Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 684 616 грн
Ua

Green Forest

  • Підтримка

  • 40 730 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

Green Forest – школа англійської мови, слоган якої – «Велика школа – великі можливості».

greenforest.com.ua  


Основні відмінності школи:

1) велика кількість навчальних годин на тиждень (5,5 год);

2) система "2 викладачі";

3) велика кількість додаткових занять безкоштовно для студентів Грін Фореста: ,лизько 100 спецкурсів на семестр, десяток клубів, заняття по Skype;

4) сервіс «Domashka Online», що дозволяє завантажувати завдання з інтернет-сторінки групи;

5) цікавий сайт greenforest.com.ua, на якому кожного дня з'являються нові статті, подкасти, відеозаняття та інші ресурси для вивчення англійської, розроблені на базі школи;

6) велика кількість різноманітних позакласних заходів – вечірки, екскурсії, поїздки, паб кроули тощо.

 

Навесні 2015 року школою була організована акція «Save one more heart», під час якої було зібрано 26 781 грн на допомогу діткам з вадами серця.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Замість цукерок та мандаринів – теплий одяг

Київ. Стартував 19.11.2015

Мета проекту – купити теплі речі на зиму для дітей Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію. Діти, яких просто покинули батьки, діти, яким потрібне наше з вами тепло. В Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і психологічними травмами.

Зроблено Зібрали 37 660 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Євгенчик хоче відчути пахощі весни!

Харків. Стартував 6.5.2015

Уявіть, що таку духмяну та ніжно-салатову весну ти можеш побачити тільки з віконечка, а відчути подих повітря взагалі не можеш, бо вікно відкрити в лікарні досить важко через протяг… Женька навіть ліжко попросив поставити так, щоб не так болісно було «не бачити як цвіте вишня за вікном». Єдиним порятунком від нудьги став віртуальний світ. Можна вдягти навушники, поставити диск із грою та відключити всі бажання.

Зроблено Зібрали 10 684 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Валерії Бланк

Запоріжжя. Стартував 14.4.2015

У 16-річної Валерії Бланк на одне сердечко дві вроджені вади серця – різка коарктація аорти та відкрита артеріальна протока, які виявили випадково. Валерії терміново необхідна операція, так як у неї дуже часто піднімається тиск. У дівчини у будь-який момент може статися раптова смерть внаслідок розриву аорти. Надвисокий тиск в судинах головного мозку може призвести до інсульту. Щоб серце Лери було здоровим, їй необхідно поставити два внутрішньо серцеві імпланти, які повністю виправлять вади серця.

Зроблено Зібрали 129 876 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Сашкові Духненку

Київська область. Стартував 12.2.2015

У 11-річного Сашка Духненка – інвалідність з дитинства, у хлопчика – синдром Дауна. А нещодавно виявили ще й вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Сашкові терміново необхідний оклюдер (внутрішньосерцевий імплант), за допомогою якого сердечко хлопчика буде здоровим. А відкриту операцію з хворобою хлопчика лікарі робити не радять, тому що можуть бути ускладнення. Сашко – сирота, його батьки померли. І йому ніхто не допоможе, окрім нас!

Зроблено Зібрали 75 114 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн