Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Мі Україна

  • Підтримка

  • 130 213 грн
  • благодійні внески
  • 5
  • підтримані проекти

Про себе

Компанія Xiaomi (бренд Mi) підтримує спільні проекти БФ "Свічадо" та Української Біржі Благодійності.

Компанія Xiaomi (бренд Mi) – це величезна багатомільйонна кількість шанувальників з усього світу. Продукція компанії (розумна електроніка) продається мільйонними кількостями в лічені хвилини. «Наша бізнес-модель більше схожа на Amazon», – заявляє Лей Джун в інтерв'ю CNN, маючи на увазі те, що Amazon продає свої пристрої по собівартості. «Ми продаємо всі свої продукти онлайн і наша норма прибутку дуже низька. Наша ціна – це третина від ціни Apple. Ми заробляємо на контенті і сервісах. Тому наша продукція так затребувана в світі».

Крім того, розробники Xiaomi спілкуються безпосередньо зі споживачами і збирають відгуки, щоб вносити потрібні зміни в ПО. Все робиться дуже швидко – і Xiaomi, до захвату шанувальників, оновлює свою систему MIUI щоп'ятниці.

http://mi.ua/ 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Надія на життя для передчасно народжених діток!

Київ. Стартував 17.10.2016

Останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені - особливо, а проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, недооцінюваних суспільством. Мета нашого проекту – забезпечити українські лікарні необхідним медичним обладнанням для порятунку передчасно народжених малюків.

Зроблено Зібрали 208 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нетерплячки – придбання датчиків сатурації: 2 етап зборів

Київ. Стартував 20.1.2016

Медициною давно встановлено, що кількість кисню в крові людини робить сильний вплив на стан його здоров'я і роботу всіх життєво важливих органів. Особливо це важливо, якщо людина тільки що народився вагою до 1000 гр. і за його життя йде боротьба! Пам'ятаєте, як в американському серіалі «Швидка допомога» пацієнт лежить на ліжку з такою прищіпкою, прикріпленою до пальця - це і є датчик сатурації, який дає показники кисню в крові на монітор пульсоксиметра.

Зроблено Зібрали 57 376 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Цілюще синє світло для Нетерплячок

Чернівці. Стартував 24.10.2016

Всі знають, що таке жовтяниця - жовтий колір шкіри. Однак не всі знають, що її викликає. В організмі кожного з нас є жовта речовина під назвою білірубін. Причина появи жовтяниці у новонароджених полягає в тому, що їх організм не дуже добре вміє виводити білірубін, і він накопичується. Високий рівень білірубіну викликає ушкодження мозку, які можуть бути незворотні.

Зроблено Зібрали 19 704 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

XIAOMI Україна – турбота про дітей стосується кожного!

Київ. Стартував 10.6.2016

Xiaomi Tech (Mi Electronics) - компанія, що стрімко розвивається, виробляє «Розумну» електроніку для роботи і дозвілля. Компанія «Xiaomi Україна» є офіційним постачальником оригінальної техніки Мі в Україну. З перших днів роботи на ринку нашої країни, компанія вирішила йти у напрямку соціально-відповідального бізнесу та надавати допомогу в закупівлі обладнання для дитячих лікарень по всій Україні.

Зроблено Зібрали 50 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нетерплячки – придбання лампи фототерапії для ДУ "ІПАГ"

Київ. Стартував 13.11.2015

80% недоношених дітей, а особливо ті, вага тіла яких менше 1 500 грамів, мають жовтяницю, яку необхідно лікувати. Для ефективного та неагресивного лікування існує спеціальна лампа фототерапії, її промені мають певну довжину хвилі і перетворюють шкідливий білірубін у таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки.

Зроблено Зібрали 85 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн