Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 631 963 грн
Ua

NIS Україна

  • Підтримка

  • 215 807 грн
  • благодійні внески
  • 9
  • підтримані проекти

Про себе

"NIS Україна", партнер екосистеми Xiaomi (бренд Mi), підтримує спільні проекти БФ "Свічадо" та Української Біржі Благодійності.
Компанія Xiaomi (бренд Mi) – це величезна багатомільйонна кількість шанувальників з усього світу. Продукція компанії (розумна електроніка) продається мільйонними кількостями в лічені хвилини. "Наша бізнес-модель більше схожа на Amazon", – заявляє Лей Джун в інтерв'ю CNN, маючи на увазі те, що Amazon продає свої пристрої по собівартості. "Ми продаємо всі свої продукти онлайн і наша норма прибутку дуже низька. Наша ціна – це третина від ціни Apple. Ми заробляємо на контенті і сервісах. Тому наша продукція так затребувана в світі".Крім того, розробники Xiaomi спілкуються безпосередньо зі споживачами і збирають відгуки, щоб вносити потрібні зміни в ПЗ. Все робиться дуже швидко – і Xiaomi, до захвату шанувальників, оновлює свою систему MIUI щоп'ятниці.

http://mi.ua/ 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів. 7

Чернівці. Стартував 4.4.2018

Передчасно народженні діти є настільки нетерплячими, що з’являються на світ раніше, ніж їхні легені встигають повністю розкритись, а серця – почати битися впевнено! Життєво необхідно постійно стежити за пульсом та диханням недоношеної дитини. Існує також безліч патологій, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові (гіпоксією). За контроль та підтримку життєво важливих функцій організму – дихання і серцебиття – маленьких пацієнтів відповідає пульсоксиметр.

Зроблено Зібрали 41 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Жовтяниця не повинна вбивати дітей. Хмельницький

Хмельницький. Стартував 31.10.2017

Після появи дитини на світ її організм адаптується до зовсім інших умов навколишнього середовища і зазнає безліч змін. Одним з адаптаційних механізмів є жовтяниця новонароджених. У внутрішньоутробному житті дитини в складі її крові міститься набагато більше еритроцитів, ніж у дорослої людини. Пов'язано це з тим, що кисень вона отримує шляхом транспортування з материнської крові через пуповину, і для достатнього її насичення потрібна велика кількість гемоглобіну, що входить до складу еритроцитів, адже саме гемоглобін переносить кисень до органів і тканин.

Зроблено Зібрали 47 456 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

NIS Україна – турбота про дітей стосується кожного!

Івано-Франківськ . Стартував 21.8.2017

"NIS Україна", партнер екосистеми Xiaomi – компанія, що стрімко розвивається, виробляє "розумну" електроніку для роботи і дозвілля. Компанія "NIS Україна" є офіційним постачальником оригінальної техніки Мі в Україну. З перших днів роботи на ринку нашої країни компанія вирішила йти у напрямку соціально-відповідального бізнесу та надавати допомогу в закупівлі обладнання для дитячих лікарень по всій Україні.

Зроблено Зібрали 47 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Олексій Акімов

Хмельницький. Стартував 2.3.2017

Велика подорож під назвою "Життя" кожної людини починається з першого подиху. Але є ті, кому необхідно допомогти зробити цей найперший, але найважливіший крок. Їх називають різними іменами: Нетерплячкі, передчасно народжені, недоношені дітки.

Зроблено Зібрали 15 160 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Надія на життя для передчасно народжених діток!

Київ. Стартував 17.10.2016

Останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені - особливо, а проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, недооцінюваних суспільством. Мета нашого проекту – забезпечити українські лікарні необхідним медичним обладнанням для порятунку передчасно народжених малюків.

Зроблено Зібрали 208 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн