Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Ольга Карпенко

  • Підтримка

  • 2 239.22 грн
  • благодійні внески
  • 21
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятуйте сердечко Марка Говорухи

Вінницька обл.. Стартував 2.11.2018

Маленький Марк із народження має вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Всі 2 роки його життя хлопчик проходив обстеження в кардіологічних центрах. Батьки сподівалися, що вада до року закриється сама, але цього не сталося. Складна вагітність та важкі пологи стали фатальними – дитина народилася з малою вагою. Пройшовши обстеження в кардіологічних центрах Харкова Марку рекомендували закрити її хірургічно, бо ж діти, народжені з малою вагою, не мають шансів, що така вада закриється сама.

Зроблено Зібрали 64 929 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленький Льова потребує допомоги. 3

Новоград-Волинський. Стартував 20.9.2018

Малюк з мужнім ім'ям Лєв продовжує важке лікування. У березні цього року лікарі діагностували у хлопчика рак крові. Батьки невтішні: як у життєрадісного і активного хлопчика виявлено рак крові? ... Звідки? Так почалася щоденна боротьба за життя маленького Льовушки. Хлопчику призначено лікування хіміотерапією. Як і очікувалося, організм такого маленького дитини не без зусиль переносить "хімію", що виражається низьких показників крові та зниженим імунітетом.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маргариті потрібні ліки від лейкозу

Житомирська обл.. Стартував 19.9.2018

У чарівної дівчинки з міста Коростишева влітку цього року діагностували рак крові. Маргариті трохи більше 10 років. Це добра і дуже артистична дівчинка, з раннього дитинства серйозно займається танцями. Разом з рідним творчим колективом вона брала участь в конкурсах, готуючись до них по 6 годин на день! І все у неї виходило! Але сталося так, що в сім'ю Ступак постукала біда. У Маргарити стала безпричинно підніматися температура. Стривожені батьки звернулися в поліклініку за місцем проживання.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Апарат буде дихати, а Іванко – жити!

Херсонська область. Стартував 26.12.2017

Ванька поспішає жити. Муковісцидоз розслабитися не дає, але й хлопчисько не поступається йому жодним зайвим днем. Ванька верхи на коні, Ванька показує фокуси, Ванька займається йогою, робить досліди з хімії, робить інгаляції, стрибає через багаття, визирає з похідного намету ... фотографії Ваньки можна дивитися годинами, а історії про них слухати - цілодобово ... Ванька поспішає жити. Його легені за таким темпом не встигають. Задишка і слабкість вимагають частіше залишатися вдома. Але Ванька не готовий вгамуватися. Він мріє про портативний кисневий концентратор. Нехай апарат дихає, якщо легені не можуть. А Ванька? Буде жити!

Сплатити Потрібно 140 040 грн
Залишилось зібрати
000 027 654 грн