Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 778 649 грн
Ua

Благодійний фонд "СВІЧАДО"

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
22/01/19
13:55

Дорога до серця: передчасно народжені

Усім привіт. Завдяки зусиллям компанії WOG та її клієнтам з добрими серцями, ми збільшили суму проекту майже на 100 000 грн. На ці кошти ми придбаємо додаткове обладнання для Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання та Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром. Дякуємо усім людям з добрими серцями за участь у нашії благодійній акції.
30/05/16
12:19

Встояти на ногах: 4 етап зборів

Шановні донори, дякуємо Вам за активну участь у сборі коштів на реабілітацію для Павла! Остаточно зібранна сума білша від заявленої спочатку тому, що проект було опубліковано у квітні, а вже після травненвих свят ми дізнались, що курс реабілітації став коштувати дороще і вимушені були збільшити загальну суму проекту.
26/04/16
22:48

Я буду!

Від імені Вікторії хочемо подякувати усім донорам, що зробили свій внесок в цей юлагодійний проект та не лишилися байдужими до життя цієї дивовижної дівчини! Наразі проект закрито у зв'язку з тим, що апарат ШВЛ, на який вівся збір коштів зняли з виробництва. Тому порадившись із лікарем Вікторії було вирішено використати кошти зібрані на даний момент на проекті на інше потрібне Віці медичне обладнання, а саме: зволожувач MR 850 і його складові та аспіратор Vario. Дуже скоро у розділі "Фото" ми опублікуємо фото звіт із завжди усміхненою Вікторією та оновленим обладнанням для підтримання її життєдіяльності.
24/12/15
07:43

Нетерплячки – придбання лампи фототерапії для ДУ "ІПАГ"

Уважаемая Алла, спасибо Вам за то, что поделились с нами Вашей историей. Она только подтверждает тот факт, что есть и всегда было такое понятие соотношение цена/качество. Мы только за, чтобы была более дешёвая альтернатива, чтобы наш фонд действительно смог помочь ещё большему количеству детей, но в данном случае характеристики лампы Филипс уступают. В Вашем частном случае эта лампа оказалась полезной, но при огромных нагрузках и почти не выключаясь она бы не справилась. Именно поэтому выбор врачей и соответсвенно наш для эффективного выхаживания преждевременно рождённых деток - это лампа фототерапии Neo Blue mini. В таком важном вопросе, как жизнь ребёнка нельзя мыслить понятием удешевления. Искать альтернативу можно, но это будет тот же сегмент в ценовой политике в случае с лампой фототерапии. И мы очень просим не путать понятия частного(иногда домашнего) использования с профессиональным рассчитанным именно на потребление большого потока пациентов. Надеемся, что мы ответили на Ваш вопрос.
29/05/15
18:11

Здорові ніжки для Веронічки

Шановні, друзі, із вдячністю повідомляємо вам, що збір благодійних коштів по проекту Веронічки - закрито! Вже у червні місяці в Істанбулі (Туреччина) у неї відбудеться операція по вторнинній фіксації спинного мозку. Трохи згодом ми прозвітуємо про стан дівчинки після операції. Сподіваємось, що вона пройде добре і додатковий збір на постреабілітаційний період не знадобиться!