Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 712 280 грн
Ua

БФ Надія на життя

  • Підтримка

  • 815.27 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Настуня хоче стати на ніжки!

Вінницька обл.. Стартував 14.12.2017

Вінничанка Локайчук Анастасія потребує лікування в закордонних лікарів! Настуня має такі діагнози: спастичний тетрапарез, атрофія зорових нервів, токсоплазмозний хореоретиніт обох очей, шунтована, епісиндром, кістозне утворення в голові. Медики припускають, що це вроджена вада, бо у матері під час вагітності вчасно не виявили інфекцію токсоплазмоз. За свої 10 років Настуня перенесла 10 операцій, які були пов'язані з поломкою шунта.

Сплатити Потрібно 296 304 грн
Залишилось зібрати
000 107 767 грн

Точний діагноз

Івано-Франківська область. Стартував 25.7.2014

Нашій маленькій принцесі 2 роки. Два роки боротьби з нападами, безсонними ночами та гіркі сльози матері від повного безсилля. Дві старші сестрички готові відмовитися від усіх своїх іграшок, солодощів та обновок, тільки б їх улюблена сестра Соломійка жила здоровим і повноцінним життям, щоб родина могла зустрічати свята з посмішкою та радістю на очах. Скільки болю в такому ранньому віці зазнала дівчинка, але вона сильна. Разом з небайдужими людьми родина дівчинки подолає це тяжке випробування!

Зроблено Зібрали 180 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
23/12/19
10:33

Допоможіть вилікувати щастя!

НОВОСТИ В 2019 году родители смогли оплатили курсы реабилитации из других источников помощи. На 2020 год врачи предоставили рекомендации о реабилитационных мероприятиях для Никиты. По проекту есть остаток средств в размере 15548,67 грн, которые будут потрачены на реабилитацию Никиты в 2020 году. Спасибо всем за помощь и за интерес к этому храброму мальчику :) Вмес нашим донорам желаем пусть Новый год откроет для Вас новые перспективы, порадует добрыми делами, исполнит ваши планы и начинания, сохранит и приумножит достигнутое!
29/10/19
13:53

Врятувати Надю від лейкозу!

Прошло полтора года после ТКМ. Очень много осложнений - хронический гепатит в активной стадии, дегенеративные поражения суставов - разрушение, последствие длительного курса химиотерапий, острый тонзиллит, хронический холецистит, диффузное изменение печени. Проведено: курс восстановления поражённых органов в Киевском радиологическом центре. Первый курс вакцин: гепатит А и Б, менингит, дифтерия, столбняк, коклюш. С Вашей помощью Надя восстанавливается и уверена идет вперед. Спасибо Вам!
17/07/19
19:10

Юліна надія

Новости от мамы: "Хочу розповісти Вам про свою донечку Юлічку, і про зміни, які відбулися у нас. Свою донечку ми лікуємо в місті Києві у неврологічній клініці доктора Яценко, куди їздимо кожні три місяці на реабілітацію і два рази на рік проходимо медикаментозне лікування. Так ми лікуємося в даній клініці з 2015року. За цей час наша донечка дуже помінялася у кращу сторону:вона стала спокійнішою, у нас пройшла агресія по відношенні до інших дітей і в нас налагодився сон, про який ми так мріяли. Ми навчаємося у НРЦ "Святого Миколая", де закінчили 5 клас. У школі в Юлі з'явилося багато друзів, за якими вона дуже сумує зараз, поки літні канікули і з нетерпінням чекає літнього оздоровчого табору, який буде проходити у нашій школі. Зараз ми почали реабілітацію у нас вдома, у клінічній лікарні імені П. Орлика,а в місяці серпні плануємо їхати в Київ, щоб пройти медикаментозне лікування, а потім реабілітацію. Але на це все потрібно великі кошти, яких на превеликий жаль у нас немає, і тому ми, змушені звертатись по допомогу до небайдужих людей, які розуміють чужу безвихідь,тому що дуже хочеться бачити свою дитину щасливу і усміхнену, яка може справитися сама зі всім, але поки що їй потрібна лікарська допомога, а нам батькам-Ваша. Тому я щиро прошу Вас допомогти моїй донечці зробити ще один крок вперед! З великою вдячністю і повагою, мама Юлі! ".
25/06/19
22:05

Я живу!

НОВОСТИ Давно мы не писали новостей про нашего героя. При его диагнозе стабильность это уже спокойствия для родителей. Все те же процедуры, постоянный контроль, специальное питание, витамины и множество всего. Закуплен дыхательный контур "Medicare" за 12 200,00 грн. С Вашей помощью продолжаем сбор.
24/06/19
13:42

Настуня хоче стати на ніжки!

НОВОСТИ На курс в сентябре собрано:) Новости от мамы: "Всем привет и огромная благодарность за помощь,за поддержку,за чуткость и понимание! Мы потихоньку занимается 3,5 часовой программой метода BDA.Благодаря этому методу мы узнали как можно заниматься с ребёнком ненасильственной реабилитацией.Не всегда делаем все упражнения,есть перерывы так,как у Настюши судороги и есть проблемы с дыханием. Функция дыхания является одной из жизненно важных функций, и у здорового новорожденного происходит естественное развитие и укрепление грудной клетки. У новорожденных с церебральным параличом (ДЦП), как правило, ослаблена дыхательная функция и слабо развиты дыхательные мышцы, из-за чего у них недостаточно сил, чтобы правильно взаимодействовать с массой тела при дыхании. Терапия BDA с помощью соответствующих упражнений запускает нужные биохимические процессы и стимулирует постепенное укрепление и развитие этих структур в том направлении, каким они естественным образом укрепляются и развиваются у здоровых детей,- и это происходит независимо от возраста или тяжести состояния ребенка. Правильная структура грудной клетки и улучшающаяся дыхательная функция позволяют ребенку приобретать другие, новые функции и развивать их по мере роста. Благодаря добрым людям мы приобрели специальную машину BDA для дополнительных занятий,она для нас отличный помощник и Настюше комфортно в ней. Мы заметили,эффект от занятий от первого и второго курсса. Хорошо тело отзывается.Но сейчас есть проблемы с позвоночником.У нас сейчас ещё и резкий скачок роста, так что вообще все печально с позвоночником.Но у нас есть упражнения направленные на роботу с позвоночником, работаем. Ещё из BDA-достижений за последнее полугодие: заметно укрепился плечевой пояс, может теперь лежать на спине легко поднять руки до головы и можно завести за голову (раньше руки за голову не заводились), стала крепче и шире грудная клетка,удлинение позвоночника позволяет ногам двигаться отдельно от туловища.Это здорово!