Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 320 805 грн
Ua

БФ Надія на життя

  • Підтримка

  • 1 191.03 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Порятунок для мами

Дніпропетровська обл.. Стартував 12.5.2020

Щоночі двічі спрацьовує будильник. Яна встає тихо, щоб не розбудити дітей, і робить те, що робить кожну ніч, вже не перший рік, – виміряє рівень цукру в крові. Старша донька підіймає голову і спросоння запитує: "Мамо! Все нормально?". А вранці синуля заглядає в очі мами з німим запитанням: "Ти ж не помреш? Ти будеш поруч?"... І кожен ранок, як виграний бій: "Я вижила..!". 

Сплатити Потрібно 150 106 грн
Залишилось зібрати
000 108 699 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Настуня хоче стати на ніжки!

Вінницька обл.. Стартував 14.12.2017

Вінничанка Локайчук Анастасія потребує лікування в закордонних лікарів! Настуня має такі діагнози: спастичний тетрапарез, атрофія зорових нервів, токсоплазмозний хореоретиніт обох очей, шунтована, епісиндром, кістозне утворення в голові. Медики припускають, що це вроджена вада, бо у матері під час вагітності вчасно не виявили інфекцію токсоплазмоз. За свої 10 років Настуня перенесла 10 операцій, які були пов'язані з поломкою шунта.

Сплатити Потрібно 296 304 грн
Залишилось зібрати
000 056 299 грн

Точний діагноз

Івано-Франківська область. Стартував 25.7.2014

Нашій маленькій принцесі 2 роки. Два роки боротьби з нападами, безсонними ночами та гіркі сльози матері від повного безсилля. Дві старші сестрички готові відмовитися від усіх своїх іграшок, солодощів та обновок, тільки б їх улюблена сестра Соломійка жила здоровим і повноцінним життям, щоб родина могла зустрічати свята з посмішкою та радістю на очах. Скільки болю в такому ранньому віці зазнала дівчинка, але вона сильна. Разом з небайдужими людьми родина дівчинки подолає це тяжке випробування!

Зроблено Зібрали 180 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
02/07/20
20:07

Крок назустріч щасливому дитинству

Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо! Ви дивовижні! Саме ВИ зробили це диво!!!
30/06/20
11:12

Настуня хоче стати на ніжки!

Сбор для Локайчук Анастасии проводится только на реквизиты МБФ "УББ", на карты физлиц сбор не ведется
30/06/20
10:46

Настуня хоче стати на ніжки!

Добрый день! Извините, я не поняла, кому и куда что перевести. можно больше информации?
18/06/20
20:59

Юліна надія

НОВОСТИ От мамы: "Я, Галина, мама Юлічки від щирого серця хочу звернутися зі словами вдячності до БФ "Надія на життя", до керівника фонду п.Вікторії, усіх працівників та усіх небайдужих людей, які долучилися до збору коштів на пройдення реабілітації для моєї донечки у м.Києві у неврологічній клініці доктора Яценко, де ми і відразу ж проходили медикаментозне лікування, тому вирішила почекати поки пройдемо весь курс та написати про наші результати, якими я дуже задоволена!!! Юлі досить легко вдається засвоїти дистанційну програму навчання, досить витривало сидить, нарешті ми навчилися доводити завдання до кінця, а тоді вже відпочинок, що раніше їй важко вдавалося. Дякувати Богу Юля тепер просинається з гарним настроєм, чим дуже тішить моє серце. Бо що для мами може бути краще крім, як здорова і щаслива її дитина,тоді і вона сама відновлюється і набирається сили йти вперед і тільки вперед, коли є бажані результати, коли бачиш, що все не марно, і коли відчуваєш велику підтримку добрих людей, за яких ми завжди молимося і які завжди є у наших серцях. Тому низько кланяюсь перед кожним з Вас, і бажаю Вам лиш Господнього благословення!!! З великою вдячністю і повагою Юлічка та мама Галина!"
15/06/20
17:41

Допоможіть вилікувати щастя!

НОВОСТИ Никитка всем передает привет с больничной палаты. Проведена очередная операция:) Оплачены анализы на сумму 5 706,00 грн. Следующая встреча с докторами уже осенью.