Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins239 078 883 грн
Ua

Наталія Гринишин

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
16/08/19
23:04

До школи з радістю

Шановні наші найбільші помічники, люди з великим та добрим серцем, незабаром перше вересня і діткам дуже потрібна Ваша допомога у придбанні канцелярських товарів. Будемо щиро вдячні за найменшу підтримку та сподіваємось на Ваше милосердя та щедрість. Нехай Господь Бог з вторрицею віддячить Вам за кожну Вашу пожертву. Щиро вдячні.
01/08/19
23:09

До школи з радістю

Звертаємося до небайдужих і добрих людей з проханням допомоги у придбанні шкільного приладдя для нужденних дітей. Впевнені, що Бог віддячить ВАм з вторицею за надану допомогу.
01/08/19
11:17

Невідома Хмельниччина

Ось і закінчується літо. Ми плануємо на прикінці літа здійснити цікаві і незабутні екскурсії, щоб саме це літо запам"яталось дітям надовго. Дуже просимо допомогти нам здійснити мрії дітей.Кожна Ваша пожертва наближає наших підопічних до мрії
01/08/19
11:14

До школи з радістю

Незабаром настане золота осінь. Діти підуть до школи і їм так необхідне шкільне приладдя. Ми дуже розраховуємо на Вашу щедрість, доброту та підтримку
18/07/19
16:07

До школи з радістю

надавши допомогу нашим підопічним та допомагаючи сьогодні потребуючій дитині, ви робите свій внесок для світлого майбутнього усієї України, якою керуватимуть розумні та освічені люди.