Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Андріан Гунько

  • Підтримка

  • 41 785.84 грн
  • благодійні внески
  • 388
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаймо красуню у боротьбі з лейкозом! 3

Дніпропетровська обл.. Стартував 30.3.2018

Хвороба настигла Діану Портретну за день до останнього дзвоника. Замість шкільних канікул дівчинка опинилася в лікарняних стінах. Кілька днів тому Діані виповнилося чотирнадцять, і вже більше року вона наполегливо переносить всі страждання, пов'язані з лікуванням раку. Хоча товариській і раніше веселій дівчинці важко терпіти похмурі дні лікарняного життя. Але вона сильна, і зможе все пережити.

Зроблено Зібрали 7 919 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте єдину нирку!

Київська обл.. Стартував 14.3.2018

UPD: суму на операцію зібрано. Суму збільшено (для оплати лікування) і активовано усі платежі, що надійшли після сюжету.

Це Ксенія. І їй не пощастило. Їй не пощастило народитися 1982 року з аномалією розвитку сечостатевої системи, у неї екстрофія сечового міхура. Іншими словами, орган знаходиться не всередині, а ззовні живота. Коли дівчинці виповнився рік і 2 місяці, їй зробили уротеросигмодостомію – сечоводи пересадили в кишку, сечоміхурову частину видалили. Словом, тепер у Ксенії взагалі нема сечового.

Зроблено Зібрали 87 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я дуже потрібна своїм дітям!

Київ. Стартував 29.3.2018

Киянка Марія – мама двох чудових діток: 9-річної Лізи і 7-річного Михайла. З їхнім батьком Марія розлучилася і виховує дітей сама. Саме діти є сенсом життя і натхненням для Марії, вони не дають опустити руки і змушують рухатися вперед. До хвороби Марія проводила психологічні консультації та тренінги для старшого покоління на базі клубу для літніх людей, допомагала їм не падати духом і бути активними, попри свій вік. Багато часу приділяла волонтерській роботі. А тепер допомога та підтримка потрібна самій Марії!

Зроблено Зібрали 35 312 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати Надю від лейкозу!

Київ. Стартував 20.12.2016

Красива дівчина біжить по берегу моря. Її каштанове волосся розвивається на вітру. Назустріч їй біжить маленька усміхнена дівчинка з радісним криком: "Мама!"... І тут Надя прокидається. Цей сон сниться Бояр Надії з серпня 2016 року. Саме тоді, їй поставили страшний діагноз – гострий Т-клітинний лейкоз. Із тих пір її мрія – сім'я, діти, спокійне життя є тільки у снах. З моменту захворювання вже пройдено весь складний курс хіміотерапії, кожен крок давався дуже нелегко, з тяжкими наслідками, в основному зі значним перевищенням бластів і гепатитом печінки.

Сплатити Потрібно 1 400 000 грн
Залишилось зібрати
000 708 841 грн

Битва з діагнозами

Київська обл.. Стартував 27.2.2018

Трирічний Микита Бадіков потребує кохлеарної імплантації другого вуха. Прооперувати Микиту потрібно до початку літа, до його чергової операції на серці. Ще до народження Микити, переглядаючи на УЗД, як розвивається дитина, лікар сказала мамі, що є підозри на ваду розвитку серця малюка. І все ж Катя щиро вірила, що сердечко Микити розвинеться, і син народиться здоровим, проте... Коли хлопчик з'явився на світ, побоювання лікарів підтвердилися: у Микити виявили складна вада серця. У перший же день життя дитину прооперували, через три місяці – ще раз, а через місяць – утретє. Півроку малюк пролежав у реанімації кардіоцентру в украй важкому стані.

Сплатити Потрібно 678 000 грн
Залишилось зібрати
000 516 940 грн