Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Андріан Гунько

  • Підтримка

  • 45 919.17 грн
  • благодійні внески
  • 423
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Діна не опустила руки. 2

Полтавська обл.. Стартував 14.6.2018

Діна з міста Кременчук знову звертається за допомогою. Нещодавно їй вправили кістки тазу, які змістилися в результаті травми, і диво! Діна зробила перші кроки після майже трирічної неможливості самостійного пересування. У медичному центрі лікаря Берсенєва в Києві пацієнтка пройшла два курси лікування, але відсутність коштів для поїздок у столицю, змусила її змінити початкові плани. Жінка почала проходити курс реабілітації в рідному місті, в кременчуцькому військовому госпіталі.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Данилко мріє про перший крок. 3

Київ. Стартував 26.6.2018

З року в рік мама Дані бореться за його здоров’я та прагне, щоб його самопочуття покращувалось. Постійне лікування, масажі, реабілітації… Даня двічі проходив реабілітації завдяки зібраним коштам донорів допомоги УББ. Зараз знову ми просимо підтримати цього хлопчика і відправити його на лікування. Нагадаємо: у Даниїла ДЦП.

Сплатити Потрібно 10 149 грн
Залишилось зібрати
000 005 746 грн

Життя наосліп. 2

Донецька обл.. Стартував 27.6.2018

"Щоб зрозуміти, як живе дитина без зору, я провела експеримент. Поставила собі задачу добу прожити навпомацки. Щільно зав'язала очі і... відразу виявилося, що світ, в якому я живу, сповнений кутів, шаф, незручних предметів, слизьких поверхонь, які так і норовили кинутися мені під ноги і вразити моє позбавлене зору тіло. Я не змогла їсти – їжа була або дуже солоною, або дуже солодкою, або занадто кислою, так до кінця п'ятої незрячої години я тільки пила нежирний кефір і воду. Раптово виявилося, що мені абсолютно нічого робити! Книги, комп'ютер, телевізор, споглядання пейзажів, малювання картин – все це стало мені недоступно.

Зроблено Зібрали 8 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Звільніть принцесу від злого закляття! 2

Дніпропетровська обл.. Стартував 31.5.2018

"Вітаю! Це знову я – зачаклована принцеса Настуня! Я така щаслива знов бачити вас, мої любі Помічники! Із вашою допомогою я дісталася до чарівників, які подарували мені частинку заклинання. Зле закляття слабішає, а мої ніжки сильнішають і стають більш слухняні! Я вже можу навіть трішки стояти і починаю ходити за ручки. Це таке неймовірне відчуття! Невже я і справді скоро зможу вальсувати? Але для цього потрібно зібрати всі шматочки заклинання і прочитати їх разом. І мені знову потрібна ваша допомога! Я вірю, що моя казка – добра, і мене чекає чудовий бал. Перший мій танок буде для вас!".

Сплатити Потрібно 15 400 грн
Залишилось зібрати
000 003 656 грн