Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 401 818 грн
Ua

  • Підтримка

  • 701 216.17 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні.

Щоденно більше ніж 5500 наших співробітників забезпечують якість та зручність для ваших покупок. Ми постійно турбуємося про наших покупців – про їх здоров’я, комфорт, економію часу та задоволення від відвідин магазину.

Торговельна мережа NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. Ми пропонуємо більше ніж 45 000 найменувань різноманітних категорій товарів (від продуктів та напоїв до одягу та садових інструментів) і широкий асортимент нашої ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного і прямого імпорту, який завозиться в Україну спеціально для нашої торговельної мережі. Крім того, в магазинах NOVUS – хороший вибір органічних екологічно чистих та дієтичних продуктів.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Маленькі серця в твоїх руках

Київ. Стартував 28.3.2018

Мережа NOVUS запускає благодійну акцію «Маленькі серця в твоїх руках», яка має на меті зібрати кошти на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. У супермаркетах NOVUS в продажу з’явилася серія тематичних благодійних наліпок. Усі кошти від реалізації наліпок будуть перераховані на придбання медичного обладнання для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Зроблено Зібрали 709 330 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн