Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Надеюсь и верю"

  • Підтримка

  • 102.46 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Благотворительный фонд «Надеюсь и верю» учрежден физическими лицами и зарегистрирован 13 октября 2005 года. Фонд работает в области детской онкологии и других опасных для жизни тяжелых заболеваний."Надеюсь и верю" является членом Украинской открытой ассоциации волонтеров "Жити завтра" и членом Европейской ассоциации онкологических пациентов ECPC.За время своей деятельности фондом была оказана разовая или регулярная помощь более чем 400 детям. На эти цели было собрано и израсходовано более 1 млн. евро, полученных от частных жертвователей.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Cідней. Стартував 28.4.2016

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Зроблено Зібрали 866 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
01/10/18
14:42

Врятуйте Колю від саркоми!

Шановні друзі! На кошти, зібрані через УББ по даному проекту, придбано медичний препарат Холоксан 2г у кількості 9,00фл на загальну сумму 20 268,36 гривень і передано батькові хлопця 18.08.2018р. Завдяки переданим лікам Коля пройшов першу «хімію». Переніс її важко фізично і психологічно. Організм відреагував на лікування нудотою, слабкістю та низьким рівнем лейкоцитів. Через це лікарі не відпустили Колю додому, так як у хлопця знижений імунітет і є ризик підхопити інфекцію. Він дуже сумує за двоюрідними братами, які живуть у бабусі. Хлопець пригнічений. Рідні підтримують Колю, підбадьорюють. Попереду ще довгий шлях до одужання. Від родини Пліщук передаємо щирі слова вдячності донорам УББ за надану допомогу та підтримку Миколи!
26/09/18
12:47

Перемогти саркому. 2

Шановні друзі! На кошти, зібрані через УББ по даному проекту, придбано колонієстимулюючий препарат Нейпоген у кількості 2,00 упаковки на загальну суму 15650,00 гривень і передано 22 вересня матері дівчинки. Завдяки переданому Нейпогену лікарям вдалося стабілізувати показники аналізів Катюші і її відпустили на короткий перепочинок додому. Дівчинка вже може ходити сама, без милиць. Самопочуття дитини в нормі. Далі за планом у Каті- продовження лікування: черговий блок хіміотерапії, а потім планова операція. Щиро дякуємо донорам УББ за надану допомогу та підтримку Каті!
31/08/18
15:00

Підтримаймо Євгена у боротьбі за життя

Друзі! На кошти, зібрані через УББ по даному проекту, придбано колонієстимулюючий препарат «Нейпоген» у кількості 2,00уп (10 шприців) на загальну суму 15 650,00грн і передано 18 липня матері хлопця. Завдяки переданому «Нейпогену» Євгенію вдалося нормалізувати показники крові і він закінчив основне лікування. Далі за планом - променева терапія. Щиро дякуємо донорам УББ за надану допомогу та підтримку Євгенія!
29/08/18
15:14

Доброта переможе лейкоз

Друзья! Хотим поделиться новостями, полученными нами вчера от Ани Пушковой: «Здравствуйте! Сейчас мне уже немного легче, а то ранее было по разному - и тошнота, и рвота, и температура. Я ещё в Стамбуле и когда меня отпустят домой точно не известно. По поводу медикаментов, то они постоянно меняются и професор сейчас точно сказать не может, что я буду принимать дома. Единственное что точно, то нужны будут таблетки, предотвращающие отторжение донорских клеток называются Sandimmun. Их мне нужно принимать точно как минимум полгода, дозировка по 100 и по 25 мг. Эти таблетки можно закупать точно, вроде в Украине они есть. Рекомендации по приему всех медикаментов дома доктор даст вместе с выпиской. Пока такие новости. Сорри, что не писала вам, реально какой-то месяц просто тяжёлый был, то одно вылезет, то другое, но сейчас вроде стабильно всё. Реабилитация продолжается».
16/07/18
17:04

Терапія добром

Дорогие друзья! Рады вам сообщить, что собранный еще перед Рождеством проект «Терапия добром» реализуется согласно планам и графикам. Каждый новый номер «Фома в Украине» и «Отрок» по мере публикации передается читателям в Национальный институт рака, Медгородок и Киевскую городскую клиническую больницу №17. Задачи, поставленные проектом, реализуются , что приносит радость духовного чтения пациентам этих медзаведений. Благодарим всем за поддержку и помощь!