Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Надеюсь и верю"

  • Підтримка

  • 102.46 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Благотворительный фонд «Надеюсь и верю» учрежден физическими лицами и зарегистрирован 13 октября 2005 года. Фонд работает в области детской онкологии и других опасных для жизни тяжелых заболеваний."Надеюсь и верю" является членом Украинской открытой ассоциации волонтеров "Жити завтра" и членом Европейской ассоциации онкологических пациентов ECPC.За время своей деятельности фондом была оказана разовая или регулярная помощь более чем 400 детям. На эти цели было собрано и израсходовано более 1 млн. евро, полученных от частных жертвователей.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Cідней. Стартував 28.4.2016

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Зроблено Зібрали 866 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
18/04/18
14:58

Врятувати руку спортсмена

Доброго дня, друзі! Хочемо поділитися новинами від Олександра: у вівторок йому виконали операцію із заміни плечового суглоба ендопротезом. Операція була дуже складною, неординардою, тривала близько трьох годин. Операцію виконали в столичному Інституті травматології та ортопедії. Сьогодні Олександра з реанімаціїї перевели до звичайної палати. За планом - через місяць чоловік має приїхати до Інституту для проходження реабілітації. Від імені Олександра хочемо подякувати усім небайдужим людям за надану допомогу, підтримку та теплі слова!
23/03/18
17:15

Молода мама потребує допомоги. 4

Доброго дня! Так, готуємо заявку на ТОП.
07/03/18
10:37

Підтримайте, будь ласка, хлопчика!

Доброго дня! Перш за все хочемо подякувати за турботу щодо Єгорчика. На сьогодні дитина проходить симптоматичне лікування, для якого вчора фонд надіслав ліки. Слідкуйте за новинами та звітами.
14/02/18
15:39

Підтримайте, будь ласка, хлопчика!

Доброго дня! Так, заявку подали.
12/02/18
16:58

Підтримайте, будь ласка, хлопчика!

Доброго дня! Готуємо заявку на топ.