Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 738 395 грн
Ua

L’KAFA CAFÉ

  • Підтримка

  • 60 566 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

В современном ритме жизни очень важно найти правильное место для настоящего отдыха. Такое, в котором мы можем отпустить все заботы и дела, встретиться с друзьями, насладиться вкусной едой, стать частью шумной вечеринки и встретить новых интересных людей. L’KAFA CAFÉ и есть тем самым местом. Это уникальное сочетание лаунж ресторана, караоке и ночного клуба , где каждый может создать свою идеальную атмосферу для отдыха и получить самые неожиданные впечатления.

L’KAFA CAFÉ насчитывает уже 17 заведений в Киеве. А значит, каждый может найти свое особенное место. Все заведения L’KAFA CAFÉ работают круглосуточно. Завтрак, ланч, ужин или вечеринка с друзьями – все у нас! В L’KAFA CAFÉ каждый гость может познакомиться с большим разнообразием кухонь народов мира. Наши мастера знают как не оставить равнодушными даже самых заядлых гурманов. В нашей коктейльной карте огромное количество и разнообразие коктейлей. Но дипломированные бармены всегда помогут каждому сделать выбор. В L’KAFA CAFÉ хочется остаться подольше, потому что каждое заведение отличается своим неповторимым дизайном и интерьером. Здесь комфортно! У нас всегда весело. Мы любим проводить яркие вечеринки и перформансы, петь в караоке и слушать выступления живых коллективов, проводить конкурсы и дарить подарки. L’KAFA CAFÉ - это не просто лаунж ресторан. Это место, куда хочется возвращаться за новыми эмоциями и впечатлениями. А они у нас никогда не заканчиваются.

lkafa-cafe.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Sound of Hope Vol.2

Львів. Стартував 18.1.2016

Другий благодійний проект української мережі реcторанів-караоке L'Kafa-Café #Sound_of_Hope покликаний допомогти дітям із вадами слуху. У рамках соціальної програми в 2016 році мережа L'KAFA CAFE запускає річний проект допомоги дітям з вадами слуху. Суми з продажів страв та суми, зібрані з благодійних вечірок, йтимуть на допомогу дітям. Кожен місяць компанія буде виділяти суму на придбання слухового апарату для однієї дитини!

Зроблено Зібрали 42 917 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Sound of Hope Vol.1

Київ. Стартував 20.4.2015

Благодійний проект мережі лаунж барів L'Kafa-Café #Sound_of_Hope покликаний допомогти дітям із вадами слуху. В Україні сьогодні налічується 186 000 дітей-інвалідів з проблемами слуху. Кожна дитина, яка хоче розуміти світ, повинна чути. Слух пов'язує нас із рідними, близькими, друзями. Дозволяє сприймати звуки навколишнього середовища, музику. Він служить для прийому інформації, для оволодіння знаннями, для соціальної комунікації. Давайте разом подаруємо дітям радість почути цей світ!

Зроблено Зібрали 33 880 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Клоунський носик для одужання

Дніпропетровск. Стартував 4.10.2013

Вже рік у Дніпропетровську працює Школа клоунів, готуючи майстрів клоунади для роботи з дітками в лікарнях. Клоун у відділенні - веселий друг і помічник, його з нетерпінням чекають і завжди з небажанням відпускають і діти, і батьки. Зараз у Школі гостро постала проблема реквізиту: у закладу немає ані спонсорів, ані доходів. Як результат - немає за що купити навіть кульки і клоунські кольорові носики.

Зроблено Зібрали 4 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн