Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Ірина Сахно

  • Підтримка

  • 3 417.87 грн
  • благодійні внески
  • 30
  • підтримані проекти

Про себе

Чудовий день для того, щоб день став чудовим!
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Що даруєш – все твоє

Київ. Стартував 6.2.2019

Олена Мозгова, українська продюсерка та активний волонтер фонду "Запорука":

"Хай дім буде теплим, близькі поряд, рідні здорові, а наші серця – спокійні. Ось і все, що насправді потрібно для щастя, і я добре знаю його ціну. 9-го лютого у мене день народження, і я стану ще трішечки щасливішою, якщо щасливішими будуть ті, хто зараз цього потребує більше, ніж я."

Зроблено Зібрали 6 405.14 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможи нагодувати дітей-сиріт. Лютий 2019

Київ. Стартував 6.12.2018

Центр "Місто щасливих дітей" допомагає знедоленим дітям з 2007 року. У Центрі такі дітки знаходять притулок і захист від батьків-алкоголіків, батьків-наркоманів. Це діти, які пережили занадто багато, – насильство, голод, вони були кинуті власними мамою і татом, у когось з них померли близькі, і вони просто нікому не потрібні. У Центрі діток забезпечують необхідним – одягом, харчуванням, медичною допомогою. Завдання Центру – допомогти дітям повернутися до нормального життя, зміцніти духовно і фізично. Добре харчування – основа відновлення діток: майже всі діти Центру ніколи не їли повноцінно, і їх радує будь-яка їжа.

Зроблено Зібрали 71 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День народження в подарунок

Київ. Стартував 29.6.2018

7 липня мені виповнюється 32, з них 11 років я у медичному волонтерстві, останні 5,5 – разом з командою фонду «Відкриті долоні» працюю заради того, аби дорослі і діти не задихались. Я бачила і відчувала руками, обіймаючи зі спини, як в останні години життя всім своїм тілом хапала повітря моя сестричка – і все одно задихалась…

Зроблено Зібрали 52 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
25/09/17
14:26

Біжимо, щоб Вадим ходив! Юля Савченко і Запорука

Цими вихідними у Лубнах, пройшов благодійний ярмарок "Врятуємо земляка" – на підтримку Вадима Головка. Діти 4 школи, де навчається наша Юля Савченко, напекли смаколиків, принесли різні handmade-вироби. Не зважаючи на дощ, багато містян долучились до акції на підтримку земляка. Дуже приємно, що на ініціативу Юлі відгукнулась директор школи Коробицька Світлана Едуардівна. Сама запропонувала провести ярмарок у День міста та узгодила усі формальні питання щодо організації. Капітан нашої команди на Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 Юля Савченко (Юлечка) не з книжок знає, що таке рак. Шість років тому, вона отримала перемогу над хворобою, і це було б неможливо без підтримки багатьох людей. Дякуємо учням 4 школи, городянам міста Лубни, вчителям і директору школи за підтримку. Під час акції було зібрано 5 500 гривен. Кошти вже переказано на проект команди "Запоруки" тут на цій сторінці.і Ви можете приєднатись і допомогти зібрати кошти на ендопротез Вадиму Головку. Кнопочка "Допомогти" і посильна сума від Вас, наблизить його одужання.
27/03/16
20:14

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Підскажить телефон мами Насті або батька. Вибачте це конфденційна інформація, яку ми не маємо права поширювати. З повагою Фонд Запорука. P.S. Ви можете уточнити таку інформацію у групах підтримки Насті у соціальних мережах. https://www.facebook.com/podelis https://vk.com/public_help_nastya
27/03/16
20:10

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Доброго дня! Сьогодні я перерахувала гроші на допомогу Насті, але у стрічці "Донори" моя сумма з моїм ім'ям так і не з'явилася, хоча гроші з банківської картки були зняті. Підкажіть, будь ласка, чи можна якось перевірити, чи надійшов мій перерахунок на допомогу Насті? Відповідь: прохання написати info@ubb.org.ua та вказати: суму, орієнтовний час, чотири перші та останні цифри картки з якої ви проводили оплату та вказати проект, на який потрібно перевести ці кошти. Дякуємо.
27/03/16
20:06

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Добрый вечер. Я ошибочно перевела средства не на Настин счёт, а на "Развитие инфраструктуры". Есть возможность перенаправить деньги для Насти? Вы ниже указали эл. почту, я написала туда письмо по этому вопросу. Подскажите - есть шанс? Відповідь: Звісно, ми писали нижче. Для цього Вам необхідно написати на пошту info@ubb.org.ua та вказати: суму, орієнтовний час, чотири перші та останні цифри картки з якої ви проводили оплату та вказати проект, на який потрібно перевести ці кошти. Дякуємо.
26/03/16
21:48

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Скажите кто нибудь на какой счет скинуть деньги по Приватбанку Пожалуйста Відповідь: Щоб допомогти Насті, Ви зі своєї платіжної картки можете переказати кошти, клікнувши на кнопку "Підтримати" тут на сайті. І вказати суму у полі "витрати ", далі покроково система попросить вас здійнити платіж і підтвердити його. Також у групі підтримки Насті і соціальних мережах батьки вказали номери своїх карток у Приватбанку: "Берестенко Юлія Євгенівна, 5168-7553-8409-7537"