Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Ірина Сахно

  • Підтримка

  • 4 006.46 грн
  • благодійні внески
  • 35
  • підтримані проекти

Про себе

Чудовий день для того, щоб день став чудовим!
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Мама Поруч

Київ. Стартував 22.4.2019

Запитайте будь-яку дитину на землі, що для неї найважливіше, і ви почуєте: «Мама». Тому що, тільки мамі вдається розвіяти будь-які страхи одним чарівним «тшшш, мама поруч»… Благодійна акція – флешмоб #МамаПоруч, присвячена міжнародному Дню матері, і мета її допомогти дітям, які лікуються в Національному інституті раку завжди бути поруч з їх матусями.

Сплатити Потрібно 1 000 000 грн
Залишилось зібрати
000 999 798 грн

Біжимо на «Дачу»-2. «Банда добра»

Київ. Стартував 15.3.2019

Ми, волонтерська група «Банда добра» – люди, яким не байдуже життя навколо і важливо творити добро разом.

Більше року тому, після великого флешмобу у соціальних мережах, ми дізнались про затишне місце – Центр «Дача», де безкоштовно мешкають родини з онкохворими дітьми. Одного дня ми приїхали в гості – і наше серце залишилось там!
Це вже другий марафон, який наша команда бігтиме заради того, щоб родини залишались разом під час лікування своїх дітей від раку.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Кращий подарунок для Олі

Київ. Стартував 1.4.2019

Привіт! Я – Оля Руднєва, і 2 квітня у мене День народження. Вже 15 років я працюю в благодійності, у мене найкраща робота на землі, і я дуже щаслива дівчинка. Останні 8 років я відмовляюся від подарунків, щоб врятувати чиєсь життя. Цього року я вирішила зробити перерву, і замість надскладних завдань із порятунку світу попросити моїх друзів і знайомих зібрати гроші на комп'ютер для моєї подруги Уляни Пчолкіної. 

Зроблено Зібрали 61 646 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжимо на «Дачу»-2. «Масажний патруль Катуніної»

Київ. Стартував 18.3.2019

Масажний патруль Катуніної – команда професійних спортивних реабілітологів. Ми щоденно працюємо з людьми, які мають фізичні травми.

Чотири роки поспіль, на кожному марафоні, ми поруч з «Запорукою». Щоразу наша команда збирала кошти на ендопротези для підопічних фонду. Останній рік, наша команда щотижня була у Центрі для онкохворих дітей «Дача». Ми допомагали батькам, які лікують своїх дітей від раку, впоратись зі стресом і бачили, як затишно людям, що переживають найбільше випробування в житті, у створеному для них центрі. Тому мрія «Запоруки» стала нашою.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
25/09/17
14:26

Біжимо, щоб Вадим ходив! Юля Савченко і Запорука

Цими вихідними у Лубнах, пройшов благодійний ярмарок "Врятуємо земляка" – на підтримку Вадима Головка. Діти 4 школи, де навчається наша Юля Савченко, напекли смаколиків, принесли різні handmade-вироби. Не зважаючи на дощ, багато містян долучились до акції на підтримку земляка. Дуже приємно, що на ініціативу Юлі відгукнулась директор школи Коробицька Світлана Едуардівна. Сама запропонувала провести ярмарок у День міста та узгодила усі формальні питання щодо організації. Капітан нашої команди на Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 Юля Савченко (Юлечка) не з книжок знає, що таке рак. Шість років тому, вона отримала перемогу над хворобою, і це було б неможливо без підтримки багатьох людей. Дякуємо учням 4 школи, городянам міста Лубни, вчителям і директору школи за підтримку. Під час акції було зібрано 5 500 гривен. Кошти вже переказано на проект команди "Запоруки" тут на цій сторінці.і Ви можете приєднатись і допомогти зібрати кошти на ендопротез Вадиму Головку. Кнопочка "Допомогти" і посильна сума від Вас, наблизить його одужання.
27/03/16
20:14

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Підскажить телефон мами Насті або батька. Вибачте це конфденційна інформація, яку ми не маємо права поширювати. З повагою Фонд Запорука. P.S. Ви можете уточнити таку інформацію у групах підтримки Насті у соціальних мережах. https://www.facebook.com/podelis https://vk.com/public_help_nastya
27/03/16
20:10

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Доброго дня! Сьогодні я перерахувала гроші на допомогу Насті, але у стрічці "Донори" моя сумма з моїм ім'ям так і не з'явилася, хоча гроші з банківської картки були зняті. Підкажіть, будь ласка, чи можна якось перевірити, чи надійшов мій перерахунок на допомогу Насті? Відповідь: прохання написати info@ubb.org.ua та вказати: суму, орієнтовний час, чотири перші та останні цифри картки з якої ви проводили оплату та вказати проект, на який потрібно перевести ці кошти. Дякуємо.
27/03/16
20:06

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Добрый вечер. Я ошибочно перевела средства не на Настин счёт, а на "Развитие инфраструктуры". Есть возможность перенаправить деньги для Насти? Вы ниже указали эл. почту, я написала туда письмо по этому вопросу. Подскажите - есть шанс? Відповідь: Звісно, ми писали нижче. Для цього Вам необхідно написати на пошту info@ubb.org.ua та вказати: суму, орієнтовний час, чотири перші та останні цифри картки з якої ви проводили оплату та вказати проект, на який потрібно перевести ці кошти. Дякуємо.
26/03/16
21:48

Архив для 2060 проекта «У небезпеці життя маленького волонтера»

Запитання: Скажите кто нибудь на какой счет скинуть деньги по Приватбанку Пожалуйста Відповідь: Щоб допомогти Насті, Ви зі своєї платіжної картки можете переказати кошти, клікнувши на кнопку "Підтримати" тут на сайті. І вказати суму у полі "витрати ", далі покроково система попросить вас здійнити платіж і підтвердити його. Також у групі підтримки Насті і соціальних мережах батьки вказали номери своїх карток у Приватбанку: "Берестенко Юлія Євгенівна, 5168-7553-8409-7537"