Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 654 666 грн
Ua

ХОБФ Соціальна служба допомоги

  • Підтримка

  • 0 грн
  • благодійні внески
  • 0
  • підтримані проекти

Про себе

ХОБФ Соціальна служба допомоги працює у Харкові з 1996 року. Ми підтримуємо три категорії населенні: діти, люди похилого віку та вимушені переселенці із зони бойових дій. Сьогодні у фонді існує 9 постійно діючих проектів.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати
11/06/20
00:41

Мамо, я хочу їсти!

На превеликий жаль збір рухається дууууже повільно((( будь ласка, давайте всі разом зробимо свій невеличкий вклад у велике діло та нагодуємо діточок! Вони зовсім не винуваті в тому, що їхні батьки зіштовхнулися з проблемами та кризами..
11/06/20
00:39

Зігріємо дітей-сиріт!

Шановні добродії, будь ласка, підтримайте проект з покупки твердопаливного котла для дитячого будинку сімейного типу! Для родити дуже важливо зігріти діточок у зимовий період часу!
06/05/20
13:43

Я шукаю дорогу до себе...

В связи с ситуацией пандемии и карантина реабилитация Алены откладывается на неопределенный срок, поскольку реабилитационный центр не работает. Как только появится возможность подключить Аленку к процессу реабилитации, мы реализуем данный проект. Всем спасибо за финансовую поддержку нашей девочки!
03/02/20
14:56

Мамо, я хочу їсти!

Збір майже не рухається(((( Але цим діткам також потрібна підтримка! Дуже сподіваємося на Вашу допомогу, добродії!
08/11/19
13:31

Місце спілкування для самотніх стареньких

Ми дуже дякуємо кожному, хто підтримав наш проект та вклав у нього частинку своєї доброти та участі! Завдяки Вам наші стареньки зможуть місяць відвідувати місце своєї "сили" та "енергії"!