Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 087 558 грн
Ua

Leggio Avi

  • Підтримка

  • 28 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Leggio Avi - це елегантність, стиль і незмінна висока якість.
І це не дивно: поєднання італійських взуттєвих традиції, передові технології вичинки, обробка шкіряних матеріалів з поєднанням ручної роботи завжди відрізняється найвищою якістю, стильним дизайном і різноманітністю форм і фасонів.
Бренд Leggio Avi спеціалізується на пошитті ексклюзивних речей з натуральної шкіри крокодила, пітона, ігуани і поні. У бренда є три напрямки - сумки, взуття, ремені, які виконані з урахуванням всіх вимог першої лінії.

11.09.2017 в рамках Ukrainian Fashion Week в киевском ресторане Barvy состоялся благотворительный вечер в поддержку инициативы #BDayVyklyk. Присутствующие могли принять участие в аукционе и приобрести одну из сумок украинского бренда Leggio Avi. В основу коллекции легли 9 стилей редакторов украинских fashion изданий. Вырученные от продажи деньги будут направлены на закупку оборудования для перинатальных центров по всей Украине.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

BDayVyklyk: перший подих

Київ. Стартував 21.7.2017

Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебування в цьому світі, крихітки, які іноді легко поміщаються на долоньці, змушені буквально виборювати свій шанс на здорове та повноцінне життя. Через незрілість всіх органів вони важко адаптуються в новому агресивному для них середовищі.

Сплатити Потрібно 1 629 745 грн
Залишилось зібрати
000 234 099 грн