Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 312 899 грн
Ua

THERMEX

  • Підтримка

  • 18 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

THERMEX – міжнародна корпорація, заснована в Італії в 1949 р, входить до трійки найбільших європейських виробників електричних водонагрівачів. З моменту свого заснування THERMEX займається тільки розробкою і виробництвом водонагрівальної техніки та теплового обладнання. Корпорація спеціалізується на виробництві водонагрівальної техніки. За рахунок своєї спеціалізації THERMEX сьогодні виробляє і продає по всьому світу більше 1,5 млн. водонагрівачів на рік. Вузька спеціалізація дозволяє робити по-справжньому якісні, зручні та надійні водонагрівачі, а багаторічний досвід і лідерство на ринку – застосовувати інноваційні рішення та новітні технології.
За 65 років своєї роботи THERMEX завоював визнання мільйонів покупців із більш ніж 160 країн світу, що вже оцінили по достоїнству водонагрівачі цієї марки. THERMEX створений, щоб принести в кожну сім'ю надійне, автономне, екологічно чисте джерело гарячого водопостачання. Ми готові забезпечити кожного споживача гарячою водою, відповідної вищим стандартам якістю, підвищуючи тим самим комфорт і сприяючи збільшенню тривалості життя населення.

THERMEX більше 15 років працює в Україні, будучи однією з найбільших компаній на ринку теплового обладнання і підтверджуючи звання найбільш професійної, інноваційної, а також соціально відповідальної компанії.

WWW.THERMEX.UA

 

Корпорація THERMEX та благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності», проводять спільну акцію «ДОБРЕ ТЕПЛО»!

THERMEX несе відповідальність не тільки за якість своєї продукції, а й за свою діяльність перед суспільством. Соціальна відповідальність – це частина місії THERMEX, це філософія, на якій ґрунтується робота компанії. Благодійна діяльність для нас – це прояв громадянської позиції, це внесок, який ми можемо зробити в розвиток нашого суспільства, у підвищення якості життя людей, у наше сьогодення та майбутнє.

Саме тому відсоток з кожного проданого водонагрівача буде переведений у благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності», ubb.org.ua.
Робота Фонду спрямована на індивідуальні проекти допомоги нужденним дітям і дорослим. Це дозволяє не тільки зібрати фінансові кошти, але й дає можливість знати, як і на що ці благодійні гроші витрачаються.

Благодійну допомогу отримує безліч дітей і дорослих, що гостро потребують підтримки. Фонд оточує теплом, турботою, увагою та підтримкою тих дітей, які опинилися в біді, змінює їхні життя і дає надію на краще майбутнє.

 

Обираючи THERMEX, Ви допомагаєте дітям!

Подробиці на сайті www.thermex.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».