Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Участники и организаторы мотофестиваля "Тарасова Гора"

  • Підтримка

  • 15 615.18 грн
  • благодійні внески
  • 5
  • підтримані проекти

Про себе

Прошел очередной мотофестиваль «Тарасова Гора», которому в этом году исполнилось 11 лет. Уже второй десяток лет мы собираемся вместе в начале лета на берегу Днепра. И во второй раз мы сделали это в новом месте. В этот раз оно уже не было для нас таким незнакомым, и, команда «TG family» сделала всё, для того, чтобы фестиваль в этом месте понравился вам еще больше.

"Украинская Биржа Благотворительности" - наш новый партнер, который был представлен на фестивале. Каждый желающий мог присоединиться к нашей совместной акции "БАЙКотируем болезни!" в поддержку Проекта УББ "Согреем малышей!".

tarasovagora.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Нетерплячки – придбання датчиків сатурації в НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Київ. Стартував 1.4.2015

Мета цього проекту – зібрати гроші для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонароджених в клініку "Охматдит". Протягом року таких датчиків потрібно більше 600. Завдяки кожному зібраному проектом, ми передаємо по 100 датчиків. Кожен прилад є індивідуальним у використанні. У процесі виходжування кожного недоношеної дитини необхідно 2-3 датчика. Відповідно допомогу отримує в три рази менше малюків, ніж передається датчиків. Підтримайте проект, і нехай серденько кожного малюка б'ється!

Зроблено Зібрали 50 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-2

Рівне. Стартував 20.1.2015

Ми щиро дякуємо небайдужим людям з великими та добрими серцями, які допомогли нам досить швидко зібрати на перший пульсокиметр для відділення недоношених новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. У відділенні недоношених новонароджених дітей 4 місця, тож пульсокиметрів насправді потрібно 4. Маючи такі прилади, як пульсоксиметри, лікарі зможуть ефективно виходжувати недоношених діток. Ми сподіваємость на підтримку! 

Зроблено Зібрали 52 041 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ультразвук лікує рани

Київ. Стартував 2.4.2014

Для лікування однієї з найскладніших груп хворих у відділенні гнійної хірургії НДСЛ "ОХМАТДИТ" з обширними інфікованими ранами, що довго не гояться, вкрай необхідний апарат "Arobella". Це ефективний прилад для ультразвукової чистки ран. Однак висока вартість апарату "Arobella" не дозволяє придбати його за державні кошти. Звертаємося з проханням допомогти зібрати гроші для придбання апарату «Arobella» для ефективної допомоги хворим дітям.

Зроблено Зібрали 405 471.31 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зігріймо малят!

Київ. Стартував 18.5.2013

Один із ворогів, що чекають на новонародженого в цьому світі - гіпотермія, переохолодження. Проблема вирішується дуже просто - якщо ти ситий і лежиш на тепленькому маминому животі. Але мамі теж іноді потрібно вставати, їсти, відпочивати... А якщо малюк народився недоношеним, він не може без додаткового джерела тепла. І тут на допомогу приходять спеціальні водні матрацики з підігрівом! Яких дуже сильно потребує головна дитяча лікарня України - «ОХМАТДИТ».

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн