Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

CHARITUM

  • Підтримка

  • 226 960 грн
  • благодійні внески
  • 9
  • підтримані проекти

Про себе

Charitum - це мережа благодійних онлайн-аукціонів з людьми, що добилися успіху в своїй роботі. Деякі з них знамениті, деякі широко відомі у вузьких колах.
У вас є можливість взяти участь в аукціоні і виграти зустріч з людиною, від якого хотілося б отримати професійний або людський рада.
Головна місія нашої платформи - кожен лот повинен нести практичну користь для переможця. Ми стаємо кращими, допомагаючи іншим.
Всі гроші, зібрані на онлайн-аукціоні, передаються на благодійність.

charitum.com

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Додаймо сонячних днів у життя Іллі!

Маріуполь. Стартував 1.3.2018

Ілля – 14-річний підліток із Маріуполя, який найбільше за все мріє стати здоровим, як більшість його друзів-однолітків.
Хлопчик – бажана дитина, народився абсолютно здоровим, але у 6 місяців у нього почались проблеми з животиком: постійні розлади і недобір ваги, а у 10 місяців почались часті бронхіти та пневмонії, які важко піддавались лікуванню. Дитину обстежували на туберкульоз та інші хвороби легень, але правильний діагноз поставили лише у 4 роки. Це муковісцидоз, генетична хвороба, яка вражає підшлункову залозу та руйнує легені.

Сплатити Потрібно 14 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 815 грн

Вперше піднятись на вершину

Куйбишеве, АРК. Стартував 22.1.2018

Красуня Севіль народилася у мальовничому Криму. З дитинства любить море і гори. Її манять далекі вершини, сховані в хмарах, але, на жаль, зараз про них можна тільки мріяти... Ліва ніжка дівчини коротша майже на п’ять сантиметрів. У 2010 році Севіль пережила страшне захворювання – остеосаркому. Лікарі та мама доклали всіх зусиль, щоб врятувати вражену пухлиною ніжку від ампутації. Кримчанці встановили тимчасовий ендопротез, який дозволяв їй рости та жити повноцінним життям підлітка.

Сплатити Потрібно 1 474 880 грн
Залишилось зібрати
001 224 662 грн

Світ чекає на маленьку Анну

Кропивницький. Стартував 13.12.2017

"Назвала Анною, тому що всі Анни дуже хороші", – каже мама. "Тільки до цього імені треба ще підрости. А поки що – Анечка, Анютка". 3 400 грамів у 9 місяців – це досягнення. Крихітка народилась 7-місячною, важила всього 780 грамів і лікарі двох реанімацій боролись за її життя. І Анютка боролась також. І вже перемогла майже всі проблеми. Тільки легені досі не розкрились як слід.Щоб жити та дихати, крихітці потрібна допомога кисневих апаратів та монітор життєвих функцій. 

Зроблено Зібрали 127 645 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів. 6

Херсон. Стартував 11.1.2018

Передчасно народженні діти є настільки нетерплячими, що з’являються на світ раніше, ніж їхні легені встигають повністю розкритись, а серця – почати битися впевнено! Життєво необхідно постійно стежити за пульсом та диханням недоношеної дитини. Існує також безліч патологій, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові (гіпоксією). За контроль та підтримку життєво важливих функцій організму – дихання і серцебиття – маленьких пацієнтів відповідає пульсоксиметр.

Зроблено Зібрали 41 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

BDayVyklyk: перший подих

Київ. Стартував 21.7.2017

Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебування в цьому світі, крихітки, які іноді легко поміщаються на долоньці, змушені буквально виборювати свій шанс на здорове та повноцінне життя. Через незрілість всіх органів вони важко адаптуються в новому агресивному для них середовищі.

Сплатити Потрібно 2 005 840 грн
Залишилось зібрати
001 196 554 грн