Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Магазин аксесуарів gofin.biz

  • Підтримка

  • 27 730.20 грн
  • благодійні внески
  • 105
  • підтримані проекти

Про себе

https://gofin.biz/ - маленька компанія з великим серцем.

Ми щиро бажаємо як найшвидшого одужання всім учасникам проекту. Нехай мрії дітей та дорослих збудуться. Організаторам проекту бажаємо розвитку і дякуємо за те, що дають надію в майбутнє для всіх учасників.

З повагою колектив магазину Гофін.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Зроби подарунок, який принесе щастя

Київ. Стартував 1.12.2017

Чи потрібно вчитися читати, якщо дитина ніколи не піде до школи? Чи шукати спосіб посадити дитину, м’язи якої не здатні втримати тіло самостійно? Чи потрібна яскрава постіль з дитячим принтом, якщо дитина незряча? Коли дитину визнають важко хворою, чи перестає вона бути дитиною? Ставити ці питання потрібно, і робити це не соромно. Обдумати самому. Ти стаєш сильнішим, приймаючи життя в усій повноті. У своїй свідомості дозволь невиліковно хворим дітям бути дітьми. У реальному часі допоможи їм бути дітьми.

Сплатити Потрібно 56 041 грн
Залишилось зібрати
000 022 884 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Інфузійна терапія для Нетерплячок

Івано-Франківськ . Стартував 31.10.2017

Щорічно в світі близько 15 000 000 дітей народжуються передчасно. В середньому, це кожна 10-та дитина. Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш, ніж 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем.

Зроблено Зібрали 34 048 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримайте дитячу віру в диво!

Київ. Стартував 30.10.2017

Батьки хворих дітей, мабуть, наймужніші в світі. Вони весь свій час присвячують своїй малечі, допомагають їм чим можуть, віддають усі свої сили, любов і тепло свого серця. Проте після нескінчених поїздок до лікарень, черг за медикаментами та молитов за здоров’я найдорожчого в світі сина чи доньки часом просто не лишається можливості подарувати малечі справжнє дитяче щастя.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Владочці потрібен янгол!

Донецька обл.. Стартував 11.7.2017

"Мені часто сниться один сон: ранок, тепле сонечко ніжно гладить щічку моєї донечки. Вставай, моя хороша, тебе чекає новий день, повний пригод, – школа, друзі, ігри, сміх, метушня! Але сон розбивається вщент від несамовитої сирени швидкої, я повертаюся в реальність і знову усвідомлюю, де я: маленька задушлива палата, ліжка, запах ліків і голі білі стіни лікарні, що стала для нас вимушеною домівкою ось вже кілька років. У цій реальності немає місця сміху і витівкам, тут діти швидко дорослішають і починають розуміти ціну життя.

Зроблено Зібрали 313 082 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Владик терміново потребує ліків!

Львівська область. Стартував 7.9.2015

Тато Владика – мужній військовий, який вже котрий рік рятує свого сина на війні з хворобою. У країні війна з реальним ворогом, а в палаті – з лейкемією, яку навіть побачити неможливо, можна тільки відчути болем у кожній клітинці. Зараз хлопчик важко адаптується після трансплантації кісткового мозку. Сталася внутрішня кровотеча, яка викликала жахливе зневоднення. Її певний час не могли зупинити, і хлопчик втрачав по 2,5 л рідини на день. Потрібно терміново почати лікування, проте коштів на це в сім'ї вже немає. 

Зроблено Зібрали 100 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн