Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 353 253 грн
Ua

Участники и организаторы «Пробега с верой в сердце»

  • Підтримка

  • 1 249 109 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти

Про себе

Участники и организаторы «Пробега с верой в сердце»

«Пробег с верой в сердце» – это уникальная социальная инициатива компании «Данон Украина», которая направлена на помощь детям с кардиологическими заболеваниями. В Украине только некоторые медицинские учреждения имеют возможность своевременно диагностировать болезни и предотвращать их. Наша главная цель - помощь детским больницам в приобретении необходимого оборудования.

Неоценимый вклад в организацию и проведение марафона сделали партнеры «Пробега с верой в сердце». В 2015 году проект осуществляется при поддержке партнеров компании “Данон” в Украине -  компании “Нутриция Украина”, сети АЗС WOG, БФ “Открытые сердца”, МБФ “Украинская Биржа Благотворительности”, Европейской бизнес-ассоциации, Радио Аристократы.

ПОДРОБНЕЕ

 

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Пробіг з вірою в серці 2016

Херсон, Кременчук. Стартував 19.8.2016

«Пробіг з вірою в серці» - це соціальна ініціатива компанії «Данон» в Україні, спрямована на допомогу дітям з кардіо захворюваннями.
На жаль, сумна статистика свідчить, що в Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. 

Зроблено Зібрали 288 215 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пробіг з вірою в серці 2015

Україна. Стартував 26.6.2015

Лише деякі медичні установи України мають можливість вчасно діагностувати кардіологічні захворювання і попередити їхній розвиток у дітей. Наша мета – допомога дітям із вродженими вадами серця. Будь-хто може підтримати акцію та проявити свою небайдужість як безпосередньою участю у «Пробігу з вірою в серці» в одному з міст, так і благодійним внеском. Вся сума внесків буде перерахована на придбання медичного обладнання.

Зроблено Зібрали 1 438 923 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пробіг з вірою в серці 2014

Україна. Стартував 10.7.2014

Благодійна акція «Пробіг з вірою в серці» цієї осені відбудеться у п’яти містах України. Метою «Пробігів» є допомога дітям із вродженими вадами серця. Всі кошти, зібрані під час акції, спрямовуються на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень міст, що приймають пробіги. Зробивши внесок на підтримку цього благодійного проекту, Ви зможете поліпшити здоров'я або врятувати життя багатьох дітей! Приєднатися до благодійно-спортивної акції можна особисто або запросивши друзів, родичів, колег! 

Зроблено Зібрали 607 909 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пробіг з вірою в серці

Різні міста. Стартував 4.9.2013

Цієї осені відбудеться благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці!». Усі гроші підуть на придбання медичної апаратури в дитячі лікарні. Зробивши внесок на цей благодійний проект, Ви покращите здоров’я або врятуєте життя багатьом дітям! Можна приєднатися до благодійно-спортивної акції й особисто – або запросивши друзів і родичів! Кожен учасник, беручи участь у пробігу, надає благодійний внесок.

Зроблено Зібрали 587 327 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн