Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 166 846 грн
Ua

«ПКФ Аудит-фінанси»

  • Підтримка

  • 37 097 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Аудиторська фірма «ПКФ Аудит-фінанси» створена з метою здійснення аудиторської діяльності у сфері незалежного фінансового контролю на захист інтересів користувачів фінансової інформації.

Фірма є членом Міжнародної мережі юридично незалежних аудиторських та консалтингових фірм PKF International Limited (www.pkf.com).

PKF International є членом асоціації The Forum of Firms, що об’єднує більше 20 міжнародних мережевих організацій – лідерів світового ринку аудиту, яка створена з метою підвищення якості аудиторських послуг по всьому світу.

Аудиторська фірма «ПКФ Аудит-фінанси» на високому професійному рівні надає повний спектр аудиторських послуг компаніям фінансового сектору, банкам, страховим компаніям, підприємствам промисловості, будівельної та транспортної галузей та іншим.

АФ «ПКФ Аудит-фінанси» є прийнятною аудиторською фірмою для проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку та Світового банку.

Докладніше на: www.pkf.kiev.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Хочу їсти - листопад

Київ. Стартував 28.10.2016

Благодійники УББ - єдині, хто забезпечують харчування дітей з Центру допомоги «Місто Щасливих Дітей». Тут живуть сироти, діти «з вулиці», діти, які пережили трагедію. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування.

Зроблено Зібрали 46 450 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Хочу їсти-9

Київ. Стартував 2.2.2016

Мета проекту – зібрати гроші на харчування діткам з Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб забезпечити харчуванням діток Центру на місяць.

Зроблено Зібрали 35 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн