Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 633 265 грн
Ua

Мережа супермаркетів "Наш Край"

  • Підтримка

  • 38 421 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 10 регіонах, зокрема Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Львівській, Житомирській, Київській та Донецькій областях. Станом на 25 серпня мережа розширилась до 152 торгових закладів «Наш Край».

Ми співпрацюємо як з відомими товаровиробниками світових брендів, так й з вітчизняними та місцевими. Також мережа пропонує широкий асортимент товарів власної

торгової марки «Наш Край» доброї якості за оптимальною ціною.

На сьогодні мережа є лідером на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України, на якому працює з 2004 року. Ми пропонуємо підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу. Допомагаємо та надаємо правову підтримку, консультуємо щодо вибору та придбання обладнання, місця розташування нових закладів, готуємо  персонал, проводимо маркетингові заходи.

WWW.KRAJ.COM.UA

Не залишаючись осторонь людської біди, мережа супермаркетів «Наш Край» спільно з Українською біржою благодійності започтакувала благодійний проект «Сяйво дитячих оченят». Він спрямований на підтримку найменших, найчистіших - дітей, які наодинці опинилися перед страшною хворобою – захворюванням очей.

Суть проекту полягає в тому, що з кожного батончика «Солодкий горішок» (ТМ «Золота цукерочка») 10 копійок перераховується Рівненській обласній дитячій лікарні для придбання необхідного обладнання у очне відділення. Брендовані коробки з батончиками знаходяться у прикасовій зоні і продавці пропонують їх покупцям.

Сподіваємося, що ця акція не залишить байдужими покупців, адже кожен, хто долучиться до милосердя продемонструє свою небайдужість та готовність допомогти ближньому.

Деталі на сайті: www.kraj.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Сяйво дитячих оченят

Україна. Стартував 20.6.2014

Кажуть, що очі – це дзеркало душі. Як не дивно, та очима можна говорити та посміхатися. Ось такий дивовижний орган – людське око! І для того, щоб його лікувати і повертати йому здоров’я, потрібне дуже якісне та точне обладнання, можна сказати – ювелірне. Дитячі очі потребують саме такого сучасного та якісного обладнання. Мета цього проекту – зібрати кошти для придбання медичного інструментарію та обладнання для очного відділення, де лікуються дітки з усієї Рівненської області.

Зроблено Зібрали 38 578 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн