Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 793 076 грн
Ua

Банк "Кредит Дніпро"

  • Підтримка

  • 115 242 грн
  • благодійні внески
  • 6
  • підтримані проекти

Про себе

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікацї НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи). Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність Банку підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaBBB" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4" (висока надійність). Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни.

Упродовж останніх років пріоритетними напрямками стратегії соціальної відповідальності Банку Кредит Дніпро є підтримка розвиваючих програм та благодійних проектів, спрямованих на створення щасливого та здорового дитинства підростаючого покоління українців. Банкіри зазначають, що сприяння розвитку дітей та молоді є найбільш перевірними та надійними інвестиціями у майбутнє країни.

http://creditdnepr.com.ua/ 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Даруємо турботу. 2019

Київ. Стартував 28.1.2019

Напередодні Дня св. Миколая у Банку Кредит Дніпро пройшов благодійний аукціон "Даруємо турботу", що став уже традиційним як для співробітників, так і численних партнерів фінустанови. У рамках загального доброго починання зібрано більше 30 000 грн для того, аби закупити необхідне обладнання для відділення недоношених дітей при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ). Напередодні зимових свят співробітники банку і партнерські організації об’єднуються, щоб надати допомогу крихітним Нетерплячкам, для яких головний новорічний подарунок – це життя і здорове майбутнє.

Зроблено Зібрали 29 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Даруємо турботу – 2017": новорічне диво, яке стало доброю традицією

Київ. Стартував 17.1.2018

Благодійний аукціон "Даруємо турботу", який став уже традиційним для співробітників і партнерів, що підтримують його, проходив у Банку "Кредит Дніпро" вже втретє поспіль. Реалізувати це завдання банкірам допомагають друзі-партнери – Українська Біржа Благодійності, Фонд О. Пінчук "АНТИСНІД", агрокомпанія "КУН-Україна", телеканали ICTV, "СТБ" і "Новий канал", фан-клуб ФК "Динамо", Фонд олімпійського чемпіона з плавання Дениса Силантьєва, Національний банк України, які надають лоти на аукціон.

Зроблено Зібрали 20 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Даруємо турботу-2017

Київ. Стартував 26.1.2017

Благодійний аукціон «Даруємо турботу-2017», або Чарівники з Банку Кредит Дніпро


За вже доброю традицією напередодні новорічних свят співробітники Банку Кредит Дніпро організовують благодійний аукціон, в якому беруть активну участь самі й запрошують до співпраці партнерів. Другий за рахунком аукціон (перший було проведено на початку 2016 року) нікого не лишив байдужим – було продано понад 80 лотів.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Країна Розваг" допомагає дітям!

Київ. Стартував 18.5.2016

Літня «Країна Розваг» на ВДНГ приєднується до благодійних ініціатив. Протягом усього літа на території «Країни Розваг» будуть реалізовуватися благодійні проекти Українською Біржою Благодійності. Ціль цих проектів – збір коштів на купівлю необхідного медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, який є провідною науково-дослідною установою в державі у галузі охорони здоров’я матері і дитини. Щорічно 25 тисяч жінок та дітей отримують допомогу в ІПАГ. Тут лікуються найскладніші випадки. Сюди направляються матері та діти з різних регіонів України. Ваша участь врятувати маленьких нетерплячок!

Зроблено Зібрали 11 612.60 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн