Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins281 669 231 грн
Ua

Я помог ребёнку

  • Підтримка

  • 32 487.30 грн
  • благодійні внески
  • 17
  • підтримані проекти

Про себе

«Украинская Биржа Благотворительности», благотворительный фонд «Свичадо» и компания «CMP Consulting» объединили свои усилия и желание творить добро и инициировали благотворительный проект «Я помог ребёнку». Он направлен на помощь людям, от которых напрямую зависит будущее нашей страны, а также и наше собственное благополучие – на детей. К сожалению, далеко не все дети Украины могут получать необходимое образование, медицинскую помощь, питание и заботу – некоторые из них растут в детских домах, интернатах, в малообеспеченных и проблемных семьях или имеют серьезные проблемы со здоровьем, с которыми ввиду дорогостоящего лечения не в силах справиться их собственные семьи. Именно поэтому был создан проект, направленный, в первую очередь, на адресную помощь детям и детским медицинским учреждениям, а также на продвижение идеи, что помогать – это просто.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Нетерплячки – придбання апаратів кисневої терапії для Рівненської ОДЛ

Рівне. Стартував 23.10.2015

Після того, як дитина починає дихати самостійно (а це може бути як через 4-7 днів, так і через 1-2 місяці), її потреба в кисні залишається, тільки тепер він отримує кисень через маску. Як правило, такі дітки переводяться до відділення другого етапу виходжування недоношених дітей, де кисень потрібної температури і вологості подається їм у легені через Апарати кисневої терапії.

Зроблено Зібрали 42 450 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нетерплячки – придбання датчиків сатурації в НДСЛ "ОХМАТДИТ"

Київ. Стартував 1.4.2015

Мета цього проекту – зібрати гроші для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонароджених в клініку "Охматдит". Протягом року таких датчиків потрібно більше 600. Завдяки кожному зібраному проектом, ми передаємо по 100 датчиків. Кожен прилад є індивідуальним у використанні. У процесі виходжування кожного недоношеної дитини необхідно 2-3 датчика. Відповідно допомогу отримує в три рази менше малюків, ніж передається датчиків. Підтримайте проект, і нехай серденько кожного малюка б'ється!

Зроблено Зібрали 50 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Антону Кулешову

Одеська область. Стартував 22.6.2015

У 16-річного Антона інвалідність, у нього – вроджена вада серця – коарктація аорти. У 2 рочки Антону зробили відкриту операцію з усуненни цієї вади. Але останнім часом стан хлопчика значно погіршився: він почав скаржитися на сильний головний біль, тиск почав підніматися до 180, сильно болять ноги та йде кров із носа. Під час обстеження знову встановили такий же діагноз, але в іншому місці аорти. Відкриту операцію лікарі робити вже не радять.

Зроблено Зібрали 95 337 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Частинка серця

Україна. Стартував 25.9.2014

Благодійний проект мережі магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус» #ЧастинкаСерця покликаний врятувати дітей із вродженим пороком серця. 4 500 дітей щорічно народжуються в Україні з цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1 000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім'ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв'язку з важким становищем в країні ця допомога з боку держави зараз припинена.

Зроблено Зібрали 1 665 830.50 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн