Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 497 732 грн
Ua

Марія Айлен

  • Підтримка

  • 4 249.68 грн
  • благодійні внески
  • 33
  • підтримані проекти

Про себе

Керівник БФ "Відкриті долоні"" http://open-palms.com, прийомна мама, та, що знає точно: чудеса живі.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

50 копійок за годину без страждань

Київ. Стартував 13.11.2017

Рак легень, що не піддався лікуванню, поступово перекриває людині кисень, буквально: пухлина блокує бронхи, лишаючи все менше простору для вдиху. Багато інших пухлин дають метастази в легені, і те саме… людина починає задихатись. Інсульт, серцева недостатність – людина починає задихатись. Помирати, страждаючи від болю і задухи, звичне уявлення, правда ж? Ламайте цей стереотип! Коли легені ушкоджені, коли здається серце – дихати може кисневий концентратор.

Сплатити Потрібно 500 188 грн
Залишилось зібрати
000 332 348 грн

36 подарунків Ярослави Гресь

Київ. Стартував 7.12.2018

8 грудня мені виповнюється 36 років. Найкращий подарунок у цей день – гроші для тих, хто цього потребує найбільше. Маленькі мешканці київського Центру "Дача", які лікуються від раку, та маленькі мешканці львівського Центру "Джерело", які там навчаються, соціалізуються та радіють життю, попри те, що на їхню долю випали великі випробування. Але я також хочу сказати "велике дякую" усім, хто жертвує кошти на благодійність. Тому серед усіх, хто зробить пожертву від 200 гривень, я розіграю дуже круті подарунки.

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дзвінок із палати. 4

Київ. Стартував 20.7.2018

Кому кортить почути, чи є в нього рак? Кожен волів би й слова такого не знати! Але якщо тривожні симптоми наростають? А якщо вже зустрічався із цим ворогом і тепер щодня прокидаєшся з думкою: чи не повернеться? А якщо прямо зараз проходиш лікування – як дізнатись, чи воно діє, чи загроза відступає? Для цього здаються спеціальні аналізи і уважний лікар дасть відповідь кожному. Та для цього лабораторії потрібні реагенти. І зараз вони закінчуються. Робота всього Київського центру трансплантації кісткового мозку – єдиного в Україні, де можуть отримати допомогу пацієнти старше 18 років – під загрозою.

Зроблено Зібрали 17 238 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Будуємо нову "Дачу" разом!

Київ. Стартував 23.5.2018

Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, що хворіють на рак. Цю можливість дає їм єдиний в Україні центр "Дача". Це унікальний центр, де діти з усієї України, що хворіли на рак або проходять лікування у Інституті раку, одужують і живуть разом зі своїми сім’ями безкоштовно. За час свого існування "Дача" прийняла понад 1 000 дітей.

Сплатити Потрібно 10 000 000 грн
Залишилось зібрати
008 703 783 грн
15/08/19
15:23

Допоможи Ярославу боротися

Доброго дня. З Вашого коментаря не зрозуміло, що Вам здається не так у пошуці допомоги для лікування Ярослава. Якщо Ви маєте конкретне запитання чи спостереження, сформулюйте їх, будь ласка.
16/05/19
23:36

Виграти бій за життя. 2

Здравствуйте, спасибо за предложение! Можно написать на электронную почту cf@open-palms.com либо позвонить координатору, который курирует помощь Ане 093-285-90-68 (Илья)
06/01/19
15:26

DO IT

Дякуємо усім за підтримку проекту! Лишилося зовсім трошки, і вже у січні ми плануємо закупити повний комплект обладнання для пульмонологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні. Ще одне відділення зовсім скоро буде комп'ютеризоване!
22/12/18
22:22

Не думати про тяжку хворобу

Важко робити такий запис, але... Діма не вибрався з цього загострення. Нині Діма пішов. Дякуємо тим, хто спробував допомогти, тепер збір зупиняємо, щойно адмін сайту вийде до роботи, на сторінці проекту буде зроблено відповідну позначку.
16/11/18
07:40

Дихати і жити. Ціна свободи. 2

Здравствуйте! Вы правы, в Америке стоимость этого аппарата 2,5 тыс.долл. Но мы не можем оплатить его там со счета фонда и привезти в Украину официально, соответственно, не можем и собирать деньги на такую покупку от лица фонда. Не можем и собирать такие суммы "в частном порядке". Счет в этом сборе - лучшее предложение, которое мы знаем в Украине, с официальной оплатой, гарантией и документами. Если Вы можете подсказать нам другого поставщика в Украине с лучшей ценой и возможностью официальной оплаты - пожалуйста, сделайте это. Также - если можете помочь в сборе денег (например, на ПейПал) на оплату такого аппарата в Америке либо поиске доноров, которые оплатили бы аппарат там напрямую. Мы тоже хотели бы использовать этот (второй) вариант, ибо исходная цена будоражит мозг, да. Если Вы можете в этом помочь, будем только рады и благодарны. В нашем фонде сейчас, кроме Игоря, еще 3 подопечных нуждаются в таком аппарате, и периодически появляются новые, т.к. мы "специализируемся" на помощи детям и взрослым с кислородной недостаточностью.

Життєдайний кисень

Запоріжжя. Стартував 15.2.2013

Муковісцидоз - найпоширеніша генетична хвороба. Ще недавно пацієнтам рідко вдавалося дожити до 20 років. На фінальній стадії хвороби життя людини залежить від отримання додаткового кисню. БФ «Щаслива дитина» просить допомогти зібрати гроші на прилади, що заміняють лікарняні кисневі балони - концентратори кисню. Вони будуть передані хворим діткам Запорізької області, батьки яких ніколи не зможуть зібрати на дорогий апарат.

Зроблено Зібрали 27 360 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У світі без звуків-2

Дніпропетровськ. Стартував 18.10.2013

Глухі діти так само люблять грати, танцювати, веселитися і пустувати, ліпити й малювати. Але дуже часто їм немає з ким грати, тому що батьки інших дітлахів не заохочують їх до спілкування з глухими. А часом і перешкоджають таким контактам. Але за певних умов глухі малята досягають високого рівня розвитку, мовлення, і слуху. Сильно допомагає в цьому протезування вух слуховими апаратами. Однак, вони не всім по кишені…

Зроблено Зібрали 44 520 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Функціональні ліжка в онкогематологію

Івано-Франківськ. Стартував 2.12.2013

Діти, які лікуються протипухлинними препаратами в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської дитячої лікарні постійно страждають від побічної дії хіміотерапевтичних препаратів. Пацієнти надслабкі: майже увесь час проводять лежачи. Ми хочемо зробити їхнє перебування в лікарні комфортнішим: придбати спеціальні медичні ліжка з можливостями регулювання та поручнями. Це навіть не стільки для дітей, як для їхніх батьків - адже дитину треба повернути, помити...

Зроблено Зібрали 19 100 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Поєдинок у півжиття

Донецька обл. Стартував 20.11.2013

Він їздить з концертами Україною і віддає всі зароблені від виступів гроші онкохворим дітям. У той час, як сам музикант потребує допомоги - у Сергія Поліванова лімфома Ходжкіна. І єдиний, останній шанс перемогти рак - продовжувати терапію препаратом «рімбустін». Однак на 3 курси, що залишилося пройти, вже немає грошей. І все, що можна було продати, вже продане. Щоб продовжити лікування потрібно зібрати майже 100 тисяч гривень.

Зроблено Зібрали 57 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн