Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Марія Айлен

  • Підтримка

  • 3 323 грн
  • благодійні внески
  • 30
  • підтримані проекти

Про себе

Керівник БФ "Відкриті долоні"" http://open-palms.com, прийомна мама, та, що знає точно: чудеса живі.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Будуємо нову "Дачу" разом!

Київ. Стартував 23.5.2018

Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, що хворіють на рак. Цю можливість дає їм єдиний в Україні центр "Дача". Це унікальний центр, де діти з усієї України, що хворіли на рак або проходять лікування у Інституті раку, одужують і живуть разом зі своїми сім’ями безкоштовно. За час свого існування "Дача" прийняла понад 1 000 дітей.

Сплатити Потрібно 10 000 000 грн
Залишилось зібрати
009 811 651 грн

Біжу, щоб Соня чула! Таня Єрьоменко

Київ. Стартував 22.3.2018

Таня Єрьоменко – PR-менеджер, івент-PR-менеджер, психолог, психотерапевт.
"У марафонах я раніше не брала участь, до благодійних забігів залучена не була. І бігом взагалі не займалася. Була помічена у волонтерстві, але незалежно від спорту. Цієї весни я пробіжу перший у своєму житті марафон, щоб допомогти дитині, якій потрібен слуховий апарат. Хочу, щоб життя Сонечки була безбар'єрним, зроблю для цього все, що можливо, й сподіваюся на вашу підтримку!

Зроблено Зібрали 311 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Домівка для особливого Буша

Запоріжжя. Стартував 7.12.2017

Буш – собака-спинальник, він жив у приватному будинку, охороняв власність своїх господарів доти, коли п’яні сусіди вирішили для розваги постріляти у сусідського собаку. Пулі увійшли в хребет… Коли закривавленого собаку забирали волонтери, сусідка порадила приспати песика. Але Буш вижив! Собаки не відчувають себе інвалідами, навіть якщо залишаються без лап, зору і можливості вставати і нормально рухатись – вони все одно радіють життю! Вони хочуть жити!

Сплатити Потрібно 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 025 460 грн

Допоможіть одужати заради сина-інваліда!

Одеса. Стартував 25.1.2018

Сім'я Зелінських вже зверталася за допомогою до донорів УББ і отримувала щиру підтримку для лікування свого єдиного сина-інваліда Саші. Але зараз допомога потрібна татові Сашка, пенсіонеру Валерію Миколайовичу, якому нещодавно встановили діагноз "коксартроз 3 ступеня правого кульшового суглоба". Через це Валерій Миколайович насилу може ходити і змушений постійно приймати знеболюючі препарати.

Зроблено Зібрали 24 049.56 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
12/10/18
10:03

Бабуся й онук борються разом

Красно дякуємо за швидку допомогу для нашого Єгора!
20/07/18
10:15

День народження в подарунок

Приехали первые два аппарата, которые вы мне подарили!!! Спасибо!!
21/05/18
10:46

37 гривень за годину життя. 2

Доброго дня. Якщо Ви уважніше перечитаєте відповідь УББ, то побачите, що документація по звітності публікується після повного закінчення збору коштів на проект та здійснення всіх оплат. Щодо фактичної реалізації проекту - з моменту його публікації до сьогоднішнього дня вже закуплено ліки для Оксани на загальну суму 106 694,15 грн. Фонд робить оплати кожні 2 тижні, адже однієї упаковки ліків вистачає саме на цей термін. Кошти з рахунку Біржі на рахунок фонду для цих оплат надходить частинами - по мірі їх збору на проекті. Загалом наш фонд сплачує ліки для цієї пацієнтки з лютого 2016-го року.
18/05/18
13:50

Саша: я не збираюся помирати!

Доброго дня! Все, що закладено в проекті, сплачене. Але його не було в навності в Україні (попит вкрай низький - це одиничні покупки на всю Україну далеко не кожного місяця, тому для постачальника немає сенсу тримати його тут в запасі). Лише після оплати постачальник робить замовлення в Німеччині, далі чекаємо доставки. Тим часом Олександрі допомагає дихати наш "черговий" кисневий апарат - ми видаємо такий пацієнтам тимчасово, аби вони могли не задихатись в очікуванні власного. За планом поставки, Сашин апарат має приїхати до кінця травня.
10/04/18
21:53

Саша: я не збираюся помирати!

Дякуємо за турботу. Топ-10 служить усім фондам та вміщує одночасно лише 9 проектів, тож там опиняються найскладніші історії. Проект Олександри, на щастя, збирається досить швидко, тож ми сподіваємося, що підтримка триватиме і вдасться впоратися із цим збором швидше, аніж він чекав би своєї черги на анонс.

Життєдайний кисень

Запоріжжя. Стартував 15.2.2013

Муковісцидоз - найпоширеніша генетична хвороба. Ще недавно пацієнтам рідко вдавалося дожити до 20 років. На фінальній стадії хвороби життя людини залежить від отримання додаткового кисню. БФ «Щаслива дитина» просить допомогти зібрати гроші на прилади, що заміняють лікарняні кисневі балони - концентратори кисню. Вони будуть передані хворим діткам Запорізької області, батьки яких ніколи не зможуть зібрати на дорогий апарат.

Зроблено Зібрали 27 360 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У світі без звуків-2

Дніпропетровськ. Стартував 18.10.2013

Глухі діти так само люблять грати, танцювати, веселитися і пустувати, ліпити й малювати. Але дуже часто їм немає з ким грати, тому що батьки інших дітлахів не заохочують їх до спілкування з глухими. А часом і перешкоджають таким контактам. Але за певних умов глухі малята досягають високого рівня розвитку, мовлення, і слуху. Сильно допомагає в цьому протезування вух слуховими апаратами. Однак, вони не всім по кишені…

Зроблено Зібрали 44 520 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Функціональні ліжка в онкогематологію

Івано-Франківськ. Стартував 2.12.2013

Діти, які лікуються протипухлинними препаратами в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської дитячої лікарні постійно страждають від побічної дії хіміотерапевтичних препаратів. Пацієнти надслабкі: майже увесь час проводять лежачи. Ми хочемо зробити їхнє перебування в лікарні комфортнішим: придбати спеціальні медичні ліжка з можливостями регулювання та поручнями. Це навіть не стільки для дітей, як для їхніх батьків - адже дитину треба повернути, помити...

Зроблено Зібрали 19 100 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Поєдинок у півжиття

Донецька обл. Стартував 20.11.2013

Він їздить з концертами Україною і віддає всі зароблені від виступів гроші онкохворим дітям. У той час, як сам музикант потребує допомоги - у Сергія Поліванова лімфома Ходжкіна. І єдиний, останній шанс перемогти рак - продовжувати терапію препаратом «рімбустін». Однак на 3 курси, що залишилося пройти, вже немає грошей. І все, що можна було продати, вже продане. Щоб продовжити лікування потрібно зібрати майже 100 тисяч гривень.

Зроблено Зібрали 57 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн