Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 797 792 грн
Ua

Farmaplant - немецкая фармацевтическая компания

  • Підтримка

  • 153 394.36 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Farmaplant – немецкая фармацевтическая компания, главный офис которой находится в г. Гамбург, а представительство есть в том числе в Киеве. Долгие годы Farmaplant специализировался на поставках фарм субстанций, но в 2013 году было открыто направление готовых форм. Сегодня в аптеках Украины вы можете найти серию экологичных спреев для носа на основе морской воды Брис. Компания Farmaplant занимается исследованиями, поиском и производством новых по уровням эффективности и безопасности препаратов и средств медицинского назначения, которые в ближайшем будущем будут доступны и на рынке Украины.

www.farmaplant.de

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятувати Олі зір

Запоріжжя. Стартував 30.4.2015

Для того щоб побачити барви світу, необов'язково мати гарний зір – важливіше мати добре серце. І Оля тому найкращий доказ. Ця світла людина багато років працює у благодійному фонді «Щаслива дитина» і допомогла безлічі нужденних, маючи зір 0,02%. І далі б мовчки допомагала, не дивлячись на вроджений діагноз – міопія високого ступеня, якби лікарі не винесли їй вирок: або операція, або повна сліпота.

Зроблено Зібрали 68 610 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленьке диво для дітей-сиріт від Farmaplant

Київ. Стартував 9.12.2014

Новий рік – це сімейне, дитяче свято. Феєрверки, подарунки, святкові столи, чарівний настрій. Малюки усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх виконання. Але є чимало дітей, у яких Новий рік – не такий, як у інших, тому що у них немає, мабуть, найголовнішого – сім'ї. У когось немає мами і тата, а у когось батьки не можуть або не хочуть створити для своєї дитини не тільки свято, але і спокійні будні.

Зроблено Зібрали 87 284.37 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн