Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Юлія Кутик

  • Підтримка

  • 20.18 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

“Дача” – наш дім!

Київ. Стартував 27.10.2016

Дім – це тепле, затишне місце, це там, де можна посидіти з друзями за чашкою запашного чаю, там, де тебе зрозуміють і вислухають. Центр “Дача” – це дім для онкохворих дітей та їх сімей. Лікування триває місяцями, але на час встановлення діагнозу, очікування на операцію та між хіміотерапіями стаціонарне ліжко не надається.

Зроблено Зібрали 20 581.88 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

09/03/17
17:28

Коли не можна зволікати

Днями ми повністю оплатили вартість бронхоскопа для ендоскопічного кабінету Рівненської обласної дитячої лікарні. Щиро дякуємо всім за допомогу! БФ "Скарбниця Надії"
17/02/17
08:40

Боротись – значить перемагати!

Наш проект зробив величезний крок вперед! Завдякі пожертві пана Віталія більша половина суми на реабілітацію Марійки вже зібрана. Щиро дякуємо всім, хто підтримує наш проект! БФ "Скарбниця Надії"
08/02/17
19:46

Витягти Іванка з лап хвороби. 2

Доброго дня, всім нашим добрим донорам! Вже третій день Іванко на реабілітації в клініці разом із татом. Це стало можливо завдякий вашій небайдужості! Наступні дні хлопчик буде дуже старатись аби навчитись новому та виправдати наші з вами сподівання. Бажаємо Іванкові успіхів! БФ "Скарбниця Надії"
24/01/17
19:53

Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація. 2 етап зборів

Новини від мами Андрійка: "Доброго дня! Ми вже другий день займаємося в Трускавці. Дуже дякуємо всім небайдужим людям для таку можливість - продовжувати таке постійне і необхідне лікування!" Попереду у хлопчика дуже важливі дні реабілітації. Бажаємо йому успіхів та нових звершень! БФ "Скарбниця Надії"
09/01/17
21:42

Випробування Юри тривають

Вітаємо всіх вас - наших помічників та друзів з Різдвом Христовим та Новим роком! Ви створююте справжнє диво в житті Юри! Історія цього хлопця настільки незвична, що її варто назвати дивом. Адже впродовж стількох років завжди поряд люди, що допомагають Юркові із дороговартісними ліками. Завдяки УББ вас стало ще більше! Щиро дякуємо за вашу допомогу та підтримку! Хай і у вашому житті завжди залишається місце для дива! БФ "Скарбниця Надії"