Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 189 677 грн
Ua

Ротарі Клуб Ізмаїл

  • Підтримка

  • 33 808.55 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Ротарі Клуб Ізмаїл – маленька частинка великої родини під назвою Ротарі Інтернешнл, але з дуже великим серцем. Це клуб однодумців із різних сфер, позитивно та філантропічно настроєних та спрямованих на творіння благих справ. Загальна мета – реалізація проектів, направлених на служіння тим, хто потребує допомоги. Це виходить з гасла Ротарі – "Служіння суспільству вище особистих інтересів".

Зокрема, з найважливіших напрямків Ротарі Клубу Ізмаїл є підтримка дітей та молоді. А якщо йдеться про їх здоров'я, то важливість цього напрямку подвоюється. Сприяти розвитку здорового та розвинутого суспільства – це велике задоволення, особливо коли цим займатися разом із друзями, а їх чимало!

Приєднуйтесь до великої родини Ротарі – ми об'єднуємо світ та робимо його яскравішим!

Наша пошта: rotaryclubizmail@gmail.com.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

"Симфонія Життя" – почути світ навколо

Ізмаїл. Стартував 22.6.2018

У розвинених країнах існує система первинного скринінгу новонароджених та своєчасного втручання за необхідності чи виявлення порушень слуху. Тоді як можливості діагностики та лікування в Україні є обмеженими. Як результат, вади слуху виявляються не своєчасно, що призводить до важких наслідків. Наше завдання – створити можливість для ранньої діагностики вад слуху у новонароджених діток та своєчасної медичної допомоги.

Зроблено Зібрали 125 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн