Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Олексій Харитонов

  • Підтримка

  • 5 469.04 грн
  • благодійні внески
  • 105
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Океан життя Анни та Олександра

Київська обл.. Стартував 5.3.2019

Здорові діти – це щастя і радість, мрія всіх батьків. Та так склалося, що мрія родини Петленків не зовсім справдилася, і вони вимушені просити допомогу на лікування двох своїх діток. Трирічна Анюта та п’ятирічний Сашко мають купу складних діагнозів. 

Сплатити Потрібно 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 017 817 грн

Допоможіть відновитися після травми!

Одеська обл.. Стартував 21.2.2019

Юрі Бочарнікову було 16 років, коли все його життя перевернулося. В результаті невдалого стрибка на пляжному батуті в серпні 2016 році хлопець отримав закриту спинномозкову травму, забій спинного мозку, переломовивих шийних хребців. Чотири місяці Юра провів, лежачи нерухомо, у відділенні нейрохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Сплатити Потрібно 67 305 грн
Залишилось зібрати
000 052 691 грн

Велика біда маленького Матвія

Сумська обл.. Стартував 19.3.2019

UPD: на превеликий жаль, сердечко Матвія раптово зупинилося. Ще вчора він посміхався, і його стан не викликав занепокоєння. Ми приносимо наші найщиріші слова співчуття рідним хлопчика і дякуємо всім, хто підтримував Матвія.

1 лютого цьому малюкові виповнився рік. Батьки назвали його Матвієм і, природно, дали йому своє прізвище. Хто б міг тоді подумати, що їх прізвище – Біда – прямим чином відіб'ється на всьому, що трапиться з малюком і його сім'єю в подальшому. Сам Матвій з багатодітної сім'ї, проживають вони в Сумській області. Він – четверта дитина в дружній родині, наймолодший. 

Зроблено Зібрали 34 491.78 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Виграти бій за життя. 2

Кіровоградська обл.. Стартував 6.2.2019

"Написала заяви в усі інстанції, їздила на депутатські сесії, до усіх зверталась. "Зачекайте, немає грошей", – кажуть або просто обіцяють", – ділиться Аня. Тим часом її захворювання – муковісцидоз – не чекає, без терапії воно руйнує організм, позбавляючи можливості дихати. Ліками Ані часто допомагають родини таких же пацієнтів, як і вона – скидаються по флакону, по упаковці. Але довго так не протягнеш. Щоб жити, Аня потребує допомоги всіх нас із вами. 

Сплатити Потрібно 54 492 грн
Залишилось зібрати
000 037 950 грн

Моя матуся переможе рак!

Київська обл.. Стартував 18.3.2019

Що може бути гірше, ніж хвороба когось із членів сім’ї? Мабуть, тільки коли хворіє декілька рідних людей відразу. Так трапилось і з родиною Шулигіних: мама Ірина з грудня минулого року хворіє на рак молочної залози, а донечка – на ДЦП, спастичний тетрапарез, епілепсію і затримку психомоторного розвитку. Для жінки терміново потрібно робити операцію із видалення молочних залоз і встановлення імплантів, а коштів на це в фінансово виснаженої родини просто немає.

Зроблено Зібрали 39 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн