Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 318 344 грн
Ua

ТОВ "МЕДВЕДЬ" ТМ "УКР-АСТРА" GPS-моніторинг

  • Підтримка

  • 55 086 грн
  • благодійні внески
  • 19
  • підтримані проекти

Про себе

Компания «Медведь», ТМ "УКР-АСТРА" GPS-мониторинг», работает на рынке специализированных телематических услуг более 10 лет и прошла все этапы становления спутниковой навигации и мониторинга от разработки первых «черных ящиков» до современных многофункциональных терминалов ГЛОНАСС/GPS мониторинга и сложнейшего серверного программного обеспечения. Адрес официального сайта: http://ukrastra.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Настільні ігри замість гаджетів

Харків . Стартував 19.11.2019

Ми - Збаранська Дарина Владиславівна, Павлюченко Світлана Юріївна та Артюшенко Валерія Володимирівна (нам 55 років на трьох), вчимося на другому курсі Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Соціальна робота». Нам дуже подобається працювати з дітьми, така можливість виникала не раз у рамках практики в університеті та волонтерської діяльності.

Зараз у нас є можливість випробувати себе в якості волонтерів-фандрейзерів у межах благодійної акції «Щедрий вівторок». Сподіваємося, що нам вдасться покращити дозвілля дітей у дитячому містечку «Отрадне» та підвищити власні навички у залученні коштів на соціальні проекти.

Зроблено Зібрали 9 871.39 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати сердечко Марини. Ірина Гуцал

Київ. Стартував 4.9.2018

Я, Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності, з улюбленою командою тих ще бігунів, ми вирішили змінити життя однієї маленької дівчинки - Марини і подарувати їй здорове серце. У Марини вроджена вада серця і дівчинці потрібна операція з установки серцевого імпланта.
Найнеулюбленішим уроком в школі мого дитинства був урок фізкультури. Я часто із заздрістю дивилася на дітей, які сиділи на лавці запасних зі «звільненням». Я їм чесно заздрила і навіть не розуміла свого щастя.

Сплатити Зібрали 0 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Вікусі Попук

Харків . Стартував 1.2.2018

На перший погляд і не скажеш, що це усміхнене маля з великими блакитними очима потребує нашої допомогу. Вікусі лише 1,2 місяця, а їй потрібна термінова операція, оскільки в крихітки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Надалі така вада може призвести до серцевої недостатності. Лікарі радять закрити її за допомогою внутрішньосерцевого імпланта і забути про хворобу дитини назавжди! Операцію в НІССХ ім. Амосова проведуть безкоштовно, але імплант, за допомогою якого закривають ваду, коштує 78 110 грн.

Зроблено Зібрали 68 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати Арсенія від лейкозу. 2

Одеська область, Іллiчiвськ. Стартував 4.11.2016

Арсеній боровся до останньої хвилини, проте 5 січня 2017 року хлопчика не стало. Українська Біржа Благодійності висловлює глибоке співчуття родині Арсенія. Кошти, що ми збирали, будуть використані на оплату боргу перед клінікою. Ми щиро вдячні всім тим, хто разом з нами вірив в Арсенія до кінця.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Маші перемогти гепатобластому!

Миколаїв. Стартував 2.6.2016

Світла, усміхнена Машенька - маленький боєць з онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Дитинство для цієї дитини - це роки боротьби за життя.

Зроблено Зібрали 19 207 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн