Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ТОВ "МЕДВЕДЬ" ТМ "УКР-АСТРА" GPS-моніторинг

  • Підтримка

  • 36 025 грн
  • благодійні внески
  • 16
  • підтримані проекти

Про себе

Компания «Медведь», ТМ "УКР-АСТРА" GPS-мониторинг», работает на рынке специализированных телематических услуг более 10 лет и прошла все этапы становления спутниковой навигации и мониторинга от разработки первых «черных ящиков» до современных многофункциональных терминалов ГЛОНАСС/GPS мониторинга и сложнейшего серверного программного обеспечения. Адрес официального сайта: http://ukrastra.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятувати Арсенія від лейкозу. 2

Одеська область, Іллiчiвськ. Стартував 4.11.2016

Арсеній боровся до останньої хвилини, проте 5 січня 2017 року хлопчика не стало. Українська Біржа Благодійності висловлює глибоке співчуття родині Арсенія. Кошти, що ми збирали, будуть використані на оплату боргу перед клінікою. Ми щиро вдячні всім тим, хто разом з нами вірив в Арсенія до кінця.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Маші перемогти гепатобластому!

Миколаїв. Стартував 2.6.2016

Світла, усміхнена Машенька - маленький боєць з онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Дитинство для цієї дитини - це роки боротьби за життя.

Зроблено Зібрали 19 207 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуймо малого Михася!

Дніпропетровська область. Стартував 24.2.2016

Це історія про 3-річного Михайлика. Але почнемо ми її з розповіді про Олю Силантьєву. Пам'ятайте дівчинку з Дніпродзержинська з екстрофією сечового міхура? Після чотирьох невдалих операцій її прооперували в Сербії, де, нарешті, закрили черевну стінку. Міша Підгорний народився з тією ж аномалією. Він навіть обігнав Олю – переніс цілих п'ять операцій за 3.5 роки. Як і у Олі, у Михайлика утворився незагойний свищ – відкриті ворота для інфекції. І хлопчикові теж обіцяють майже 100% гарантію успішного вирішення проблеми в Сербії. 

Зроблено Зібрали 292 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуймо життя маленької Марічки

Запоріжжя. Стартував 4.6.2015

Марійці 6 рочків, і у неї рак крові. Лише за місяць ця сонячна та весела дівчинка перетворилася на тяжкохвору дитину. Марічка нічому не радіє та ледве може рухатися. У неї серйозні ускладнення, в тому числі нервової системи. Слизова її ротової порожнини дуже запалена. Її гарні губки набрякли та з’явилися ранки, ніжна шкіра перетворилася на суху та лущиться. На кінчиках її пальчиків з’явилися пухирці. Маленьку мучать постійні болі у животику та нестабільний тиск.

Зроблено Зібрали 247 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ігорю загрожує ампутація ніжки

Тернопільська область, Бережани. Стартував 23.3.2015

Ігорчику 6 рочків, і цього року він мав би піти до першого класу. Але важка патологія судин – синдром Кліппеля-Треноне-Вебера – може завадити розпочати дитині навчання. Хвороба вразила праву ніжку, вона невблаганно прогресує і призводить до жахливих наслідків. Ніжка в Ігоря неконтрольовано росте, вона стає непропорційна по довжині і товщині, втрачає форму. Далі прогнози невтішні – викривлення хребта, ускладнення на серце, і можливо – навіть ампутація ніжки.

Зроблено Зібрали 300 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн