Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 241 720 грн
Ua

ШЕРИФ

  • Підтримка

  • 58 000 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Холдинг охранных предприятий «ШЕРИФ» занимается физической и пультовой охраной объектов: как частных, так и коммерческих. За 13 лет на рынке охранного бизнеса, «Шериф» зарекомендовал себя еще и в таких направлениях: пожарная охрана, сопровождение грузов, инкассация, охрана мероприятий, системы видеонаблюдения, системы контроля доступа и даже решение юридических вопросов.

http://sheriff.com.ua/  

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Hearts Charity Evening

Київ. Стартував 21.9.2018

UPD: під час благодійного вечора нам вдалося зібрати 4 183 566 грн. На ці кошти ми зможемо врятувати аж 52 дитячих сердечка! Детальнішу інформацію про діток, яким ми допоможемо, додаватимемо в розділи "Блог", "Документація" і "Фотозвіт".

Мета благодійного вечора, 6 грудня 2018: зібрати 3 000 000 грн для проведення оклюдерних процедур маленьким діткам з вродженими вадами серця. У цей вечір учасники зможуть насолодитися неформальним спілкуванням, вечерею, благодійним аукціоном та найголовніше – допомогти дітям!

YPO Kiev Chapter, юридична компанія "Алєксєєв, Боярчуков та партнери" у співпраці з ініціативною групою бізнесменів, представниками Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Українською Біржею Благодійності, проводять третій благодійний вечір Hearts Charity Evening 6 грудня 2018 року.

Зроблено Зібрали 4 183 566 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Дмитро Стрижов

Київ. Стартував 1.3.2016

Дмитро Стрижов – член комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, успішний бізнесмен, магістр державного управління у сфері національної безпеки, керівник холдингу охоронних підприємств «Шериф» (кращої приватної охоронної структури України за фінансово-економічними показниками та визнаним лідером охоронної галузі), громадський діяч, член виконкому Спортивного Комітету України та віце-президентом Федерації боротьби Панкратіон України приєднався до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Дмитро збирає 85 700 грн для придбання лампи фототерапії.

Зроблено Зібрали 6 420 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн