Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 433 029 грн
Ua

Геннадій Береза

  • Підтримка

  • 114 781.20 грн
  • благодійні внески
  • 90
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

У реанімації не вистачає кисню

Донецька обл.. Стартував 11.2.2020

Волноваська центральна районна лікарня – найближчий до лінії зіткнення серйозний медичний заклад, радіус обслуговування 45-60 км, сюди звертаються місцеві жителі, переселенці та військовослужбовці. За останні роки в розвиток лікарні вкладено багато. Але ще є гострі проблеми, у вирішенні яких колектив просить допомоги. Зокрема – у відділенні реанімації не вистачає кисневих концентраторів. Їх доводиться "позичати" в інших відділеннях, а іноді полегшити стан пацієнта повністю не вдається. Реанімації потрібно мати власні потужні кисневі апарати. Ми з вами можемо в цьому допомогти. 

Сплатити Потрібно 60 505 грн
Залишилось зібрати
000 042 647 грн

Медичне обладнання повинно працювати!

Запоріжжя. Стартував 26.5.2020

При народженні довгоочікуваного малюка маму, звичайно ж, передусім, хвилює його здоров'я. І тільки спостережливість і професіоналізм педіатра в перші дні життя дитини може своєчасно визначити відхилення в її розвитку. Особливо, якщо на кону поставлено життя дитини з кістозним фіброзом. Попри те, що кістозний фіброз (муковісцидоз) – найпоширеніше спадкове захворювання, діагностується воно далеко не завжди в ранньому віці.

Сплатити Потрібно 13 900 грн
Залишилось зібрати
000 013 547 грн

Допоможи їм дихати і жити

Кривий Ріг. Стартував 27.2.2020

Людина починає хворіти, людині важко дихати. Викликає швидку або добирається до лікарні самостійно – сподівається на допомогу. Але обстеження і аналізи вимагають часу, лікування діє не миттєво. Але чи можна уявити, що лікар говорить тобі: "А дихати будеш завтра" або "через тиждень"?! Навіть хвилина задухи – пекло, що здається нескінченним. У всьому цивілізованому світі таким пацієнтам підключають додаткову подачу кисню і людина відразу отримує полегшення. У багатьох українських лікарнях кисню... не вистачає. Просимо допомогти купити кисневий апарат для пацієнтів Криворізької
міської лікарні. 

Сплатити Потрібно 14 010 грн
Залишилось зібрати
000 005 155 грн

Рухатися без інвалідного візка

Миколаїв. Стартував 11.11.2019

Як і кожна жінка, що збирається народити, мама Дані мріяла, що у неї буде здорова дитина. Але не завжди виходить так, як ми плануємо. Данилу 11 років, і у нього ДЦП, нижня спастична диплегія плосковальгусної постановки стоп. Батьки роблять і будуть продовжувати робити для їх дитини все, що в їх силах, щоб допомогти йому! Він дуже хоче самостійно ходити, проте для здійснення цієї мрії Данилу потрібно зробити операцію на двох ніжках в Київській міській дитячій клінічній лікарні, а для цього батькам потрібно купити імпланти (набір імплантів для артроерезу NX Medical) вартістю 17 200 грн на обидві ніжки і титановий шовний фіксатор Doratek вартістю 22 400 грн.

Сплатити Потрібно 39 600 грн
Залишилось зібрати
000 023 001 грн