Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 225 486 грн
Ua

Единбурзька бізнес-школа в Україні

  • Підтримка

  • 9 801 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Единбурзька бізнес-школа — одна з провідних світових шкіл у сфері бізнесу і управління з інноваційним підходом до отримання міжнародної бізнес-освіти в Україні.

britishmba.in.ua

Київ — перше місто в Східній Європі, де школа відчинила свої двері. Перша група у Києві почала навчання за програмою MBA наприкінці січня 2010. У лютому 2010 почалося навчання за програмами в рамках модульного формату, яка дає можливість отримувати бізнес-освіту мешканцям інших міст України: навчання проходить у форматі інтенсивних триденних щомісячних сесій у Києві. Офіс Единбурзької бізнес-школи в Україні став майданчиком для проведення регулярних професійних форумів, майстер-класів за участю визнаних фахівців-практиків в сфері фінансів,маркетингу, організаційної поведінки, управління проектами та іншого.

Місією Единбурзької бізнес-школи в Україні є «Уможливлення змін через доступ до високоякісної освіти». Ми працюємо з професіоналами, менеджерами вищої та середньої ланки, а також власниками бізнесу. Але освіта молоді та дітей не є для нас чужою. Саме тому, ми раді, що у нас є можливість підтримати проект, який дає змогу дітям вивчити англійську мову, яка є просто необхідною умовою розвитку в наш час.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Я володію англійською

Івано-Франківська обл.. Стартував 10.12.2012

Кожен з нас розуміє наскільки важливо сьогодні володіти хоча б однією іноземною мовою, зокрема англійською, якою користується увесь світ. Англійська мова – це ключ до успішного майбутнього, шанс на особисту реалізацію людини. Ціль нашого проекту – зробити так, щоб досконало оволодіти іноземною мовою змогли і діти, що залишилися без батьків, сироти з дитячих будинків та притулків.

Зроблено Зібрали 10 301 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн