Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 330 821 грн
Ua

Kateryna Berezovska

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

У пошуках чистої води: Харків

м. Харків. Стартував 18.5.2012

Яскраві дитячі площадки здаються такими веселими та цікавими, але для дитини з особливими потребами вони, частіше за все – недосяжна мрія. Мета нашого проекту – побудувати спеціальний ігровий майданчик для дітей з дитячого будинку. Там діти з різноманітними порушеннями здоров’я могли б весело, цікаво та з користю проводити час.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
24/10/12
18:01

Подаруйте наступний день народження!

Діма Сич - це заряд позитиву у онкогематологічному відділенні. Хлопцеві лишилося зовсім трішки до закінчення лікування, однак останні кроки завжди найважчі. Гепатит змушує бути обачним до свого самопочуття. Та навіть будучи слабким, Діма всіх привітає посмішкою та підбадьорить добрим словом. Усі молодші пацієнти люблять знаходитися в його колективі, у нього є що розказати на всі вікові категорії. Хоч хлопець і не має ніякої спеціальної освіти, однак любов до життя допомагає йому пізнавати саме те, що він хоче. І з"явилось у Дмитра нове захоплення. Пілся візитів клоуна від проекту "Лікарняна клоунада" Діма не на жарт зацікавився цим мистецтвом. І тепер у нього є мрія - навчитися клоунади. Його мрію допомогли здійснити волонтери і вже найближчим часом у нього буде можливість пройти дводенний тренінг по прийомам клоунади. Сподіваємося, це навчання покращить імунітет хлопця і допоможе йому успішно справитися з усіма негараздами! (Наш Оператор Допомоги)
22/10/12
08:20

Плита для центру дозвілля інвалідів

Для когось понеділок - день важкий, а для нас - радісний! Дякуємо за підтримку усім, хто підтримав цей проект та молодь. Ми обов'язково запитаємо у Оператора, чи приготують вони нам щось особисто:) однак те, що вони дійсно зможуть навчитися це робити для себе, в першу чергу, стало можливим саме завдяки ВАМ! Щиро дякуємо!
19/10/12
15:05

Подаруй Різдвяну казку

Оце так п'ятничний сюрприз для молоді:)))) Дуже дякуємо за Вашу підтримку і пожертви!
16/10/12
15:50

Друг для Друга

Друзі! Залишилось всього 400 грн! Це вже майже фініш, який смачно пахне усім пухнастим і не дуже! Усі вони дуже потребують нашої допомоги.
16/10/12
11:48

Сите дитинство сільським дітям

Дуже дякуємо за Вашу допомогу та підтримку. Сума відносно невелика, але така важлива для цих дітей. Тим більше, що вони далеко від міста, і не мають можливості звернутися до великої кількості оточуючих. Давайте підтримаємо їх разом!