Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 088 708 грн
Ua

Олідетрим

  • Підтримка

  • 126 276 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Олідетрим — вітамін D європейської якості, який є лідером на ринку та вже більше ніж 18 років дарує енергію сонця українцям.

З сонячною капсулою Олідетрим дуже просто підтримувати достатній рівень вітаміну D у дорослих та дітей протягом усього року. Адже турбота про себе та здоров’я своїх рідних починається з вітаміну D, який:
● Стимулює імунні клітини до вироблення протимікробного білка;
● Покращує емоційний стан;
● Покращує засвоєння кальцію, фосфору;
● Перетворює їжу в енергію;
● Знижує ризик виникнення онкологічних захворювань.

Якщо відчуваєте нестачу вітаміну D, а саме: спади настрою, схильність до депресій, слабкість, надмірну втому, зниження імунітету — звертайтесь до Олідетрим!

І дорослим, і малим — всім Олідетрим!

 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Let’s Smile Quest

Київ. Стартував 25.2.2020

Олідетрим завжди турбується про тих, хто цього потребує. У рамках благодійного проєкту «Let's Smile Quest», компанія «Польфарма» допомагає «сонячним» дітям у Центрі раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна.

У сучасному ритмі життя ми забуваємо про дрібниці, які роблять нас по-справжньому щасливими. Окрім цього, ми навіть не уявляємо, як проста усмішка впливає не тільки на покращення емоційного стану, а і на людей, які завжди поруч. Особливої уваги заслуговують «сонячні діти» — діти із синдромом Дауна, які відзначаються незвичним сприйняттям світу, добротою, ніжністю та, звісно, щирою посмішкою.

Зроблено Зібрали 127 778 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн