Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins307 022 635 грн
Ua

Netocrat Communications

  • Підтримка

  • 10 300 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Netocrat Communications — международная команда профессионалов в сфере социальных и бизнес-коммуникаций предоставляет услуги по разработке и реализации комплексных программ продвижения и PR в социальных медиа. Основатель Netocrat Communications — Борис Ходорковский, специалист по связям с общественностью с опытом работы в сферах управления online-сообществами и создания целевых информационных потоков — более 15 лет. Больше 7 лет практикуем Pro Bono Publico — благотворительность услугами — в сфере коммуникаций.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Частинка серця

Україна. Стартував 25.9.2014

Благодійний проект мережі магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус» #ЧастинкаСерця покликаний врятувати дітей із вродженим пороком серця. 4 500 дітей щорічно народжуються в Україні з цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1 000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім'ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв'язку з важким становищем в країні ця допомога з боку держави зараз припинена.

Зроблено Зібрали 1 665 830.50 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн