Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Підтримай нас

Україна

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
Українська Біржа Благодійності

Дитячі оченята, які вдивляються з фото на Вас – це не просто оченята, це очі вдячності. Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток дитячих життів. На нашому рахунку більше 1800 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Деталі...

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Ми потурбувалися про те, щоб Ви мали можливість не тільки зробити свою пожертву в будь-який момент, але й прослідкувати, як були використані Ваші кошти та дізнатися про подальшу долю проекту.

Всі ці роки 100% грошей, пожертвуваних на нашому сайті на благодійні проекти, ми використовували на потреби саме цих благодійних проектів. Незважаючи на те, що Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» дозволяє використовувати до 20% залучених коштів на адміністративні потреби фонду. Проте ми цього не робимо.

Все це стало можливим завдяки нашим грантодавцям та пожертв донорів, які закривали інфраструктурні потреби нашого проекту.

Сьогодні ubb.org.ua – не просто сайт із функціями, сьогодні це найбільший в Україні майданчик допомоги.

Останній рік був складним для всіх нас і для нашого проекту зокрема. Ми мінімізували потреби на функціонування проекту до кількох статей витрат:

- забезпечення безперебійної роботи та розвиток платформи ubb.org.ua

- утримання офісу

- утримання команди

- адміністративні витрати на реалізацію благодійних программ УББ

Але цього виявилося недостатньо, тому ми просимо підтримати наш проект, і тим самим забезпечити подальше функціонування майданчика допомоги ubb.org.ua.

Незважаючи на складнощі, ми не скорочуємо кількість проектів, і останнім часом їх вже більше 500 в роботі одночасно! Наша команда складається з 9 натхнених людей та бухгалтерії на аутсорсі, з усіма Ви можете познайомитися в розділі «Про нас». Ми регулярно проходимо аудиторську перевірку та звітуємо про свою діяльність перед громадськістю.

Підтримуючи нас – Ви допомагаєте продовжувати жити не тільки одному з найбільших міжнародних благодійних фондів України, а й усім тим оченятам, що зазирають до Вас із нашого сайту.

Ми радо відповімо на всі питання щодо роботи проекту та обговоримо деталі надання допомоги на функціонування ubb.org.ua.

 

Просимо контактувати з Тетяною Пилипчук (Райковою) corporate@ubb.org.ua

PR-менеджер

Української Біржі Благодійності

Сховати...
Сплатити                         
                                

Перенаправлення коштів за ПД@2PL886820 від Петренка В.П.

Сума внеску: 200 грн на проект Подаруйте життя Алінці!
Дата: 13.02.2017 12:51

Artem

Сума внеску: 5 грн
Дата: 28.02.2017 00:36

Artem

Сума внеску: 5 грн
Дата: 28.02.2017 00:34

Анонімна допомога

Сума внеску: 5 грн
Дата: 28.02.2017 00:32

Анонімна допомога

Сума внеску: 18.20 грн
Дата: 28.02.2017 00:15

Анонімна допомога

Сума внеску: 5 грн
Дата: 28.02.2017 00:11
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
21/02/17
11:37

Ну що ж, друзі!

Ми так трепетно ​​і так радісно повідомляємо про старт нової акції! Такої доброї і такої милої акції! Акції, яку ми всією командою вже любимо і плекаємо!

Ну зізнайтеся, що купувати квіти на 8 березня – ну вже давно не те. Дорого, банально, та й недовговічна ця радість. А тут така любов – Ви робите благодійну пожертву у нас на сайті. Натомість, Ви отримуєте листівку, яка ще дуже довго буде нагадувати Вам, що в жіночий день Ви зробили величезну радість та здійснили чиюсь мрію.

Ціна пожертвування стартує від 150 гривень. Тому що це мінімальна ціна букета на 8 березня. Але ще 150 гривень – це внесок у свято для одиноких мам і бабусь в Дніпропетровському будинку для літніх людей: https://ubb.org.ua/uk/project/2831/

Це вакцинація 368 бездомних собак у 8 притулках Києва: https://ubb.org.ua/ru/project/2401/

Це ігрова зона для дітей-інвалідів в Івано-Франківську: https://ubb.org.ua/ru/project/2259/

Це підгузки і пелюшки для лежачих важкохворих людей похилого віку: https://ubb.org.ua/ru/project/2768/

150 гривень – це три дні з повноцінним, смачним харчуванням для дитини сироти в Місті Щасливих Дітей! https://ubb.org.ua/ru/project/2813/

Всього 150 гривень...

Загалом, багато писати не будемо. Ось захід: FlowerPower - Благодійність замість квітів! Ось сайт, де здійснюються мрії і відбувається ціла магія: https://ubb.org.ua/uk/flower_power/

Друзі, благодійники – keep calm and do charity. Це ж так приємно, а зараз ще і красиво!

УББ
15/02/17
13:04

"У вашої дитини – рак", – самі лише ці слова, здавалося б, можуть вбити. Бо більшість вважає онкологічний діагноз вироком. На щастя, більшість помиляється.

15 лютого світ відзначає день онкохворої дитини. І головне завдання цього дня – це донести інформацію про виліковність раку. Як у світі, так і в Україні.

Щорічно в нашій країні налічується близько 1 000 нових випадків захворювання дітей раком. 30% маленьких пацієнтів зі злоякісними пухлинами, які вже проходили курс лікування, потребують повторної терапії. Або більш прогресивних методів лікування. В Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років. Однак статистика обнадіює – 70% випадків захворювання виліковується.

Вирішальним у боротьбі дітей з раком є те, наскільки суспільство впевнено, що ця боротьба може призвести до успіху. А також вирішальним в цій боротьбі часто є гроші. І саме гроші в більшості випадків допомагають перемогти хворобу.

Найбільше проектів на УББ присвячені саме боротьбі з раком. І нас надзвичайно тішить, що українці все ж вміють об’єднуватися навколо біди. Бо більшість цих проектів шивдко збираються. На Українській біржі благодійності за 4 роки на потреби онкохворих зібрано більше 20 мільйонів гривень! Ці гроші допомогли впоратися із хворобою сотням дітей! Сотні дітей – живі і здорові завдяки вашій небайдужості.

Ми бажаємо усім батькам хворих діток – віри, а діткам – якнайшвидшого одужання!

УББ
09/02/17
13:40
"Як потрапити на УББ?"

Це запитання нам ставлять щодня десятки разів – в листах, дзвінках та соцмережах, тому ми зробили для вас ще і цей окремий пост. Отже, УББ допомагає фондам та їхнім підопічним збирати гроші на благодійні проекти – це масовий публічний збір коштів через наш сайт. Іншим модним словом – фандрайзинг. Ми забезпечуємо зручний сервіс надходження коштів від тих, хто прагне допомагати, до тих, хто потребує допомоги. На нашому сайті 0% комісії при оплаті з карток ПриватБанку та 1.8% з вашої пожертви утримується за послуги інтернет-еквайрингу при перерахунку пожертви з карток інших банків. На свої потреби ми не утримуємо жодної гривні. У той час, як закон про благодійну діяльність дозволяє утримувати цілих 20%. Відчуйте різницю! Ми цього не робимо. Тому що наше існування покриває грант, а також ваші цілеспрямовані пожертви на діяльність УББ.

Ви часто пишете під постами та в нашому блозі: "Дайте картку Привату". Ми не даємо приватних карток та даних, тому що не можемо про них звітувати. Приміром, збір здійснюється на лікування дитини, а мама вирішила купити собі нову сукню. Якщо гроші надходять на картку – немає жодних гарантій, що вони підуть на заявлену нами мету.

Гроші ж, перераховані на той чи інший проект, ідуть виключно на мету – ні "на фонд", ні на якісь будь-які раптові потреби знедоленої родини, а тільки на мету, підтверджену документами, які є у відкритому доступі.

Як це працює? Проекти на Біржу подають благодійні фонди – перевірені нами партнерські організації. Перелік є в нас на сайті в розділі ОП ("Оператори Допомоги"). Кожен фонд з переліку має досвід роботи більше року, публічну документальну звітність, рекомендаційні листи від наших партнерів та проходження аудиту!

УББ
31/01/17
17:24

Друзі, ми нагадуємо, що проект "Дорога до серця" від "WOG" продовжується!

Це щось неймовірне! Завдяки Вам та Вашому добру вже було зібрано 722 094 грн з продажу таких милих сердечок на Мережi АЗК "WOG"! Найдобріші українці придбали 240 698 сердечок!

"Дорога до серця" – це реальна можливість зробити націю здоровішою, подарувати шанс на життя тим діткам, які не мали його взагалі.

Ми продовжуємо закликати вас на допомогу, адже наша ціль – 1 млн. 120 тис. 776 грн. Саме ця сума потрібна, аби закупити життєво необхідне медичне обладнання у лікарні, де через його брак щодня помирають діти. Зібрані кошти будуть направлені тим лікарням, які для багатьох батьків є єдиною надією, так як на сотні кілометрів навколо більше ніде отримати необхідну медичну допомогу, а саме лікарням в Ковелі, Ратному, Дніпрі, і, звичайно, Києві.

Кожного дня ми переконуємося у вашій чуйності. Тільки небайдуже до чужої біди серце може відгукнутися на прохання допомогти тим, хто сам собі допомогти не в змозі. Вартість здорового майбутнього малюка не дорога – лише 3 грн та наша єдність. Нехай кожна мама знову почує веселий сміх та тупіт своєї дитини.

Допоможімо їм назавжди забути про сірі лікарняні стіни, крапельниці та пігулки.

А також у нас на сторінці у Фейсбук проходить дуже мила та добра акція, і ви зовсім просто можете виграти чашку, з якої удвічі приємніше буде пити чай, розуміючи, що ви хороша людина, яка подарувала цьому світу краплинку добра:) Долучитись до акції можна тут.

Це ж так круто!

УББ
17/01/17
14:53

Сезон дивовижних закриттів!

У це важко повірити, а ще важче уявити. Останній місяць ми розуміли, що навколо відбувається багато доброго, але навіть подумати не могли, що добра було настільки багато.

З дня Святого Миколая (19.12) до Старого Нового року (14.01) на Українській біржі благодійності тривав справжній сезон дивовижних закриттів)) За цей час зібрано 60 проектів! На загальну суму - понад 3 мільйони гривень! Люди, 3 мільйони гривень - за один місяць!!!

Усе добро навряд чи можна перерахувати – десятки кардіоімплантів, медичні гаджети для реанімацій, реабілітації для діток з ДЦП, ліки для тяжкохворих діток та дорослих, нагодовані діти та старі та багато-багато іншого. Кількома словами: здійснена численна кількість мрій, подаровані десятки шансів на одужання!

І це перший рік, коли вчасно закриті всі новорічно-різдвяні потреби! Це означає, що ми встигли! І для сотень діток було свято, їм було радісно, затишно та щасливо!

Відпраляємо промічики подяки за ваші пожертви, лайки, репости, пости, акції. Це все інструменти нашого з вами добра. Це і є безкорислива любов! Ви робите цей світ справжнім!

Віртуально обіймаємо! І безмежно дякуємо!

Ми на конкурсі "Благодійна Україна-2014", 12.03.2015


12.03.2015 в Мистецькому Арсеналі нагороджували кращих благодійників України. Українська Біржа Благодійності отримала 2 нагороди! Друге місце – у номінації "Загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд" та перше у номінації "Інновації в благодійності" за проект "Частинка серця". Ці нагороди – нагороди наших благодійників, донорів, Операторів Допомоги, друзів та просто людей, які слідкують за нашою діяльністю! Дякуємо, що ви поруч, адже тільки завдяки вашій підтримці ми можемо робити те, що любимо, чим надихаємось та пишаємось!

Yalta European Strategy 2014


У Києві пройшла 11-та Щорічна Зустріч YES 2014. Наш фонд представив там наші з вами досягення за 2,5 роки. У заході взяли учать понад 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з 20 країн. Серед учасників YES 2014 були Петро Порошенко, засновник Вікіпедії Джиммі Велс, мілльярдер Річард Бренсон, політики та дипломати. Окрема подяка event-компанії IDEALSECRETS (idealsecrets.com), яка стала нашим благодійним партнером та забезпечила технічну частину стенду та презентацію результатів роботи! Особливо дякуємо Алексей Акимов, Yaroslav Yaroslavskiy и Александр Зданевич!

2 место!


Украинская Биржа Благотворительности заняла 2 место в Национальном экспертном опросе «Развитие благотворительности в Украине-2012», проводимом Ассоциацией благотворителей Украины. Номинация – «Наиболее эффективное и резонансное событие для развития и продвижения благотворительности». Свидетельство вручено сегодня нашему директору Ирине президентом Ассоциации благотворителей Украины Александром Максимчуком!

Свідоцтво про державну реєстрацію


Рішення про внесення до реєстру неприбуткових установ


Виписка з єдиного державного реєстру


Виписка з єдиного державного реєстру


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Журнал VIVA

26.01.2017У свій День народження керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський відмовився від подарунків в користь благодійності.