Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Підтримай нас

Україна

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
Українська Біржа Благодійності

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2100 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Деталі...

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Ми потурбувалися про те, щоб Ви мали можливість не тільки зробити свою пожертву в будь-який момент, але й прослідкувати, як були використані Ваші кошти та дізнатися про подальшу долю проекту.

Всі ці роки 100% грошей, пожертвуваних на нашому сайті на благодійні проекти, ми використовували на потреби саме цих благодійних проектів. Незважаючи на те, що Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» дозволяє використовувати до 20% залучених коштів на адміністративні потреби фонду. Проте ми цього не робимо.

Все це стало можливим завдяки нашим грантодавцям та пожертв донорів, які закривали інфраструктурні потреби нашого проекту.

Сьогодні ubb.org.ua – не просто сайт із функціями, сьогодні це найбільший в Україні майданчик допомоги.

Останній рік був складним для всіх нас і для нашого проекту зокрема. Ми мінімізували потреби на функціонування проекту до кількох статей витрат:

- забезпечення безперебійної роботи та розвиток платформи ubb.org.ua

- утримання офісу

- утримання команди

- адміністративні витрати на реалізацію благодійних программ УББ

Але цього виявилося недостатньо, тому ми просимо підтримати наш проект, і тим самим забезпечити подальше функціонування майданчика допомоги ubb.org.ua.

Незважаючи на складнощі, ми не скорочуємо кількість проектів, і останнім часом їх вже більше 500 в роботі одночасно! Наша команда складається з 9 натхнених людей та бухгалтерії на аутсорсі, з усіма Ви можете познайомитися в розділі «Про нас». Ми регулярно проходимо аудиторську перевірку та звітуємо про свою діяльність перед громадськістю.

Підтримуючи нас – Ви допомагаєте продовжувати жити не тільки одному з найбільших міжнародних благодійних фондів України, а й усім тим оченятам, що зазирають до Вас із нашого сайту.

Ми радо відповімо на всі питання щодо роботи проекту та обговоримо деталі надання допомоги на функціонування ubb.org.ua.

 

Просимо контактувати з Тетяною Пилипчук (Райковою) corporate@ubb.org.ua

PR-менеджер

Української Біржі Благодійності

Сховати...
Сплатити                         
                                

Перенаправлення коштів за ПД@2PL886820 від Петренка В.П.

Сума внеску: 200 грн на проект Подаруйте життя Алінці!
Дата: 13.02.2017 12:51

Євгенія Д

Сума внеску: 10 грн
Дата: 27.04.2017 13:43

Анонімна допомога

Сума внеску: 7 грн
Дата: 27.04.2017 13:42

Анонімна допомога

Сума внеску: 7 грн
Дата: 27.04.2017 13:34

Ольга Коломийченко

Дата: 27.04.2017 13:30 Сума останнього внеску: 108.96 грн
підтримав проектів 4 на суму 208.96 грн

Анонімна допомога

Сума внеску: 5 грн
Дата: 27.04.2017 13:27
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
10/04/17
10:31

Як довго ми готувались до цього благодійного проекту, і сьогодні цей день настав! Друзі, ми раді вам оголосити про старт чудової акції від ТМ "Садочок", мета якої врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця. Акція "Велика любов до маленьких сердець" триває з 1 квітня по 31 травня, впродовж якої 10 копійок з кожного проданого літру соку "Садочок" компанія передасть на придбання імплантатів для дітей із вадами серця. Тепер кожен охочий зможе стати справжнім супергероєм для малюків із вадою серця! Ще кілька років тому такий діагноз означав, що дитину чекає операція або інвалідність, у найгіршому випадку навіть смерть. На щастя, медицина прогресує, і навіть найскладніші види серцевої недостатності можна вилікувати від народження. Завдяки спеціальним імплантатам-оклюдерам можна закрити сердечний отвір. Вводяться вони через крихітний надріз і через вену потрапляють до серця. Такі операції проводять абсолютно безкоштовно в Національному інституті імені М. Амосова найкращі хірурги. Та є те, що лікарям не під силу – забезпечити кожну дитину з вадою серця імплантом. Вартість оклюдера залежить від проблеми, яку він має вирішити, та варіюється від 30 до 100 000 грн. Тільки разом ми зможемо змінимо ситуацію та врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця (в розділі "Блог" та "Фото" Ви можете побачити історії діток).

До проекту "Велика любов до маленьких сердець" долучилися наші свідомі партнери – торгові мережі METRO, Novus, Копейка, Епіцентр, Нова Лінія, ОKKO та Мережа АЗК "WOG". Приєднуйтеся і ви! Пийте сік та допомагайте діткам! Усі деталі щодо благодійного проекту можна дізнатися на сайті ТМ "Садочок" – promo.sadochok.ua та на сторіночці проекту на УББ.

УББ
31/03/17
12:59

"Якщо є надія врятувати життя – це треба робити!".

Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність: "Ти можеш врятувати життя на ubb.org.ua". Ідея соціальної кампанії проста і складна водночас. На прикладі реальних людей ми хочемо показати, що добро може робити кожен. Що благодійність – це нескладно. Що робити добрі речі – це, передусім, важливо для кожного особисто. Виховувати в собі кращі риси не пізно ніколи: можна змалечку навчитися цьому на прикладі батьків, а можна самому прийти до благодійності вже у дорослому віці.

Наші герої – реальні особистості, які можуть нагадувати вам будь-кого зі знайомих, вони можуть зустрітися вам на робочій зустрічі чи у компанії друзів. Наші герої такі прості і такі близькі кожному з нас. Це люди, які вже сформували свій вектор добра у житті і рухаються в його напрямку.

Наша директор Ірина Гуцал ділиться емоціями від ролику: "Благодійність – це що? Зважене раціональне рішення чи емоціональний поштовх? Які емоції відчуває людина, котра допомагає іншим у скрутних життєвих обставинах? Чому це так важливо для кожного свідомого громадянина? У наших соціальних роликах ми намагалися дати відповідь на ці та інші питання. Довести, що кожна людина – унікальна, а благодійність – безмежна. Ми хочемо, щоб благодійність стала стилем життя кожного справжнього українця. Справжня допомога – та, що дарує відчуття співпричетності до дива та впевненості, що ти справді підтримав, здійснив мрію чи врятував життя на ubb.org.ua".

Ми безмежно дякуємо всім творцям цього дива та всім героям, які зробили цей ролик таким сильним та водночас зворушливим до сліз!

УББ
16/03/17
17:18

Веселитися, співати, купляти барахло та ще й допомагати дітям?! Все це, як завжди, можна зробити на щомісячній барахолці "Кураж Базар"! Найбільша барахолка Києва "Кураж Базар" запрошує всіх на відкриття сезону! Зустрічаємось 25-26 березня на арт-заводі "Платформа"! Будемо радіти весні, оновлювати гардероб і допомагати недоношеним діткам!

Мета березневої барахолки – зібрати гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НAMH України. Щоб приєднатися до збору коштів, можна пожертвувати гроші онлайн за посиланням або взяти участь у флешмобі #вопервыхэтовесело, який стартував 13 березня. З його допомогою ми плануємо зібрати сотні стильних речей і продати їх на березневому "Кураж Базарі", а виручені гроші витратити на шприцевий насос.

Суть флешмобу проста: у тебе в шафі є речі, які ти точно вже не будеш одягати, і ти готовий віддати їх на благодійність? Тоді сфоткай одяг/взуття/сумку, виклади фото на свою сторінку в соцмережі з хештегом #помогаюнакураже, #вопервыхэтовесело, тегни у пості одного або краще 3-х друзів. І вуаля!

Ось як команда нашого фонду приєдналася до флешмобу. Речі можна передати нам в офіс або завести в Благодійний магазин "Ласка" з позначкою "для Кураж Базару" на Липинського, 3, з 18 по 23 березня включно (магазин працює з 10:00 до 21:00). Ці речі продадуть на Куражі 25-26 березня, і всі гроші віддадуть на проект УББ.

Приходь 25-26 березня на арт-завод "Платформа", купуй барахло, веселись, бери участь у флешмобі і цим самим допомагай діткам! Всі подробиці за посиланням.

УББ
15/03/17
17:05
Так вже склалося, що біг для більшості – це нудний, важкий ритуал, про який всі згадують напередодні пляжного сезону. Але наша місія – показати, що біг – це задоволення, яке робить неоціненний вклад в суспільство, рятує життя та популяризує благодійність! Тим паче, у нас вже повним ходом йде Фандрайзинг Марафон. І 9 фондів-учасників вже роблять свої чарівні справи!

БФ "Запорука" біжить заради Вікторії Соловйової, якій потрібен ендопротез (штучна кістка).

БФ "Свічадо" – це перший фонд, в якому фандрайзер вже зібрав кошти на марафон! І тепер Алексей Акимов, Vlasta Shovkovska та команда першої благодійної торгової платформи "Мурахи" біжать та збирають гроші на покупку шприцевих насосів.

Головна мета фонду БФ "Щаслива дитина" в Фандрайзинг Марафоні – збір коштів на проведення конкурсу для прийомних сімей "Ключ до сімейного щастя".

Команда "Кожен Може" поставила перед собою мету купити якісний спирограф для Центру пульмонології.

БО "Серце Воїна" та зіркові фандрайзери біжать, щоб Олексій Аванесян, який втратив ногу під Іловайськом, зміг піти.

Лікарі, які щодня лікують серця в Інституті ім.Амосова, біжать заради рентген-трубки в Національний інститут серцево-судинної хірургії. Це фандрайзери фонду "Серця Майбутнього"!

Команда від фонду ВБО "Даун Синдром" буде бігти, щоб наші дітки сонця отримали можливість на спеціальне навчання.

БФ "Відкриті долоні" бере участь в марафоні, щоб зібрати кошти на спирограф, який робить численні вимірювання, що показують, як функціонують легені.

УББ
06/03/17
15:44

Друзі! Розпочався благодійний Фандрайзинг марафон в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.

Щоб зробити добру справу, не обов'язково чекати завтрашнього дня – зробіть її сьогодні. Спільно з компанією Run Ukraine, організатором міжнародного Київського півмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, ми пропонуємо кожному охочому долучитися до благодійної ініціативи – весняного Фандрайзинг марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку проектів від різних фондів та організацій.

Щоб стати частиною Фандрайзинг марафону, достатньо обрати благодійний фонд, проект та фандрайзера, який вам до вподоби, за посиланням. Збір благодійних коштів триватиме до 12 квітня!

2 место!


Украинская Биржа Благотворительности заняла 2 место в Национальном экспертном опросе «Развитие благотворительности в Украине-2012», проводимом Ассоциацией благотворителей Украины. Номинация – «Наиболее эффективное и резонансное событие для развития и продвижения благотворительности». Свидетельство вручено сегодня нашему директору Ирине президентом Ассоциации благотворителей Украины Александром Максимчуком!

Yalta European Strategy 2014


У Києві пройшла 11-та Щорічна Зустріч YES 2014. Наш фонд представив там наші з вами досягення за 2,5 роки. У заході взяли учать понад 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з 20 країн. Серед учасників YES 2014 були Петро Порошенко, засновник Вікіпедії Джиммі Велс, мілльярдер Річард Бренсон, політики та дипломати. Окрема подяка event-компанії IDEALSECRETS (idealsecrets.com), яка стала нашим благодійним партнером та забезпечила технічну частину стенду та презентацію результатів роботи! Особливо дякуємо Алексей Акимов, Yaroslav Yaroslavskiy и Александр Зданевич!

Ми на конкурсі "Благодійна Україна-2014", 12.03.2015


12.03.2015 в Мистецькому Арсеналі нагороджували кращих благодійників України. Українська Біржа Благодійності отримала 2 нагороди! Друге місце – у номінації "Загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд" та перше у номінації "Інновації в благодійності" за проект "Частинка серця". Ці нагороди – нагороди наших благодійників, донорів, Операторів Допомоги, друзів та просто людей, які слідкують за нашою діяльністю! Дякуємо, що ви поруч, адже тільки завдяки вашій підтримці ми можемо робити те, що любимо, чим надихаємось та пишаємось!

Свідоцтво про державну реєстрацію


Рішення про внесення до реєстру неприбуткових установ


Виписка з єдиного державного реєстру


Виписка з єдиного державного реєстру


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут