Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Підтримай нас

Україна

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
Українська Біржа Благодійності

Дитячі оченята, які вдивляються з фото на Вас – це не просто оченята, це очі вдячності. Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток дитячих життів. На нашому рахунку більше 1800 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Деталі...

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Ми потурбувалися про те, щоб Ви мали можливість не тільки зробити свою пожертву в будь-який момент, але й прослідкувати, як були використані Ваші кошти та дізнатися про подальшу долю проекту.

Всі ці роки 100% грошей, пожертвуваних на нашому сайті на благодійні проекти, ми використовували на потреби саме цих благодійних проектів. Незважаючи на те, що Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» дозволяє використовувати до 20% залучених коштів на адміністративні потреби фонду. Проте ми цього не робимо.

Все це стало можливим завдяки нашим грантодавцям та пожертв донорів, які закривали інфраструктурні потреби нашого проекту.

Сьогодні ubb.org.ua – не просто сайт із функціями, сьогодні це найбільший в Україні майданчик допомоги.

Останній рік був складним для всіх нас і для нашого проекту зокрема. Ми мінімізували потреби на функціонування проекту до кількох статей витрат:

- забезпечення безперебійної роботи та розвиток платформи ubb.org.ua

- утримання офісу

- утримання команди

- адміністративні витрати на реалізацію благодійних программ УББ

Але цього виявилося недостатньо, тому ми просимо підтримати наш проект, і тим самим забезпечити подальше функціонування майданчика допомоги ubb.org.ua.

Незважаючи на складнощі, ми не скорочуємо кількість проектів, і останнім часом їх вже більше 500 в роботі одночасно! Наша команда складається з 9 натхнених людей та бухгалтерії на аутсорсі, з усіма Ви можете познайомитися в розділі «Про нас». Ми регулярно проходимо аудиторську перевірку та звітуємо про свою діяльність перед громадськістю.

Підтримуючи нас – Ви допомагаєте продовжувати жити не тільки одному з найбільших міжнародних благодійних фондів України, а й усім тим оченятам, що зазирають до Вас із нашого сайту.

Ми радо відповімо на всі питання щодо роботи проекту та обговоримо деталі надання допомоги на функціонування ubb.org.ua.

 

Просимо контактувати з Тетяною Пилипчук (Райковою) corporate@ubb.org.ua

PR-менеджер

Української Біржі Благодійності

Сховати...
Сплатити                         
                                

Cвітлана

Сума внеску: 5 грн
Дата: 18.01.2017 15:58

Виталий Божьего благославления

Сума внеску: 7 грн
Дата: 18.01.2017 15:53

тримайтесь!

Сума внеску: 14 грн
Дата: 18.01.2017 15:39

Алена

Сума внеску: 21 грн
Дата: 18.01.2017 15:39

Видужуй

Сума внеску: 1 грн
Дата: 18.01.2017 15:27
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
17/01/17
14:53

Сезон дивовижних закриттів!

У це важко повірити, а ще важче уявити. Останній місяць ми розуміли, що навколо відбувається багато доброго, але навіть подумати не могли, що добра було настільки багато.

З дня Святого Миколая (19.12) до Старого Нового року (14.01) на Українській біржі благодійності тривав справжній сезон дивовижних закриттів)) За цей час зібрано 60 проектів! На загальну суму - понад 3 мільйони гривень! Люди, 3 мільйони гривень - за один місяць!!!

Усе добро навряд чи можна перерахувати – десятки кардіоімплантів, медичні гаджети для реанімацій, реабілітації для діток з ДЦП, ліки для тяжкохворих діток та дорослих, нагодовані діти та старі та багато-багато іншого. Кількома словами: здійснена численна кількість мрій, подаровані десятки шансів на одужання!

І це перший рік, коли вчасно закриті всі новорічно-різдвяні потреби! Це означає, що ми встигли! І для сотень діток було свято, їм було радісно, затишно та щасливо!

Відпраляємо промічики подяки за ваші пожертви, лайки, репости, пости, акції. Це все інструменти нашого з вами добра. Це і є безкорислива любов! Ви робите цей світ справжнім!

Віртуально обіймаємо! І безмежно дякуємо!

УББ
10/01/17
13:03

Ну що, всi в строю?

Свята вже закінчилися, всіх привітали, подаруночки з-під ялинки дістали, всі добрі справи минулого року згадали, всі погані події минулого року в ньому і залишили! Із новими силами і бойовим настроєм в 2017!

Чи готові ви знову творити чудеса? Ми впевнені, що готові, тому що ми, зі свого боку, обіцяємо в 2017 році поліпшення нашої роботи і функціоналу нашого сайту! Тепер творити добро з Українською Біржею Благодійності стане ще простіше!

За 2016 рiк зібрано 34 440 670 грн! Усього у 2016 році на Українській Біржі Благодійності стало 135 000 благодійників! На реалізацію різноманітних соціальних проектів на ubb.org.ua зібрано 3 112 348 грн. У цьому році проекти на ubb.org.ua підтримало 106 компаній. 2016 рік став просто проривом у залученні на благодійні проекти публічних особистостей зі всієї України! Десятки публічних особистостей відмовились від подарунків на свої Дні народження та закликали друзів замість презентів підтримувати проекти на ubb.org.ua. Деякі досі підтримують проекти та закликають інших приєднатися до добрих справ! У 2016 році разом з партнерами ми провели, реалізували, втілили в життя 16 різноманітних івентів! Зібрали біля 10 000 000 грн на проекти та цим самим врятували не одне життя.

Отже, наші чудові, казкові чародії! Цей рік був таким добрим на ubb.org.ua тільки завдяки вам!

Нехай те добро, що ви робите та будете робити у 2017 як благодійники, повертається до вас сторицею!

УББ
23/12/16
17:23

Уявіть собі новорічне диво. Яке воно?

Давайте разом з вами пофантазуємо, як можна зробити справжнє диво в цей казковий час? Ось дивіться, припустимо, ви - батьки... Такі люблячі батьки, які дуже хочуть порадувати свого малюка новорічним подарунком, ви готуєте щось особливе для нього, шукаєте подарунок, ховаєте його в найзатишніший куточок, щоб подарувати дитині віру в чудо і в Діда Мороза!

А що, якщо ви зможете зробити диво разом зі своїм малюком? Якщо ви розповісте йому, що в світі є дітки, які живуть без маминої любові, та що для цих дітей усі бажаючі можуть стати справжнім Дідом Мороз і зробити подарунок! Наприклад, як ці дітки:

https://ubb.org.ua/uk/project/2659/

https://ubb.org.ua/uk/project/2627/

https://ubb.org.ua/uk/project/2630/

https://ubb.org.ua/uk/project/2636/

Або що у світі є діти, чиє новорічне бажання - це не залізна дорога і нова лялька, а бажання бути здоровим? І таким малюкам, як ніколи потрібен Дід Мороз, який зможе підбадьорити і зробити цей Новий Рік справжнім святом!

https://ubb.org.ua/uk/project/2688/

https://ubb.org.ua/uk/project/2633/

Таким чином, залучаючи свою дитину до благодійності, ви показуєте йому абсолютно новий сенс подарунків і прояву турботи.

Ви можете зробити благодійність сімейної новорічною традицією і, таким чином, виховуючи в своїй дитині соціально відповідальну і добру людину. Це і саме те чудо, яке приносить неоціненну користь суспільству або конкретній людині та стає приємним для вас!

УББ
14/12/16
20:24

Шановні донори!

Перерахувати благодійну допомогу можна по нашим банківським реквізитам. Обов'язково вказуйте у призначені платежу назву проекту: благ допомога на проект "Врятувати Єгорку від підступного лейкозу!"

Рахунок УББ у банку Кредит Дніпро: (у разі оплати готівкою через касу банку "Кредит Дніпро" комісія не стягується) Отримувач: МБФ "Українська Біржа Благодійності", ЄДРПОУ 38005762, Банк Кредит Дніпро МФО 305749, р/р 2600630669802, Призначення: благ допомога на проект "Врятувати Єгорку від підступного лейкозу!"

Рахунок УББ в ПриватБанку: Отримувач: "МБФ Українська Біржа Благодійності". ЄДРПОУ: 38005762, ПриватБанк МФО 300711, р/р: 26006052720940, призначення: благ допомога на проект "Врятувати Єгорку від підступного лейкозу!"

Шановні благодійники! УВАГА! Якщо у вас виникають будь-які запитання з приводу перерахування коштів, або ви по якимось причинам не бачите свій внесок у списку Донорів проекту, будь ласка, пишіть нам на support@ubb.org.ua. Ми завжди дуже раді допомогти по всім технічним питанням.

УББ
11/12/16
22:57

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі.

Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

В незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва. Метою установи цього Дня є підтримка громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, підтримка організацій та структур, що займаються подібною діяльністю в умовах нашого сучасного суспільства.

Але не тільки на високому рівні благодійність знаходить свій справжній сенс. Кожен з нас в міру своїх сил може вносити невеличку частинку в цю велику справу - творити благо. І тоді в нашому світі доброта примножиться ... Тому, улюбленi нашi донори, давайте примножати та нести у свiт добро!

Ми на конкурсі "Благодійна Україна-2014", 12.03.2015


12.03.2015 в Мистецькому Арсеналі нагороджували кращих благодійників України. Українська Біржа Благодійності отримала 2 нагороди! Друге місце – у номінації "Загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд" та перше у номінації "Інновації в благодійності" за проект "Частинка серця". Ці нагороди – нагороди наших благодійників, донорів, Операторів Допомоги, друзів та просто людей, які слідкують за нашою діяльністю! Дякуємо, що ви поруч, адже тільки завдяки вашій підтримці ми можемо робити те, що любимо, чим надихаємось та пишаємось!

Yalta European Strategy 2014


У Києві пройшла 11-та Щорічна Зустріч YES 2014. Наш фонд представив там наші з вами досягення за 2,5 роки. У заході взяли учать понад 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з 20 країн. Серед учасників YES 2014 були Петро Порошенко, засновник Вікіпедії Джиммі Велс, мілльярдер Річард Бренсон, політики та дипломати. Окрема подяка event-компанії IDEALSECRETS (idealsecrets.com), яка стала нашим благодійним партнером та забезпечила технічну частину стенду та презентацію результатів роботи! Особливо дякуємо Алексей Акимов, Yaroslav Yaroslavskiy и Александр Зданевич!

2 место!


Украинская Биржа Благотворительности заняла 2 место в Национальном экспертном опросе «Развитие благотворительности в Украине-2012», проводимом Ассоциацией благотворителей Украины. Номинация – «Наиболее эффективное и резонансное событие для развития и продвижения благотворительности». Свидетельство вручено сегодня нашему директору Ирине президентом Ассоциации благотворителей Украины Александром Максимчуком!

Свідоцтво про державну реєстрацію


Рішення про внесення до реєстру неприбуткових установ


Виписка з єдиного державного реєстру


Виписка з єдиного державного реєстру


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут