Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Підтримай нас

Україна

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
Українська Біржа Благодійності

Дитячі оченята, які вдивляються з фото на Вас – це не просто оченята, це очі вдячності. Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток дитячих життів. На нашому рахунку більше 1800 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Деталі...

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Ми потурбувалися про те, щоб Ви мали можливість не тільки зробити свою пожертву в будь-який момент, але й прослідкувати, як були використані Ваші кошти та дізнатися про подальшу долю проекту.

Всі ці роки 100% грошей, пожертвуваних на нашому сайті на благодійні проекти, ми використовували на потреби саме цих благодійних проектів. Незважаючи на те, що Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» дозволяє використовувати до 20% залучених коштів на адміністративні потреби фонду. Проте ми цього не робимо.

Все це стало можливим завдяки нашим грантодавцям та пожертв донорів, які закривали інфраструктурні потреби нашого проекту.

Сьогодні ubb.org.ua – не просто сайт із функціями, сьогодні це найбільший в Україні майданчик допомоги.

Останній рік був складним для всіх нас і для нашого проекту зокрема. Ми мінімізували потреби на функціонування проекту до кількох статей витрат:

- забезпечення безперебійної роботи та розвиток платформи ubb.org.ua

- утримання офісу

- утримання команди

- адміністративні витрати на реалізацію благодійних программ УББ

Але цього виявилося недостатньо, тому ми просимо підтримати наш проект, і тим самим забезпечити подальше функціонування майданчика допомоги ubb.org.ua.

Незважаючи на складнощі, ми не скорочуємо кількість проектів, і останнім часом їх вже більше 500 в роботі одночасно! Наша команда складається з 9 натхнених людей та бухгалтерії на аутсорсі, з усіма Ви можете познайомитися в розділі «Про нас». Ми регулярно проходимо аудиторську перевірку та звітуємо про свою діяльність перед громадськістю.

Підтримуючи нас – Ви допомагаєте продовжувати жити не тільки одному з найбільших міжнародних благодійних фондів України, а й усім тим оченятам, що зазирають до Вас із нашого сайту.

Ми радо відповімо на всі питання щодо роботи проекту та обговоримо деталі надання допомоги на функціонування ubb.org.ua.

 

Просимо контактувати з Тетяною Пилипчук (Райковою) corporate@ubb.org.ua

PR-менеджер

Української Біржі Благодійності

Сховати...
Сплатити                         
                                

Перенаправлення коштів за ПД@2PL886820 від Петренка В.П.

Сума внеску: 200 грн на проект Подаруйте життя Алінці!
Дата: 13.02.2017 12:51

Олена

Сума внеску: 7 грн
Дата: 26.03.2017 10:04

Анонімна допомога

Сума внеску: 5 грн
Дата: 26.03.2017 09:11

Женя та Іра

Сума внеску: 7.50 грн
Дата: 26.03.2017 08:15

Анонімна допомога

Сума внеску: 10.50 грн
Дата: 26.03.2017 07:25

Анонімна допомога

Сума внеску: 7 грн
Дата: 26.03.2017 07:20
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
16/03/17
17:18

Веселитися, співати, купляти барахло та ще й допомагати дітям?! Все це, як завжди, можна зробити на щомісячній барахолці "Кураж Базар"! Найбільша барахолка Києва "Кураж Базар" запрошує всіх на відкриття сезону! Зустрічаємось 25-26 березня на арт-заводі "Платформа"! Будемо радіти весні, оновлювати гардероб і допомагати недоношеним діткам!

Мета березневої барахолки – зібрати гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НAMH України. Щоб приєднатися до збору коштів, можна пожертвувати гроші онлайн за посиланням або взяти участь у флешмобі #вопервыхэтовесело, який стартував 13 березня. З його допомогою ми плануємо зібрати сотні стильних речей і продати їх на березневому "Кураж Базарі", а виручені гроші витратити на шприцевий насос.

Суть флешмобу проста: у тебе в шафі є речі, які ти точно вже не будеш одягати, і ти готовий віддати їх на благодійність? Тоді сфоткай одяг/взуття/сумку, виклади фото на свою сторінку в соцмережі з хештегом #помогаюнакураже, #вопервыхэтовесело, тегни у пості одного або краще 3-х друзів. І вуаля!

Ось як команда нашого фонду приєдналася до флешмобу. Речі можна передати нам в офіс або завести в Благодійний магазин "Ласка" з позначкою "для Кураж Базару" на Липинського, 3, з 18 по 23 березня включно (магазин працює з 10:00 до 21:00). Ці речі продадуть на Куражі 25-26 березня, і всі гроші віддадуть на проект УББ.

Приходь 25-26 березня на арт-завод "Платформа", купуй барахло, веселись, бери участь у флешмобі і цим самим допомагай діткам! Всі подробиці за посиланням.

УББ
15/03/17
17:05
Так вже склалося, що біг для більшості – це нудний, важкий ритуал, про який всі згадують напередодні пляжного сезону. Але наша місія – показати, що біг – це задоволення, яке робить неоціненний вклад в суспільство, рятує життя та популяризує благодійність! Тим паче, у нас вже повним ходом йде Фандрайзинг Марафон. І 9 фондів-учасників вже роблять свої чарівні справи!

БФ "Запорука" біжить заради Вікторії Соловйової, якій потрібен ендопротез (штучна кістка).

БФ "Свічадо" – це перший фонд, в якому фандрайзер вже зібрав кошти на марафон! І тепер Алексей Акимов, Vlasta Shovkovska та команда першої благодійної торгової платформи "Мурахи" біжать та збирають гроші на покупку шприцевих насосів.

Головна мета фонду БФ "Щаслива дитина" в Фандрайзинг Марафоні – збір коштів на проведення конкурсу для прийомних сімей "Ключ до сімейного щастя".

Команда "Кожен Може" поставила перед собою мету купити якісний спирограф для Центру пульмонології.

БО "Серце Воїна" та зіркові фандрайзери біжать, щоб Олексій Аванесян, який втратив ногу під Іловайськом, зміг піти.

Лікарі, які щодня лікують серця в Інституті ім.Амосова, біжать заради рентген-трубки в Національний інститут серцево-судинної хірургії. Це фандрайзери фонду "Серця Майбутнього"!

Команда від фонду ВБО "Даун Синдром" буде бігти, щоб наші дітки сонця отримали можливість на спеціальне навчання.

БФ "Відкриті долоні" бере участь в марафоні, щоб зібрати кошти на спирограф, який робить численні вимірювання, що показують, як функціонують легені.

УББ
06/03/17
15:44

Друзі! Розпочався благодійний Фандрайзинг марафон в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.

Щоб зробити добру справу, не обов'язково чекати завтрашнього дня – зробіть її сьогодні. Спільно з компанією Run Ukraine, організатором міжнародного Київського півмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, ми пропонуємо кожному охочому долучитися до благодійної ініціативи – весняного Фандрайзинг марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку проектів від різних фондів та організацій.

Щоб стати частиною Фандрайзинг марафону, достатньо обрати благодійний фонд, проект та фандрайзера, який вам до вподоби, за посиланням. Збір благодійних коштів триватиме до 12 квітня!

УББ
01/03/17
16:39

100 мільйонів гривень!

5 роки тому, коли починалася Українська біржа благодійності, ми мріяли зібрати 1 000 000 за рік. Сьогодні ми збираємо 100 тисяч у день. Наша мрія не просто здійснилася, а здійснилася в стократному розмірі. На момент написання цього тексту на нашому лічильнику на сайті – 100 004 599 тисяч гривень. Цей лічильник може бачити кожен, кожен може перевірити нашу звітність, кожен прикріплений на сайті документ, кожну гривню з понад ста мільйонів.

Якби хтось нам озвучив цю цифру 5 роки тому, ми б, напевно, не повірили. Сьогодні, коли на лічильнику засвітилося 8 нулів, ми б мали стрибати від радості, але помітили це, коли вона вже перейшла цю красиву позначку. Бо ми так само, як і завжди, працюємо в офісі, приймаємо дзвінки, відповідаємо на електронні листи, оформляємо проекти, відкриваємо, закриваємо, пишемо пости, провдимо зустрічі, ставимо цілі і нові задачі. Ми розуміємо, що ось це відчуття безмежної радості ми отримуємо кожен день. Бо ми любимо те, що робимо, любимо людей, любимо свою країну та всіх, хто любить її так само, як і ми.

За 5 років ми закрили 2100 проектів. За кожним здоров’я, життя, надія та щаслива посмішка.

Ми щиро дякуємо за кожну гривню. Кожну. Не знецінюйте її будь ласка. Ви були причетні. І заради цього варто жити. Заради ось цих змін в ставленні кожного до ближнього ми все це і починали. Ми давно досягли цілі, і не думаємо зупинятися. Бо розуміємо, що можемо набагато більше! Разом з вами, які були поряд весь цей час!

Ми дякуємо нашим партнерам – Операторам Допомоги, журналістам, операторам, редакторам, видавцям та всім компаніям, які довіряють нам свої кошти та реалізують за допомогою ubb.org.ua свої соціальні проекти!

Дякуємо всім та міцно обіймаємо.

Ваша команда ю-бі-бішoк!

УББ
21/02/17
11:37

Ну що ж, друзі!

Ми так трепетно ​​і так радісно повідомляємо про старт нової акції! Такої доброї і такої милої акції! Акції, яку ми всією командою вже любимо і плекаємо!

Ну зізнайтеся, що купувати квіти на 8 березня – ну вже давно не те. Дорого, банально, та й недовговічна ця радість. А тут така любов – Ви робите благодійну пожертву у нас на сайті. Натомість, Ви отримуєте листівку, яка ще дуже довго буде нагадувати Вам, що в жіночий день Ви зробили величезну радість та здійснили чиюсь мрію.

Ціна пожертвування стартує від 150 гривень. Тому що це мінімальна ціна букета на 8 березня. Але ще 150 гривень – це внесок у свято для одиноких мам і бабусь в Дніпропетровському будинку для літніх людей: https://ubb.org.ua/uk/project/2831/

Це вакцинація 368 бездомних собак у 8 притулках Києва: https://ubb.org.ua/ru/project/2401/

Це ігрова зона для дітей-інвалідів в Івано-Франківську: https://ubb.org.ua/ru/project/2259/

Це підгузки і пелюшки для лежачих важкохворих людей похилого віку: https://ubb.org.ua/ru/project/2768/

150 гривень – це три дні з повноцінним, смачним харчуванням для дитини сироти в Місті Щасливих Дітей! https://ubb.org.ua/ru/project/2813/

Всього 150 гривень...

Загалом, багато писати не будемо. Ось захід: FlowerPower - Благодійність замість квітів! Ось сайт, де здійснюються мрії і відбувається ціла магія: https://ubb.org.ua/uk/flower_power/

Друзі, благодійники – keep calm and do charity. Це ж так приємно, а зараз ще і красиво!

Ми на конкурсі "Благодійна Україна-2014", 12.03.2015


12.03.2015 в Мистецькому Арсеналі нагороджували кращих благодійників України. Українська Біржа Благодійності отримала 2 нагороди! Друге місце – у номінації "Загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд" та перше у номінації "Інновації в благодійності" за проект "Частинка серця". Ці нагороди – нагороди наших благодійників, донорів, Операторів Допомоги, друзів та просто людей, які слідкують за нашою діяльністю! Дякуємо, що ви поруч, адже тільки завдяки вашій підтримці ми можемо робити те, що любимо, чим надихаємось та пишаємось!

Yalta European Strategy 2014


У Києві пройшла 11-та Щорічна Зустріч YES 2014. Наш фонд представив там наші з вами досягення за 2,5 роки. У заході взяли учать понад 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з 20 країн. Серед учасників YES 2014 були Петро Порошенко, засновник Вікіпедії Джиммі Велс, мілльярдер Річард Бренсон, політики та дипломати. Окрема подяка event-компанії IDEALSECRETS (idealsecrets.com), яка стала нашим благодійним партнером та забезпечила технічну частину стенду та презентацію результатів роботи! Особливо дякуємо Алексей Акимов, Yaroslav Yaroslavskiy и Александр Зданевич!

2 место!


Украинская Биржа Благотворительности заняла 2 место в Национальном экспертном опросе «Развитие благотворительности в Украине-2012», проводимом Ассоциацией благотворителей Украины. Номинация – «Наиболее эффективное и резонансное событие для развития и продвижения благотворительности». Свидетельство вручено сегодня нашему директору Ирине президентом Ассоциации благотворителей Украины Александром Максимчуком!

Свідоцтво про державну реєстрацію


Рішення про внесення до реєстру неприбуткових установ


Виписка з єдиного державного реєстру


Виписка з єдиного державного реєстру


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Статут


Журнал VIVA

26.01.2017У свій День народження керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський відмовився від подарунків в користь благодійності.