Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 576 247 грн
Ua
ЗДОРОВ'Я

Квіти душі в неволі в'януть…

Дніпропетровськ

стартував 22.4.2016

Проект здійснює
ВБФ "Соціальне Партнерство"

Що повинна відчувати мати, якій на груди поклали щойно народжене дитя? Щастя від довгоочікуваної зустрічі, відповісте Ви.
Що відчула мати, яка побачила дитину з атрофованими ручками і ніжками?
Як би там не було, але жінка, яка народила Наташу, не змогла впоратися зі своїми емоціями, не знайшла в собі достатньо сил, щоб присвятити себе дитині-інваліду. Дівчинку помістили в інтернат для людей з обмеженими можливостями. Тут вона 19 років пролежала прикута до ліжка, позбавлена підтримки, любові, дбайливого догляду.

 За своє життя Наташа перенесла багато болючих процедур і операцій. Але, на жаль, дива не сталося, руки і ноги так і залишилися практично нерухомі ...

Уявіть себе на мить без рук і ніг. Ви не можете без сторонньої допомоги навіть почухатися, не кажучи вже про те, щоб покинути стіни остогидлої кімнати. Чим не привід піти у вічну депресію?

А у Наташі в душі розпускаються квіти. І дівчина, незважаючи на свій страшний діагноз, малює ці квіти, затиснувши пензлик в зубах. Наталя - художник Петриківського розпису. І, як кожному художнику, їй життєво необхідні нові враження, яскраві емоції, їй не можна нескінченно бачити перед собою тільки сіру стіну. Наташа прагне до розвитку і дуже хоче жити максимально повноцінним життям.

Біля Наташі зараз є люди, готові перевозити її у візку. Старий Наталчин візок зламався, а ремонт вимагає великих вкладень. До того ж, старий візок дуже громіздкий, що не дозволяє пересування в приміщенні. Тому, Наташа змушена весь час сидіти на одному місці, а дівчина хоче і може творити, спілкуватися, наповнювати своє життя емоціями!

Фізичний недолік - це не інвалідність. Інвалідність - це нездатність любити! Полюбіть Наташу, як полюбили її ми! Не допустіть, щоб її прекрасні квіти зів'яли! Допоможіть придбати багатофункціональний легкий візок для талановитої художниці!

 

ПІБ: Ніколенко Наталія Олександрівна, 17.01.1986

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Артрогрипоз і виражена дисплазія тазостегнових суглобів, млявий парез м'язів кінцівок з різко вираженими згинальними контрактурами в колінних, ліктьових і променезап'ясткових суглобах. Двостороння клишоногість. Супутній діагноз – вроджена вада серця.

 

Деталі...
Сховати...
Зібрали 3 406 грн.
голосів: 3 Проголосувати
голосів: 3 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено
aninimouse

Анонiмна допомога

Сума: 50.00 грн.
Дата: 28.04.2016


aninimouse

Анонiмна допомога

Сума: 100.00 грн.
Дата: 28.04.2016


aninimouse

Анонiмна допомога

Сума: 50.00 грн.
Дата: 23.04.2016


aninimouse

Татиана

Сума: 100.00 грн.
Дата: 22.04.2016


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
30/05/16
16:47
Большое спасибо всем кто откликнулся на проблему Наташи! Т.к. параллельно велся сбор на коляску на сайте Фонда, мы с радостью сообщаем, что суммы, собранной на УББ достаточно, чтобы закрыть проект. И в самое ближайшее время мы купим это, такое необходимое для Наташи, средство передвижения, о чем дадим полный отчет. Вместе мы делаем мир лучше! Команда ВБФ "Социальное партнерство"
УББ
30/05/16
16:32
Шановні друзі! У зв'язку із залученням коштів з інших джерел, збір коштів був зупинений. Лист розміщений у розділі "Документація". Дякуємо всім за довіру та підтримку!
04/05/16
10:21
Художница Наталья точно знает, что инвалидность - это не приговор! Благодаря потрясающей силе духа и жизнелюбию Наталья научилась создавать такие же прекрасные, как и ее душа, картины — создавать, вопреки неподвижности рук и ног, стиснув кисточку в зубах. Мы очень хотим, чтоб Наталья могла с комфортом перемещаться, наполняя свою жизнь новыми эмоциями и черпая вдохновение для картин! Вы можете помочь приобрести новую коляску и поддержать наш проект: давайте докажем, что инвалидность — это не препятствие для счастливой жизни! Команда ВБФ "Социальное партнерство"
28/04/16
12:55
Короткометражный фильм о Наташе «Птица без крыльев» режиссера Андриенко Сергея https://www.youtube.com/watch?v=BcMHUpYbGq0 Здесь Наташа еще на старой электро-коляске, которая сейчас нуждается в ремонте.
27/04/16
15:41
Когда люди, прожив полноценную жизнь, теряют свои физические возможности, становясь инвалидами, порой чтобы начать радоваться жизни, пусть и иной, требуются годы. А вот инвалиды детства иной жизни никогда и не знали, и удивляешься, как они могут приспосабливаться к жизни, имея такие ограничения. Силе воли таких людей можно только приклоняться! Наташа заслуживает нашей поддержки!

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Видаткова накладна


Лист-прохання про зменьшення суми проекту


Паспорт


Виписка


Посвідчення про інвалідність


Лист на розміщення проекту