Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЗДОРОВ'Я

Іскра надії для сироти-інваліда

Івано-Франківська обл

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
БФ "Ти-АНГЕЛ"

Вихованці Вигодського реабілітаційного центру – це сироти-інваліди з вадами зору та ДЦП. Склалося так, що центр існує, та своє головне призначення – лікувати – ледве виконує. У його працівників просто опускаються руки. Щоб добитися успіхів у лікуванні дітей, необхідно регулярно проводити якісні та грамотні реабілітаційні заняття. Одним з важливих елементів результативного реабілітаційного процесу є заняття в сенсорній кімнаті. Якої немає.

Сенсорна кімната – це унікальний незамінний тренажер для мозку, що прискорює процес навчання і розвитку, впливаючи на органи чуттів. Заняття у таких кімнатах допомагають підняти здатність  сприймати світ до неймовірного рівня, інтенсивно стимулюючи нервову систему.

Облаштувати сенсорну кімнату для вихованців працівники закладу прагнуть уже багато років, але недостатнє фінансування не дає змоги цього зробити.

Та кожен з цих діток вірить у казку, у добрих чарівників та вірних друзів! Кожне дитя плекає надію на те, що їй вдасться одужати, і бути таким, як і всі здорові діти.

І доки ця малеча вірить у добро і справедливість – наш з вами обов’язок це добро творити! Сьогодні кожен з вас може стати тим добрим чарівником, що подарує діткам іскру надії!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 23 800 грн.
голосів: 15 Проголосувати
голосів: 15 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 2500,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 5970,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 130,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 4552,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 1296,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 744,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 403,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 6855,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 1350,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
Оператор допомоги
18/09/13
23:45
Сенсорну кімнату - відкрито. Заходиш до кімнати – а там під музику рухаються різнокольорові кола. На стелі – імітовані зірочки, по стінах – світлові відбитки різноманітної форми. Барвисті кулі, світильники, фонтани, і на все це дивиться великий кольоровий смайлик. Усе тут переливається, світиться і звучить. – Приблизно так можна описати нову сенсорну кімнату, яку діти називають чарівною. Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр першого вересня святкував не просто початок навчального року. Школі уже 50. З нагоди ювілею центр на чолі з директором Оксаною Якимів влаштував грандіозний концерт. Виступали і аматорський колектив педагогічних працівників школи, і вихованці Вигодського дитячого садка, і учасниця шоу «Х-фактор» Галина Скринкович та багато інших. На свято завітало чимало високоповажних гостей, яких ознайомили з методами навчання дітей з вадами зору, практикували в написанні слів шрифтом Брайля, проводили майстер-класи з орієнтування в місцевості для сліпих. Крім того, відбулися цікаві конкурси, де присутні могли трішки відчути себе дітьми. Звичайно, на таке свято без подарунків йти не годиться. Знаючи потреби центру, благодійний фонд «Ти-Ангел» взявся облаштовувати для діток сенсорну кімнату. Тобто завданням було створити ідеальну обстановку, в якій дитина не лише зможе розслабитися, а й, викликаючи різноманітні переживання органів чуття, отримати нові уявлення про світ. Вартість цього реабілітаційного обладнання – 25 710,81 тис грн. Так, це немала сума, але чого ж не зробиш задля здоров'я і комфорту малюків! Крім того, ми дуже дякуємо всім, хто допоміг його придбати, особливо постійному партнеру УББ. Після перерізання стрічки й урочистого відкриття сенсорної кімнати гості мали нагоду відчути на собі весь той релакс у поєднанні з навчанням, що пропонується школярам. Правду кажучи, звідти навіть йти не хотілося, адже вправи в комплексі з магічним приладдям приємно вразили всіх присутніх.
Оператор допомоги
08/08/13
20:09
Доброго дня! До базової комплектації сухий басейн не входить. Формуючи комплектацію сенсорної кімнати ми робили акцент на світловому обладнанні - оптоволокнисті пучки свічення, дзеркальна сфера, світлодинамічний пристрій, колона з бульбашками, пано "зіркове небо" тощо. Сухий басейн із кульками у закладі вже є ;) Класна та корисна штука для діток з вадами опорно-рухового апарату. Дякуємо, що стежите за нами та живете проблемами дітей.
УББ
08/08/13
15:58
Надійшли кошти на проект, сума якого вже була зібрана. Номер ордеру 7392 (Приватбанк), сума - 50 грн. від імені Пимченко Н.В. Шановний доноре, просимо Вас протягом 14 днів вказати на який інший Проект перевести кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua. У випадку неотримання відповіді, Ваші кошти будуть перенапрвлені в Скарбничку категорії Здоров'я.
08/08/13
09:58
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи входить сухий басейн з кульками і фонтан до базової комплектації. Дякую.
07/08/13
11:33
Радіємо разом з вами та будемо чекати на ваш фотозвіт з цієї події.

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Акт здачі-приймання


Лист-заявка про зменшення суми


Новий кошторис


Лист-прохання на зменьшення суми проекту (старий)


Додаток до листа про зменшення суми (старий кошторис)