Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність
ЗДОРОВ'Я

Іскра надії для сироти-інваліда

Івано-Франківська обл

стартував 26.1.2012

Проект здійснює
БФ "Ти-АНГЕЛ"

Вихованці Вигодського реабілітаційного центру – це сироти-інваліди з вадами зору та ДЦП. Склалося так, що центр існує, та своє головне призначення – лікувати – ледве виконує. У його працівників просто опускаються руки. Щоб добитися успіхів у лікуванні дітей, необхідно регулярно проводити якісні та грамотні реабілітаційні заняття. Одним з важливих елементів результативного реабілітаційного процесу є заняття в сенсорній кімнаті. Якої немає.

Сенсорна кімната – це унікальний незамінний тренажер для мозку, що прискорює процес навчання і розвитку, впливаючи на органи чуттів. Заняття у таких кімнатах допомагають підняти здатність  сприймати світ до неймовірного рівня, інтенсивно стимулюючи нервову систему.

Облаштувати сенсорну кімнату для вихованців працівники закладу прагнуть уже багато років, але недостатнє фінансування не дає змоги цього зробити.

Та кожен з цих діток вірить у казку, у добрих чарівників та вірних друзів! Кожне дитя плекає надію на те, що їй вдасться одужати, і бути таким, як і всі здорові діти.

І доки ця малеча вірить у добро і справедливість – наш з вами обов’язок це добро творити! Сьогодні кожен з вас може стати тим добрим чарівником, що подарує діткам іскру надії!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 23 800 грн.
голосів: 15 Проголосувати
голосів: 15 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 2500,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 5970,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 130,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 4552,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 1296,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 744,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 403,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 6855,00 грн

Зроблено

Базова комплектація сенсорної кімнати - зібрано 1350,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
Оператор допомоги
18/09/13
23:45
Сенсорну кімнату - відкрито. Заходиш до кімнати – а там під музику рухаються різнокольорові кола. На стелі – імітовані зірочки, по стінах – світлові відбитки різноманітної форми. Барвисті кулі, світильники, фонтани, і на все це дивиться великий кольоровий смайлик. Усе тут переливається, світиться і звучить. – Приблизно так можна описати нову сенсорну кімнату, яку діти називають чарівною. Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр першого вересня святкував не просто початок навчального року. Школі уже 50. З нагоди ювілею центр на чолі з директором Оксаною Якимів влаштував грандіозний концерт. Виступали і аматорський колектив педагогічних працівників школи, і вихованці Вигодського дитячого садка, і учасниця шоу «Х-фактор» Галина Скринкович та багато інших. На свято завітало чимало високоповажних гостей, яких ознайомили з методами навчання дітей з вадами зору, практикували в написанні слів шрифтом Брайля, проводили майстер-класи з орієнтування в місцевості для сліпих. Крім того, відбулися цікаві конкурси, де присутні могли трішки відчути себе дітьми. Звичайно, на таке свято без подарунків йти не годиться. Знаючи потреби центру, благодійний фонд «Ти-Ангел» взявся облаштовувати для діток сенсорну кімнату. Тобто завданням було створити ідеальну обстановку, в якій дитина не лише зможе розслабитися, а й, викликаючи різноманітні переживання органів чуття, отримати нові уявлення про світ. Вартість цього реабілітаційного обладнання – 25 710,81 тис грн. Так, це немала сума, але чого ж не зробиш задля здоров'я і комфорту малюків! Крім того, ми дуже дякуємо всім, хто допоміг його придбати, особливо постійному партнеру УББ. Після перерізання стрічки й урочистого відкриття сенсорної кімнати гості мали нагоду відчути на собі весь той релакс у поєднанні з навчанням, що пропонується школярам. Правду кажучи, звідти навіть йти не хотілося, адже вправи в комплексі з магічним приладдям приємно вразили всіх присутніх.
Оператор допомоги
08/08/13
20:09
Доброго дня! До базової комплектації сухий басейн не входить. Формуючи комплектацію сенсорної кімнати ми робили акцент на світловому обладнанні - оптоволокнисті пучки свічення, дзеркальна сфера, світлодинамічний пристрій, колона з бульбашками, пано "зіркове небо" тощо. Сухий басейн із кульками у закладі вже є ;) Класна та корисна штука для діток з вадами опорно-рухового апарату. Дякуємо, що стежите за нами та живете проблемами дітей.
УББ
08/08/13
15:58
Надійшли кошти на проект, сума якого вже була зібрана. Номер ордеру 7392 (Приватбанк), сума - 50 грн. від імені Пимченко Н.В. Шановний доноре, просимо Вас протягом 14 днів вказати на який інший Проект перевести кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua. У випадку неотримання відповіді, Ваші кошти будуть перенапрвлені в Скарбничку категорії Здоров'я.
08/08/13
09:58
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи входить сухий басейн з кульками і фонтан до базової комплектації. Дякую.
07/08/13
11:33
Радіємо разом з вами та будемо чекати на ваш фотозвіт з цієї події.
Оператор допомоги
06/08/13
21:13
Привіт. Сьогодні оплатили вартість реабілітаційного обладнання для сенсорної кімнати, яка незабаром відкриє свої двері для вихованців Вигодського КРЦ. Урочисте відкриття заплановане на свято Першого дзвоника. Ох, і хочеться побачити щасливі оченята дітей :) А вам?
Оператор допомоги
02/08/13
20:03
Дякуємо Вам! Ви неперевершені та переповнені добра і любові до тих, хто найбільше їх потребує. Ми докладемо всіх зусиль, щоб відкрити сенсорну кімнату до початку нового навчального року, щоб дітки змогли вже з першого вересня проходити лікувальну терапію. Гарантуємо вичерпний фотозвіт по результатам проекту "Іскра надії для сироти-інваліда". Ваш, БФ "Ти-Ангел" ;)
УББ
24/07/13
12:17
По просьбе ОП сумма проекта уменьшена, детали смотрите в разделе "Документация"
Оператор допомоги
19/06/13
21:55
Друзі! До початку нового навчального року залишилось більш як два місяці. Давайте зробимо шикарний подарунок для дітей Центру. Щоб втілити такий бажаний та корисний проект залишилось зібрати 26 тис. грн. Сума нібито і велика, але судячи із тих добрих справ, які Ви вже зробили на Біржі благодійності - цілком досяжна. Розкажіть про проект своїм рідним та друзям і ми впевнені, що перше вересня вихованці корекційно-реабілітаційного центру будуть розпочинати із сенсорною кімнатою. Дякуємо за ті чудеса, що робите своїми руками.
Оператор допомоги
14/04/13
14:50
Чотири статті проекту закрито, залишилось ще стільки ж закрити. Ви нам в цьому допоможете? П.С. Дякуємо всім хто вже долучився, або ще долучиться до втілення проекту "Іскорка надії"! Дякуємо, дякуємо, дякуємо....
02/04/13
18:34
Natalie! Огромное Вам спасибо и низкий поклон от команды УББ и Оператора Помощи БФ "Ты-АНГЕЛ"!!
Оператор допомоги
19/11/12
23:17
Для закриття першої статті проекту залишилось зібрати - 535 грн. Підтримайте нас у цій ініціативі! Дітям вкрай необхідна сенсорна кімната!
01/10/12
15:13
По просьбе Оператора Помощи - автора Проекта - общая сумма Проекта "Искорка надежды для сироты-инвалида" уменьшена до 40 907 грн. Официальное письмо БО "Ты-АНГЕЛ" с просьбой о коррекции суммы Проекта и новые статьи расходов смотрите в разделе "Документация".
Оператор допомоги
19/03/12
18:28
"Люди-ангели, тільки з одним крилом. Отже, ми можемо літати тільки тоді, коли когось обіймаємо" - дивіз БФ "Ти-АНГЕЛ". Назва Фонду дає зрозуміти, що і на землі можуть жити Ангели, ними може стати кожен з нас - хто подає руку впавшому, допомагає потребуючому, відгукується на заклик про допомогу. Олена, висловлюємо свою вдячність за проявлену зацікавленість до БФ "Ти-АНГЕЛ".
14/03/12
20:29
Цікава назва фонду "Ти - ангел". Можете пояснити чому саме так називаєтесь? Заздалегідь дякую, Олена, Львів.
14/03/12
20:25
Лежа в «сухом бассейне» или на мягких пуфиках, в атмосфере медленно плывущего света, под успокаивающую музыку, вдыхая ароматы лечебных трав, ребенок словно попадает в сказку. Мы просто были с сыном в санатории и заходили. Шикарные ощущения. Такое действительно надо, Катерина.
Оператор допомоги
28/02/12
23:10
Костянтин, Юрій ми високо цінуємо Вашу зацікавленість та щиро дякуємо за розуміння важливості даного проекту! Ваш внесок має велике значення для дітей, що очікують на появу сенсорної кімнати у їхньому закладі! З повагою, команда "Ти-АНГЕЛ"
22/02/12
19:52
Сергій, дякуємо за підтримку Проекту!
21/02/12
18:32
:) :) :) такая комната даже некоторым взрослым нужна, не только деткам
20/02/12
16:20
Психологи дают следующее определение «сенсорных комнат»: это – помещение, оборудованное по специальному проекту, находясь в котором взрослый или ребенок исследует окружающее. Оборудование сенсорной комнаты позволяет отдыхать, расслабляться, снимать эмоциональное напряжение и постигать новое. Великолепное и качественно подобранное освещение, необычные предметы, мягкая среда все заставляет забыться о заботах и суете в обыденной жизни человека. Душу переполняет умиротворение и спокойная дивная обстановка. Обстановка помогает психологу или воспитателю найти контакт с пациентами любого возраста, построить доверительные отношения и решать самые разнообразные задачи. exPert

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Акт здачі-приймання


Лист-заявка про зменшення суми


Новий кошторис


Лист-прохання на зменьшення суми проекту (старий)


Додаток до листа про зменшення суми (старий кошторис)