Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЗДОРОВ'Я

Богдан в черзі за життям

Полтавська обл.

стартував 6.12.2016

Проект здійснює
ВБФ "Крона"

Білий коридор, палати, процедурні… Відділення токсикології національної лікарні. Тут живе 15 річний Богдан, мрійник і вигадник чарівної цукерки "Здійсни мрію", яка зможе лікувати дітей. У Богдана важка ниркова недостатність, він живе лише завдяки гемодіалізу. Чи зможе колись дитина вийти з цього замкнутого кола і жити вдома, з батьками, навчатись, розвиватись, бігати? Чи на все життя буде прив’язана до "штучної нирки", яка разом із токсинами поступово вимиває з організму життєво важливі речовини, викручує ноги, розрихлює кістки, і скорочує термін життя.

Залежить від того, чи встигнемо ми допомогти дитині влітку зробити складну операцію на сечовику, після чого його зможуть поставити в чергу очікування донорської нирки.

Богдан родом із села Старий Іржавець Полтавської області. Кілька років він сам живе у лікарні "ОХМАТДИТ". Каже: "У лікарні, як у тюрмі. Вже хочу додому". Тричі на тиждень по 5-6 годин він проходить гемодіаліз, що замінює йому нирки. У ранньому дитинстві у хлопця виявили патологію сечовивідної системи. В Україні йому намагались це виправити, але операція лише погіршила стан: після операції хлопчик впав в кому і ледь не загинув, а патологія продовжувала розвиватись. Поступово це призвело до того, що нирки перестали працювати. І на додаток хлопця мучать судоми через гемодіаліз, який вимиває з організму кальцій і калій. Полегшення приносять лише дороговартісні протисудомні препарати, які сім'я мусить купувати самостійно.

Розірвати це коло могла би пересадка нирки. Але робити її при патології сечового міхура і сечовика неможливо. Українські лікарі взагалі вважали, що у хлопця немає шансів. Нещодавно ми оплатили Богдану обстеження і консультації спеціалістів Мінської дитячої клінічної лікарні. І вони визнали: "Шанс є!". Але спочатку потрібно зробити операцію на сечовивідній системі. Білоруські лікарі готові взятись за це і запрошують хлопчика вже в червні. Вартість операції – 10 000 євро.

Лише після цього у Богдана з’явиться можливість стати в чергу очікування донорської нирки; потім він має чекати підходящого органа; в разі, якщо він з’явиться, – може відбутись пересадка. Лише тоді хлопець зможе вийти з лікарні і поїхати додому. Встигнути це все зробити потрібно за два роки, поки Богдану не виповнилось 18 років.

Батьки Богдана прості сільські люди: тато хлопця працює трактористом в селі, мама – соціальний робітник територіального центру. Сім’я вже фінансово виснажилась, і зібрати самостійно такі кошти вони не можуть. На УББ плануємо зібрати 150 000 грн, щоб допомогти хлопцю.

 

ПІБ: Нестеренко Богдан Вікторович, 07.03.2001 р.

Місто: с. Старий Іржавець, Полтавська обл.

Діагноз: хронічна ниркова недостатність тотальна, 4 ст. 

Деталі...
Сховати...
Зібрали 150 000 грн.
голосів: 6 Проголосувати
голосів: 6 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено
aninimouse

ВВ. Тримайся!

Сума: 101,96 грн.
Дата: 16 грудня 2016 р. 13:14:47


aninimouse

Анонiмна допомога

Сума: 50,00 грн.
Дата: 16 грудня 2016 р. 13:04:55


aninimouse

Міцного тобі здоровя, Богданчику

Сума: 300,00 грн.
Дата: 8 грудня 2016 р. 21:00:14


aninimouse

Анонiмна допомога

Сума: 20,37 грн.
Дата: 7 грудня 2016 р. 20:01:28


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
15/12/17
13:25
Шановні донори, оскільки збір коштів на проект завершено, то усі кошти, що надійшли понад необхідну суму будуть зараховані в Скарбничку категорії "ЗДОРОВ'Я". В разі бажання просимо Вас повідомити нас протягом 14 днів з дати активації вашого платежу на який інший будь-який Проект перенаправити кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua та вказавши деталі вашого платежу. У випадку неотримання повідомлення, кошти залишаться в Скарбничці категорії "Здоров'я" і у нас з’явиться можливість врятувати ще чиєсь життя чи придбати необхідне медичне обладнання. Дякуємо Вам за підтримку!
14/12/17
11:15
Дорогі люди! Дякуємо що ви допомагаєте Богдану. Для нас це надзвичайне чудо. Ми давно втратили надію і думали, що ніколи син не вийде з тієї лікарні. Десять років тому вже після другої операції в Києві на сечовику уролог сказав, "ну все що ми могли зробити - ми зробили". І це те, що після тієї операції Богдан впав у кому, а потім почались судоми, затримка в розвитку і в тому числі в розумовому. І всі тут в один голос казали, що нічого, окрім діаліза Богдану не світить. Ми так і прийняли долю, якби не фонд Крона" і не ваша допомога. Нам ще потрібно буде пройти важкий етап очікування державних грошей, а потім нирки на пересадку. Але тепер ми готові , ми сповнені віри і сподівання на краще. На Новий Рік Богдана відпускають додому і ми кілька днів будемо разом. Дякуємо за те що ви подарували нам не просто гроші - силу і перспективу жити довго. Любов Нестеренко,мама Богдана
12/12/17
13:22
Добрий день, шановні донори! Так операцію Богдану вже зробили. Восени. Ми довго чекали на збір повної суми, але далі відкладати операцію хірурги в Білорусі не могли. І дійсно курс зростає. Ми в фонді прийняли рішення оплатити Богдану операцію "позичивши" кошти з адміністративних витрат і бюджету наших стратегічних програм. Тож чекаємо закриття цього проекту. Зараз Богдан повернувся в Україну у нього період реабілітації і стабілізації. Щодо подальшої трансплантації нирки - ми допомогли родині зібрати необхідні документи і що найважливіше лише після цієї операції хлопцю дали висновок, що йому показана пересадка нирки!!! Мама подала заяву і стала на чергу в МОЗ на оплату лікування бюджетними коштами.
12/12/17
11:04
Добрый день. Ему ещё летом должны были сделать операцию. Курс доллара изменился. То есть если сейчас делать, хватает? А потом ещё будет проект? Ведь это только начало
УББ
30/05/17
17:39

Шановні благодійники! Повідомляємо, що Оператор Допомоги зміг оплатити рахунок за консультації завдяки акції з продажу цукерки, яку вигадав хлопчик. Богдана обстежили нефрологи і трансплантологи в Білорусі і визнали, що у нього є шанс на пересадку нирки. Проте спочатку потрібно зробити операцію на сечовику (давня патологія фактично була перепоною для можливості пересадки). У зв'язку з цим за проханням Оператора Допомоги суму проекту було збільшено до 150 000 грн.

Відповідний лист невдовзі буде розміщено в рубриці "Документація".

Дякуємо всім за довіру та підтримку!

10/05/17
09:07
Дорогі донори! Дякуємо, що не залишаєтесь осторонь і підтримуєте Богдана. На початку року нам вдалось домовитись з Білоруською лікарнею про додаткове обстеження і консультацію щодо перспектив для хлопчика на пересадку нирки. Без такої можливості він залишиться довіку залежним від гемодіалізу. До 18 років - це постійне життя в лікарні (без родинного тепла і турботи, без можливості отримати загальну освіту, не кажучи вже про вищу, без перспектив подальшого працевлаштування). Після 18 років дітей виписують з лікарні і вони самі мусять шукати клініку, де будуть проходити гемодіаліз. І думати, де брати засоби для існування. Так ось. У Богдана є шанси. Спочатку йому потрібна операція на сечовику. А вже потім, коли зберемо достатньо коштів, його можуть поставити в лист очікування донорської нирки. У хлопчика дуже мало часу. Потрібно встигнути до 18 років. Тож ваші пожертви - це більше ніж ліки - це можливість змінити життя.

Лист про зміну назви проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Договір


Договір 2


Платіжне доручення


Банківська виписка


Акт здачі-приймання


Свідоцтво про народження


Посвідчення


Лист від клініки


Рахунок


Медична довідка


Виписка


Виписка 2


Виписка 3


Виписка 4


Виписка 5


Виписка 6


Виписка 7