Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЗДОРОВ'Я

Право на лікаря

м. Київ

стартував 8.2.2012

Проект здійснює
ВБФ "Соціальне Партнерство"

Усі ми звикли до того, що будь-якої миті можемо звернутися по професійну медичну допомогу. Викликати лікаря або «швидку» додому. А що робити людям, у яких навіть домівки немає? У безхатченків та малозабезпечених людей варіантів небагато: лікуватися самотужки, або – не лікуватися зовсім.

Але існує Благодійний Центр «Стефанія», де піклуються про здоров’я та життя соціально-незахищених людей. І йому теж потрібна допомога.

Вони живуть на вулиці, вони їдять те, що знайдуть, і вони хворіють, як і всі інші. Хтось опинився у такій ситуації за збігом сумних обставин, хтось просто не бачив іншого виходу. Щоб допомагати таким людям знайти вихід із важкої життєвої ситуації, Благодійний Центр "Стефанія" створив спеціальний медичний центр.

У центрі надають терапевтичну та хірургічну допомогу, діє дезінфекційний кабінет. Медичний центр успішно співпрацює з міськими лікарнями. Програма «Медичний центр» проводить профілактику інфекційних захворювань, перевіряє безхатченків на ВІЛ та туберкульоз. Лише з січня по жовтень 2011 року бездомні та малозабезпечені скористалися послугами центру 57 тисяч разів.

Через постійний потік пацієнтів та їх велику кількість медикаменти та побутова хімія закінчуються майже миттєво. Працівники центру шукають будь-які шляхи, аби продовжувати надавати нагальну допомогу тим, хто її потребує більш за все.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 5 650 грн.
голосів: 2 Проголосувати
голосів: 2 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Медикаменти - зібрано 4000,00 грн

Зроблено

Побутова хімія - зібрано 1500,00 грн

Зроблено

Канцтовари - зібрано 150,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
03/07/12
15:20
Реализация этого проекта и то, что нам удалось так быстро собрать на него ресурсы тут, на Бирже, говорит о том, что украинцы - очень гуманный народ. Всегда готовы поддержать в кризисной ситуации, когда жизни и здоровью угрожает опасность. Спасибо всем донорам! Ура!). Оператор помощи.
21/05/12
13:22
Класс!!! В Украине благотворительность живет и работает, радует, что есть еще много готовых помочь ближним
30/03/12
16:06
Это действительно, единственный в Киеве центр, где реально предоставляют помощь бесплатно. Здесь и скорую вызовут, и укол сделают, и таблетку дадут.
30/03/12
15:09
Сейчас ищем меценатов на покупку дополнительно двух автомобилей для расширения Социального патруля. Один из автомобилей будет работать как Скорая Помощь для бездомных. Будет организован специальный номер телефона, на который можно будет звонить в случае, если вы увидите на улице бездомного, которому требуется медицинская помощь. Машина будет выезжать по адресу и предоставлять медпомощь. Таким образом, то что удастся собрать благодаря Бирже, пойдет и на этот проект. Спасибо всем, кто помогает.!!

Звіт про використані кошти


Платіжне доручення 1


Платіжне доручення 2


Платіжне доручення 4


Платіжне доручення 3


Видаткова накладна


Видаткова накладна


Видаткова накладна


Видаткова накладна


Право на лiкаря

20.04.2012''Право на лiкаря'' (Право на доктора) - совместный проект Всеукраинского Благотворительного Фонда ''Социальное Партнерство'' (http://socpartnerstvo.org/) и Украинской Биржей Благотворительности