Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Мистецтво рятує життя

м. Київ

стартував 22.1.2012

Проект здійснює
ВБФ "Соціальне Партнерство"

Вже за півроку життя на вулиці людині потрібно відновлювати свої соціальні зв’язки та навички праці. Але найголовніше – це побороти власні комплекси. Та про це майже завжди забувають. Таким соціально-незахищеним верствам населення, безхатченкам, допомагає фонд «Соціальне партнерство».

Його реабілітаційний центр щодня приймає понад 300 бездомних. І лікує їхні душі... пензлем та аквареллю.  

Для успішного повернення в нормальне життя, обездоленим необхідно здолати масу труднощів - згадати все, що колись вміли, або вчитися заново.

Багато з тих, кому допоміг Центр, зізнаються, що не піти "на дно" їм допоміг живопис…

Фонд «Соціальне партнерство» має художню студію! Її мета – допомогти внутрішньому відродженню людини за допомогою мистецтва.

Це дуже ефективний спосіб зняти напруження, виразити внутрішній світ, подолати комплекси та бар’єри. Живопис – популярний психологічний прийом, який допомагає очистити душу. А учні студії – це люди з надзвичайно складними долями! Творчість допомагає їм відкрити в собі нові грані. І люди підсвідомо починають відновлювати втрачені зв’язки із суспільством, з колишнім життям. Крім того, арт-терапія – дієвий метод лікування алкоголізму та наркоманії.

Студія потребує нашої з вами підтримки. Їй не вистачає полотен, доводиться економити папір і фарби. Для придбання усього цього необхідно 2000 гривень на місяць. Купити фарби не складно, та для багатьох знедолених можливість і далі працювати в студії – останнє, що тримає їх на плаву!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 6 000 грн.
голосів: 5 Проголосувати
голосів: 5 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Полотна, папір, фарби, література: на 1 місяць - зібрано 2000,00 грн

Зроблено

Полотна, папір, фарби, література: на 1 місяць - зібрано 2000,00 грн

Зроблено

Полотна, папір, фарби, література: на 1 місяць - зібрано 2000,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
13/09/12
13:42
Огромное спасибо всем донорам и просто небезразличным людям! Прекрасно ведь, когда мы объединяемся и каждый вкладывает по чуть-чуть своего, в результате решается большая проблема, которую не можешь решить самостоятельно! Отдельное спасибо компании „Shell“ за помощь в организации! На лицо профессиональная и эффективная работа! Исполнительный директор ВБФ "Социальное партнерство" Свят Третьяк.
13/09/12
11:14
Хорошее дело помощь человеку!!! Огромное спасибо ВБФ " Социальное партнерство" за помощь людям и отдельное уважение и низкий поклон тем кто помогает этому фонду осуществлять их цели и задачи!!!
13/09/12
11:03
СПАСИБО ОГРОМНОЕ КОМПАНИИ "SHELL" ЗА ЗАКРЬIТИЕ ПРОЕКТА! С Уважением, ВБФ "Социальное Партнерство"
04/09/12
13:48
Ожидаем в ближайшее будущее запуск благотворительных открыток с иллюстрациями картин нашей художественной студии!
07/08/12
09:45
Да, действительно, можно прийти к нам в гости, посмотреть услуги, которые мы предоставляем. Касательно операции для Анатолия - это другой проект УББ, https://ubb.org.ua/uk/project/431/

Мистецтво рятує життя


Для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на краю життя, дуже важливо знову відчути себе потрібними. Подолати свої страхи і комплекси допомагає арт-терапія в художній студії центру «Стефанія». Послуга надзвичайно популярна у відвідувачів Центру, тому витратні матеріали закінчуються дуже швидко. У зв'язку з цим Фонд "Соціальне Партнерство" та Українська Біржа Благодійності прийняли рішення про запуск проекту по збору коштів для закупівлі фарб і полотна. За час існування проекту, за допомогою численних благодійників, спільними зусиллями ми зібрали суму в розмірі - 6 000 грн.

Описовий звіт


Фінансовий звіт


Видеоотчет о ходе реализации проекта

16.10.2012Фонд "Социальное Партнерство" вместе с Украинской Биржей Благотворительности реализовали общий проект на сбор денежных средств для Арт-студии фонда: "Исскуство спасает жизни".

Сюжет в новостях о Центре ”Стефания”

ефір 28.08.2012В Киеве катастрофически не хватает приютов для малоимущих и бездомных. Работники приютов бьют тревогу: за последний год численность выросла в полтора раза и составляет около 15 000 человек. А грядущей зимой рассчитывать на теплое место не смогут и полтора процента бродяг. По местам социальной заботы отправился Виталий Тарасов.

Соціальний Патруль

01.03.2012Репортери з телеканалу Інтер завітали до фонду "Соціальне партнерство" для того щоб відзняти сюжет про повсякденну, плідну роботу команди Соціального патруля.