Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЯК ВДОМА...

Сиротам - повноцінне харчування

Черкаська обл.

стартував 22.1.2012

Проект здійснює
МБФ "Добробут Громад"

Завдяки успішно проведеним переговорам між МБО «Добробут громад», МБФ «Українська Біржа Благодійності» та БО «Клуб Левів міста Києва» було погоджено надання фінансування у сумі 35 203 грн «Клубом Левів міста Києва», яких не вистачало для закриття Проекту «Сиротам – повноцінне харчування».

130 дітлахів Бабанської школи-інтернату для дітей з фізичними та психічними розладами змалечку вчаться працювати на землі. Вони знаходяться далеко від батьків, не мають поряд матусі, яка оточить турботою, ласкою та подбає про повноцінне харчування.

Життя змусило цих діток думати не про черговий м’ячик, машинку чи ляльку. Наразі вони мріють мати можливість переробляти молоко з власного господарства!

Купувати якісні та смачні продукти – йогурт, сир, масло – у достатній кількості інтернат дітям не в силах. Проте школа має сім власних корів, доглядати за якими допомагають діти інтернату. Залишилось знайти гроші для придбання сепаратора, йогуртниці, маслобійні та посуду для сиру. І ці дітки зможуть не лише споживати якісні молочні продукти, але й долучитися до їхнього виробництва, самостійно забезпечити собі постійне якісне харчування.

Молочні продукти – основа повноцінного харчування і запорука майбутнього здоров’я дитини. Кожна мама особливо пильно ставиться до їх вибору, аби не завдати шкоди здоров’ю дитини.

Кожен з нас може посприяти тому, щоб ці покинуті батьками дітки хоч іноді вживали якісні продукти  з коров’ячого молока.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 6 464 грн.
голосів: 5 Проголосувати
голосів: 5 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Обладнання, тара, закваска - зібрано 5454,00 грн

Зроблено

Обладнання, тара, закваска - зібрано 800,00 грн

Зроблено

Обладнання, тара, закваска - зібрано 210,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
14/08/13
22:32
Контактуйте, будь ласка, з завідуючим господарством інтернату паном Віталієм за номером 050 863 68 00
Інспектор проекту
12/08/13
12:36
дякую, як з вами можна буде зв"язатися?
Оператор допомоги
02/08/13
11:44
Інтернат можна відвідати в будь-який час, обладнання вже запущено в роботу. Зараз у дітей канікули і тому в дитячому будинку тимчасова перерва з виготовленням йогуртів, але всі охочі подивитися на обладнання можуть приїжджати в будь-який час. З 1 вересня розпочинається навчальний рік і можна буде не лише подивитися на роботу обладнання, але й поспілкуватися з дітьми.
Інспектор проекту
01/08/13
15:28
можно ли посетить интернат и увидеть как это все работает на месте?
Інспектор проекту
22/04/13
12:10
спасибо за информацию

Сиротам - повноцінне харчування


Нещодавно на міні-фермі інтернату дві телички дали приплід, і відтепер дітки зможуть отримувати більше молока. Тож обладнання для переробки молока, яке планується закупити в рамках проекту, буде дуже у нагоді. Працівники інтернату вже підготували приміщення для встановлення обладнання.

Звіт про виконання проекту (1)


Фінансовий звіт


Рахунок-фактура


Виписка з банку


Видаткова накладна


Фіскальний чек


Фіскальний чек


Рахунок і наладна


Квитанція


Лист про підтримку Проекту ”Клубом Левів міста Києва”


Лист подяки від Кременецької школи-інтерната

Бабанська школа-інтернат подарувала отриманий приплід, а саме трьох теличок, лоша та пару свиней, Кременецькій школі-інтернату, що на Тернопільщині. Тим самим вони виконали принцип МБО ”Добробут громад” про передачу дару іншій громаді, що потребує допомоги.

Сиротам - повноцінне харчування!

18.03.2013БАБАНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОТРИМУЄ ДОВГООЧІКУВАНЕ МОЛОКОПЕРЕРОБНЕ ОБЛАДНАННЯ!