Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність
ЯК ВДОМА...

Будинок матері та дитини

Івано-Франківська обл.

стартував 4.2.2012

Проект здійснює
Містечко Милосердя Святого Миколая

У містечку Милосердя Св. Миколая на Івано-Франківщині живуть 7 неповнолітніх мам та 18 їхніх діток. Свого будинку у них або ніколи не було, або з нього вигнали. Ці діти, які вже встигли народити, та їхні чада можуть опинитися знову на вулиці - під дощем і снігом, якщо будівлю Містечка Милосердя змиє ґрунтовими або дощовими водами. Терміново потрібні гроші на проведення дренажних робіт.

2002 року на порозі Монастиря Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара (Івано-Фр. обл.) з’явилися кілька неповнолітніх вагітних дівчат. Їм не було де жити… І 2004 року відкрилась Благодійна Організація «Містечко Милосердя Святого Миколая».

З моменту прийняття перших матерів по сьогоднішній день Містечко надало притулок 81 матері та їхнім дітям.

Самотні мами покидають рідних дітей, бо їм нікуди подітися. Вже не одна мама захистила життя своєї дитини, знаючи, що є куточок, де вони можуть бути разом. «Будинок матері та дитини» приймає вагітних жінок та матерів з дітьми, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Оскільки матері ще зовсім молоді, ми спонукаємо їх до вибору професії, згідно здібностей і бажань. Одна з перших матерів, Оля, після школи закінчила курси манікюру, і згодом одружилася з батьком своєї дитини. Інша неповнолітня мама, Іра, після школи закінчила Івано-Франківський національний університет нафти і газу, і живе самостійно.

Був і такий випадок: дівчинка хотіла залишити дитя в пологовому будинку, але санітарка розповіла їй про «Будинок матері», і щаслива мама подалася з дитиною до нас. На даний час в Містечку перебуває 7 матерів і 18 їхніх дітей. Ми приймаємо матусь із дітьми, не обмежуючи їхній термін перебування, оскільки розуміємо, що певні проблеми не вирішуються ні за день, ні за місяць, ні за рік.

Кожного дня кількість матерів збільшується, а стан будівель - погіршується. Грошей на ремонт, як завжди, не вистачає, а він дуже потрібен. Щороку підвал будинку, де живуть матусі наполовину затоплюється стічними і дощовими водами. За допомогою дренажу можна врятувати не тільки будинок, але і грунт на ділянках, які страждають через надлишок вологи. В цілому дренаж - це розгалужена система взаємопов'язаних труб, розташовані навколо споруди.

Якщо провести дренажні роботи і зробити ремонт, Городок Милосердя Святого Миколая зможе прийняти всіх, хто прийде просити про допомогу.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 35 000 грн.
голосів: 8 Проголосувати
голосів: 8 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Оплата роботи будівельників, майстрів - зібрано 15220,00 грн

Зроблено

Дренажна труба ПВХ 100 - зібрано 5490,00 грн

Зроблено

Каналізаційне кольцо - зібрано 2400,00 грн

Зроблено

Пісок - зібрано 1800,00 грн

Зроблено

Щебiнь - зібрано 8100,00 грн

Зроблено

Плівка гідроізоляційна 4х25 - зібрано 1590,00 грн

Зроблено

Глина - зібрано 400,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
25/10/13
09:14
Оператор Допомоги повідомив, що санвузли вже встановлено: "Дійсно, дякуючи цим коштам, ми змогли зробити санвузли на другому поверсі нашого дому. Нашим матусям та діткам стало дуже зручно мати свої особисті санвузли. Вони дуже оцінили і вдячні за цей подарунок, який їм зробили добрі люди. Дякуємо Вам !!!!!" У розділі "Фотозвіт" можна проглянути фотографії, у розділ "Документація" найближчим часом ми додамо фінансовий та описовий звіти.
УББ
14/08/13
04:49
У зв'язку з тим, що від Оператора Допомоги надійшов наступний запит: "Дякуючи спільним зусиллям добрих людей, було зібрано суму яку ми просили в проекті «Будинок Матері та дитини» для облаштування дренажної системи у сумі 35 000 (тридцять п’ять тисяч) гривень. Але згідно з детальним вивченням кошторису справжня сума набагато більше перевищила у результаті ту суму, яку ми просили раніше. З Божого Провидіння знайшовся благодійник, який запропонував нам оплатити повністю всі витрати для встановлення дренажної системи. Тому ми хотіли б попросити дозволу для використання наданої нам суми в розмірі 35000 грн. для встановлення сантехніки в самому будинку, так як на другому поверсі цього будинку, де ми проживаємо, до сих пір, за браком коштів, не було можливо встановити санвузли. На даний час в нашому домі проживає 16 дітей та 7 одиноких матерів, тому потреба є великою".

Командою УББ було прийнято рішення дозволити використати кошти на встановлення сантехніки у будинку. Лист-запит від Оператора Допомоги у розділі "Документація".

16/02/13
19:37
Дякуємо усім тим, хто не байдужий до наших потреб.
Оператор допомоги
11/10/12
22:12
Двери музыкальной школы в этом году впервые открылись для наших детей. 5 октября им были вручены значки в форме нот, и это означало их посвящение в волшебный мир музыки. Это был волнующий момент, открывающий новые горозонты для познания самих себя. В концерте, подготовленом для первоклассников, прозвучали произведения украинской и мировой музыки в исполнении старших ребят. Но и вновь поступившие дети удачно выступили в шумовом оркестре, и были оценены по достоинству зрителями.
Оператор допомоги
11/10/12
21:52
С 1 сентября 2012 года Горохлинская школа, Богородчанского района, Ивано - Франковской обл. впервые приняла шесть детей из городка Милосердия Св. Николая. Коллектив учителей и дети очень тепло приняли новых учащихся. Детвора почувствовала любовь и заботу всех тех, с кем им приходится быть рядом. Мы очень рады нашему плодотворному сотрудничеству и надеемся на добрые плоды.
06/09/12
14:59
По просьбе Оператора Помощи - автора Проекта - общая сумма Проекта "Дом матери и ребенка" уменьшена до 35 000 грн. Официальное письмо БО "Городок Милосердия Святого Николая" с просьбой о коррекции суммы Проекта скоро появится в разделе "Документация".
Оператор допомоги
10/04/12
22:34
Нехай сам Бог віддячить Вам за ваші добрі діла!!! Сестри - монахині та жителі Дому Милосердя.
16/03/12
21:43
Мы будем рады и благодарны за любую помощь, которою Вы можете оказать.
14/03/12
20:59
Я очень рада за Олю, что у нее все так хорошо сложилось)
14/03/12
20:32
Какая малютка! А можно просто привезти детскую одежду, игрушки? Или что вам надо? Деньгами особо сейчас не помогу, но чем могу, буду рада.
11/03/12
00:14
"Что значит от безысходности?" А то и значит... Вопрос помощи несовершеннолетним мамам с детьми на сегодня очень актуален. И в первую очередь потому, что таких девушек очень много, а организации, которые могли бы помочь, можно по пальцам пересчитать. В Киеве, например, нет ни одной организации, которая бы предоставляла комплексные услуги в подобных случаях. Так что инициатива очень хорошая!
Оператор допомоги
24/02/12
21:58
На наш взгляд "безысходность"- это отсутсвие у матерей, требующих помощи, возможности воспитывать ребенка в условиях принятия окружающими новой жизни, отсутствия необходимых материальних средств и жилья. В нашем доме находят приют не те, кто бросают детей, а те, кто хотел бы научиться быть матерью и остаться с ребенком.При этом и мама и ребенок получают самое главное, в чем нуждается человек - это ЛЮБОВЬ.
21/02/12
18:29
Что значит "от безысходности"? Извините, но бросить своего ребенка это вообще ни в одни ворота не лезет. Какие же это "мамы"?!
20/02/12
00:16
Так не мало бути, так є зле, але так є. Дитя зі своїм власним дитям на руках не ма де знайти прихисток і находить єго в жіночім Монастирі. Так було і так є, хоч знову пишу - так не мало бути і в кожной дитини ма бути повна рідня. Благослови, Боже цих Сестер - вони тяжко мусят жити, аби їхним чадам легше.
17/02/12
19:33
Очень важно, что молодым мамам именно в Монастыре могут оказать моральную помощь и подготовить к самостоятельной жизни.
14/02/12
22:17
Безусловно, такая деятельность очень нужна и точно отображает украинские реалии. На самом деле, необходимо поддерживать девочек-подростков, в таких ситуациях. Дать возможность находиться рядом со своим ребёночком, растить его и воспитывать.

Будинок матері та дитини: сантехніка


Дуже потребуємо встановлення санвузлів

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту (продов.)


Звіт про виконання проекту (продов.)


Фінансовий звіт


Фінансовий звіт (продов.)


Фіскальні чеки


Фіскальні чеки


Фіскальні чеки


Товарні чеки


Накладна


Накладна


Накладна


Лист-прохання про зміну призначення платежу


Лист-прохання про зменьшення суми проекту


З крану - вода не тече, а у підвалі -- хоч з аквалангом пірнай!

ефір 16.07.2012Мешканці будинку Милосердя, що на Івано-Франківшині, мають чималий клопіт. Щодня, десятками літрів, возити питну воду з найближчого села. Щомісяця -- не питну -- відпомповувати з підвалу.

Старт УББ. Сюжет на СТБ 26.01.2012.

ефір 26.01.2012Украинская Биржа Благотворительности представлена на Филантропическом Круглом столе в Давосе (Швейцария). В сюжете - о проектах ”Дом матери и ребенка”, ”Одна таблетка - 500 грн”.