Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 344 666 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Почуйте нас серцем

м. Сімферополь

стартував 4.4.2012

Проект здійснює
БФ "Жива вода"

Діти, які народжуються з порушеннями слуху і мови, мають особливий дар - вони тонко відчувають серцем. Їм складно, але так важливо мати можливість висловити свої думки і почуття! Бути почутими іншими людьми. І ви можете допомогти нам зробити так, щоб світ їх почув.

Силу духу і тонкість переживань такі діти прагнуть передати у доступний для них спосіб - за допомогою танцю, пантоміми, акторської майстерності. Для вихованців Кримської республіканської школи-інтернату для глухих Фондом "Жива Вода" був створений театр танцю «Ті, що чують серцем». Саме там діти й підлітки з порушенням слуху та мови навчаються розповідати історії своїх сердець за допомогою мови тіла, вчаться чути один одного.

Проект дозволяє не тільки розвивати творчі та фізичні здібності дітей, але і допомагає їм знайти друзів. Учасники театру (а їх понад 50) стають призерами і лауреатами республіканських конкурсів. За допомогою танцю діти малюють свій чарівний і яскравий світ, де немає порожніх слів, а є лише сповнені сенсом жести.

Щоб ця талановита молодь і надалі могла продовжувати свої заняття і відточувати мову тіла, необхідна танцювальна зала і хоч якесь музичне обладнання. Саме на оренду приміщення і техніку зараз наш фонд активно збирає гроші. І ми, і дітки з театру будуть вам дуже вдячні за будь-яку надану допомогу, за кожну перераховану гривню!

... Іноді слова лише заважають людям зрозуміти один одного. Спробуйте почути цих дітей і зрозуміти.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 40 000 грн.
голосів: 3 Проголосувати
голосів: 3 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Оренда зали (9 міс.) - зібрано! 36000.00 грн

Зроблено!

Ноутбук - зібрано! 4000.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
20/03/13
13:36
Добавлен фотоальбом.
УББ
26/12/12
13:10
БФ «Жива Вода» було надіслано листа від 3 серпня 2012 року на БМФ «Українська Біржа Благодійності» із проханням дозволити провести ремонтні роботи приміщення на базі Республіканського палацу дитячого та юнацького мистецтва, котре було виділене Республіканським палацом дитячого та юнацького мистецтва для занять нашого Театру танцю «Почуйте нас серцем».

Були зроблені ремонтні роботи в залі 70 кв.м.: - ремонт стелі (підвісна стеля з гіпсокартону, встановлені лампи), - ремонт стін (гіпсокартон, поклеєні шпалери), - ремонт підлоги (постелений ДВП і покрито зверху лінолеумом), - встановлені дзеркала, вставлене вікно і т.д.

Приміщення готове для репетицій. Куплений Ноутбук, який використовується в процесі репетицій і концертів Театру Танцю«Почуйте нас серцем». Отримана від МБФ «УББ» сума була направлена на: Придбання ноутбука та будівельні матеріали, проведення ремонтних робіт в приміщені, що було виділенеРеспубліканським палацом дитячого та юнацького мистецтва.

Додано звітові документи у розділ "Документація".

31/10/12
17:05
Добавлена документация - Письмо Крымского Центра детского и юношеского творчества.
30/10/12
03:17
дякуємо за відповідь і чекаємо на звіт
26/10/12
11:26
На веб-сайті МБФ «УББ» було розміщено проект «Почуйте нас серцем» з метою залучення благодійних пожертв для фінансування оренди приміщення та придбання ноутбука. Благодійні пожертви у сумі 40 000 гривень були зібрані на сайті ubb.org.ua та перераховані на рахунок БФ «Жива вода». Після ефіру про наш Театр танцю «Почуйте нас серцем» на місцевому телеканалі (м.Сімферополь), директор Республіканського Палацу дитячого та юнацького мистецтва, запропонувала нам займатися на базі їх закладу в якості гуртка Палацу. У зв’язку з таким рішенням, Палац виділив приміщення для занять новоствореного гуртка «Театр танцю «Почуйте нас серцем», (копію Рішення Республіканського Палацу дитячого та юнацького мистецтва опублікуємо невдовзі). На жаль, дане приміщення не придатне для занять нашого колективу і потребує ремонту. Оскільки, з наданням приміщення потреба в оренді для Театру танцю «Почуйте нас серцем» стала не актуальною, то ми звертаємося із проханням дозволити використання благодійних коштів по статті: "Оренда зали (9 міс.)" у сумі 36 000 грн - на ремонт приміщення виділеного Палацом дитячого мистецтва. Детальний кошторис ремонтних робіт опублікуємо якомога швидше. Після повної реалізації проекту зобов’язуємося надати детальний звіт відповідно до строків та умов договору про співпрацю між МБФ «Українська Біржа Благодійності» та Оператором благодійної допомоги БФ «Жива вода».

БФ "Жива вода".

26/10/12
09:42
есть ли какие-то новости по проекту?
09/08/12
13:47
Благотворительный Фонд «Живая Вода» получил от Украинской Биржи Благотворительности сорок тысяч гривен по проекту «Услышьте нас сердцем» на аренду зала 36.000 грн (9 месяцев) и ноутбук 4.000 грн. Выслать счет о расходовании средств мы сможем только когда начнется учебный год. Во-первых, в связи со смертью нашего руководителя производится переоформление документов на нового Президента (так как по документам, только она могла производить финансовые операции в фонде), что, к нашему сожалению, уже заняло у нас около 2 месяцев. Во-вторых, частное предприятие, у которого мы снимаем зал, не хочет принимать у нас часть средств (ведь эта сумма не за весь год, а за часть его), а полную сумму за весь год мы не можем оплатить в связи с тем, что наши средства поступают ежемесячно. Мы рассчитывали что будем расходовать эти суммы ежемесячно, объединяя их с другой частью финансов и не предполагали, что это будет не удобно вам. Мы ищем выход из сложившейся ситуации. Поэтому, просим принять наши квитанции когда средства будут израсходованы. Благодарим вас за поддержку и ваш вклад в работу с детьми с ограниченными возможностями. С уважением, Президент БФ «Живая Вода» Гарькавая Е.С.
18/05/12
21:35
Иииии... Еще одно ведро счастья от Сергея Игоревича в студию!! И наш Почетный Донор закрывает еще один проект! 2:0 в пользу добра, бескорыстия и благотворительности! Спасибо Вам огромное, Сергей Игоревич! Ждите в ближайшее время отчетной документации и фотоотчет! Команда УББ, БФ "Живая Вода", театр "Слышащие Сердцем".
18/05/12
14:00
И еще два ведра радости! А точнее, 22 494 гривен радости и счастья от канала СТБ! Сегодня утром на счет проекта была перечислена эта сумма! Ведь каждые 10 процентов от стоимости СМС-сообщений за участников шоу «Танцуют все! Возвращение героев» телеканал СТБ благородно перечисляет юным талантам из симферопольского театра танца "Слышащие сердцем"! Ура! Осталось собрать всего чуть больше двух с половиной тысяч! Спасибо огромное!
10/05/12
13:54
Глядачі каналу СТБ своїм СМС-голосуванням продовжують допомагати дітям з театру "Ті, що чують серцем". Нагадаємо: 10% вартості кожного смс-повідомлення перераховується на благодійність - для підтримки проекту. І раді вам повідомити, що за підсумками березня канал СТБ вже перерахував 13 283 гривні на проект УББ "Почуйте нас серцем"!
23/04/12
17:30
Сумма проекта уменьшилась на 10 тысяч гривен! И это не ошибка наших программистов и не шутка редактора сайта. Просто телеканал СТБ подарил детскому театру танца "Слышащие сердцем" новую аудиосистему с комплектом акустики! Благодаря таким благородным поступкам мы с вами ближе к цели, а эти талантливые дети - к своей мечте!
13/04/12
14:18
Телеканал СТБ БУДЕТ ПОДДЕРЖИВАТЬ этих замечательных и талантливых детей, поэтому 10% с каждой отправленной вами СМС за ваших любимцев в шоу «Танцуют все! Возвращение героев» будут перечисляться Украинской Бирже Благотворительности - на Проект "Услышьтие нас сердцем"! Сегодня в 20:00 смотрите на СТБ «Танцуют все! Возвращение героев» - новый танцевальный проект собственного производства СТБ, в котором примут участие самые полюбившиеся зрителю пары из четырех сезонов проекта «Танцуют все!».

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту (продов.)


Фінансовий звіт


Фінансовий звіт (продов.)


Фінансовий звіт (продов.)”Танцюють всі! Повернення героїв”: Почуйте нас серцем (6)

ефір 18.05.2012Телеканал СТБ будет поддерживать замечательных и талантливых детей Украины, поэтому 10% от стоимости каждой отправленной вами СМС за ваших любимцев в шоу «Танцуют все! Возвращение героев» будут перечисляться Украинской Бирже Благотворительности - на Проект ''Услышьте нас сердцем''!

”Танцюють всі! Повернення героїв”: Почуйте нас серцем (5)

ефір 12.05.2012На этой неделе для актеров театра устроили грандиозный сюрприз!! Какой? Смотрите сами!

”Танцюють всі! Повернення героїв”: Почуйте нас серцем (4)

ефір 04.05.2012А цього тижня маленькі артисти театру побували на майстер-класі самого Влада Ями!

”Танцюють всі! Повернення героїв”: Почуйте нас серцем (3)

ефір 27.04.2012Прогулянка Києвом, знайомство з улюбленими танцюристами улюбленого шоу, репетиція під керівництвом хореографа професіонала, і, нарешті, ВИСТУП, що викликав фурор!

У «Танцюють всі!» Виступлять глухонімі артисти ”Ті що чують серцем”

ефір 26.04.2012Вони не чують, але вони танцюють. Тепер і на великій сцені. Від глухонімих артистів театру танцю «Ті, що чують серцем» - номер про кохання та взаємодопомоги на сцені проекту «Танцюють всі!». Напередодні виступу вони відточують руху поруч зі своїми кумирами, фіналістами чотирьох сезонів.