Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЯК ВДОМА...

Якщо СІРИЙ – не колір, а стан душі

м. Івано-Франківськ

стартував 25.1.2012

Проект здійснює
БФ "Ти-АНГЕЛ"

Івано-Франківський притулок для дітей – місце, яке кардинально відрізняється від інших інтернатів та дитячих будинків області. Відрізняється тим, що тут зі стін давно облізла фарба, а зі стелі сиплеться штукатурка. На вікнах – іржаві ґрати, а скрипучі двері – завжди на замку. І навіть прогулянка на вулиці – нудна й нецікава. Адже дітлахам просто немає чим займатися. Поруч – жодного, навіть старого спортивного майданчика або пісочниці. Про таку розкіш, як гойдалка у дворі - сироти давно тільки мріють.

Діти колупають тверду землю лопатками, грають у м’яча по калюжах. А найчастіше – просто сумно ходять навколо будівлі.

Насолоджуватися дитинством, якщо в тебе немає рідних, складно навіть за прекрасних умов. А такий стан притулку та його обладнання роблять життя малечі зовсім жалюгідним. Лагідні та добрі вихователі не можуть замінити діткам родину. Нажаль, вони також не в змозі самотужки знайти гроші бодай на найскромніший майданчик.

Ці діти дивляться на світ зовсім інакше. Нібито просять любові, розуміння і теплоти, якої їм так не вистачає. Для них слово «МАМА» звучить як молитва. Мама – далеко, а притулок – близько. Нехай мами поруч немає, нехай вона хвора на алкоголізм, або навіть у в’язниці, - для сироти слово «МАМА» найдорожче. І таке далеке… Усе, що лишається для них – дитячий будинок.

Працівники Івано-Франківського притулку та члени благочинної організації «Ти-АНГЕЛ» звертаються до вас. Будь ласка! Допоможіть із будівництвом дитячого ігрового майданчика!

Разом ми зможемо зробити життя цих маленьких людей не таким сірим та убогим!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 42 162 грн.
голосів: 8 Проголосувати
голосів: 8 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Дитячий ігровий комплекс L103, вуличні тренажери T09,T06, T04, T01 - зібрано 39505,00 грн

Зроблено

Покриття для спортивного майданчика (40 мм) - зібрано 1457,00 грн

Зроблено

Монтаж - зібрано 1200,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
Оператор допомоги
21/06/14
10:02
БФ "Ти-Ангел" передав у обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей сім лавочок для відпочинку, на загальну суму - 2 450 грн., які доукомплектували раніше встановлений нами ігровий майданчик. Діти не забарилися із опробуванням нового інвентарю та одразу почали використовувати його за призначенням :) Запрошуємо і Вас завітати до центру та оцінити сучасну, добре облаштовану ігрову площадку. Діти будуть Вам раді!
Оператор допомоги
22/11/13
23:29
У притулку вже є дитячий майданчик. Івано-Франківський притулок для дітей успішно пройшов стадію реорганізації. Крім ремонту й переобладнання змінили ще й напрямок роботи і назву. Відтепер він називається Центром соціально-психологічної реабілітації дітей. Ми повідомляли, що встановлення дитячого майданчика, на який збирали кошти під час реалізації проекту «Якщо сірий – не колір, а стан душі» затримується. Все це пов’язано з ремонтними роботами. Але зараз ми стверджуємо, що дітки вже матимуть де гратися, адже його – встановили. Яскрава та комфортна ігрова площадка віртістю 42 162 грн. прикрашає подвір'я центру, а найголовніше уже зовсім скоро служитиме місцем для активного відпочинку малечі, що опинилася в складних життєвих обставинах. Гойдалки, гірки, каруселі та інші елементи забезпечать дітям багато активних розваг, а вони, до речі, зовсім скоро повернуться до притулку з інших соціальних закладів. Дякуємо за підтримку у придбанні й монтуванні майданчика "Українській біржі благодійності". Зараз Центр потребує великої матеріальної підтримки. Необхідно придбати шафи, парти, стільці, матраци і ще багато іншого. Малеча має перебувати у хорошому і гарно обладнаному закладі з усіма зручностями.
УББ
19/11/13
11:06
Добавлены новые фото выполненных работ! Площадка и тренажеры установлены!
24/08/13
23:22
Да,возможность есть,участвуя в другом проекте я просто выделила ссылку проекта и выставила её в статус в одноклассниках и там как-то сразу высветилась фото и история проекта и соответственно с ссылкой на сам проект,попробуйте так.

Якщо СІРИЙ – не колір, а стан душі


Друзі! Спішимо поділитися нашою радістю разом із Вами. Декілька днів тому назад БФ "Ти-АНГЕЛ" було передано першу частину спортивного майданчика - вуличні тренажери Івано-Франківському притулку для дітей. Як тільки спаде сніг їх буде встановлено на території закладу. Щиро дякуємо усім Вам, хто долучився до цієї доброї та важливої справи. Дякуємо Українській біржі благодійності за допомогу в реалізації проекту!

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Рахунок


Платіжне доручення


Накладна


Акт здачі-приймання


Лист-запит на перерахування коштів


Лист-запит на перерахування коштів


Лист-запит на зменшення суми проекту


Тимур Родригез в образе Ани Лорак, ШоуМастГоуОН

ефір 21.10.2012ТИМУР РОДРИГЕЗ, резидент Камеди Клаб и талантливый телеведущий, одержал победу в первом конкурсном эфире "ШоуМастГоуОн" на Новом Канале! И получил право выбрать благотворительный проект, на который Новый Канал перечислил победные 20 тысяч гривен! Нам очень приятно, что Тимур и Шоу великих перевоплощений выбрали УББ и ее Проект - "ЕСЛИ СЕРЫЙ НЕ ЦВЕТ, А СОСТОЯНИЕ ДУШИ".

Победа Тимура Родригеза, ШоуМастГоуОн!

ефір 14.10.2012Вот как нелегко Тимуру доставался лавровый венок триумфатора в шоу! Пришлось побороть и Илью Лагутенко, и положить на лопатки Монсеррат Кабалье, и обойти Великого Розембаума!