Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins251 645 490 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

У пошуках чистої води: Запоріжжя

м. Запоріжжя

стартував 17.5.2012

Проект здійснює
ГО "Спас"

У липні школа «Спас» запрошує до себе близько 150 дітей із двох навчально-реабілітаційних центрів-інтернатів, щоб провести посвяту в козачата їх вихованців! Ця подія зробить життя діток більш різноманітним та яскравим. Для українського веселого свята є майже все. Залишилося знайти гроші на оренду автобуса для діток і друк сертифікатів «Юного козака».

Це буде незабутній день для дітей! По-перше, у реабілітаційних центрах встановлять водоочисні фільтри «Барьер», а отже у закладах з’явиться корисна і чиста питна вода для вихованців. А по-друге, в рамках посвяти в козачата, діти пройдуть спеціальний майстер-клас від «Спасівців», заснований на українських звичаях, козацьких традиціях та методиках кіннотерапії. Діти побачать виступ Театру козацького бою з елементами кінної джигітовки, козацькими іграми та забавами.

Усе це незабутнє дійство відбудеться на території Історико-культурного комплексу «700-річний Запорізький Дуб» у атмосфері свята, національного колориту та кращих національних традицій. Кожний учасник отримує сертифікат, що засвідчуватиме його участь у майстер-класі та нове горде звання «Юного козака».

Цей літній день стане яскравим променем світла та надії для цих дітей, яким так потрібна наша увага та підтримка!

Для проведення заходу майже все готове. Тренери та «Запорізький Дуб» завжди безкоштовно приймають вихованців інтернатів. Залишилося лише забезпечити діткам проїзд до комплексу – орендувати два автобуси та зробити сертифікат «Юного козака» кожному з учасників. Нам здається, 1750 гривень – невелика ціна за щасливий день для дитини. Ми обіцяємо зробити так, щоб цей безхмарний день маленькі патріоти нескоро забули!

Проект здійснюється УББ і ТМ "Бар'єр" в рамках спільної акції "У ПОШУКАХ ЧИСТОЇ ВОДИ".  

Деталі...
Сховати...
Зібрали 1 750 грн.
голосів: 2 Проголосувати
голосів: 2 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Оренда автобусу (100 грн/год. * 5 год. * 2 автобуси) - зібрано! 1000.00 грн

Зроблено!

Друк подарункових сертифікатів - зібрано! 750.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
10/07/12
16:06
Дата реалізації проекту - 20 липня! Приходьте всі!
11/06/12
11:40
Весь коллектив организации «СПАС» не может сдержать улыбку и слов благодарности – ведь наш проект полностью поддержали и теперь не менее 150 деток реабилитационных центров города Запорожья ждет незабываемый день в атмосфере лучших украинских традиций! Огромное спасибо хотим сказать донору Сергею Игоревичу – своей помощью вы подарили детям радость общения, теплоту понимания, веру в лучшее, а мы, со своей стороны, обещаем реализовать это все для них наилучшим образом! Ведь каждый ребенок заслуживает почувствовать себя особенным, окунуться в культуру своей страны, почувствовать себя частью ее будущего. Теперь мы с нетерпением ждем этот июльский денек, а дети ждут еще больше! Спасибо!

У пошуках чистої води: Запоріжжя


Козацькому роду нема переводу!

Квитанції


Лист-звіт


В Україні розпочали експедицію ”У пошуках чистої води”

11.07.2012Новий канал, "Репортер". Почистити берег річки в Херсоні, пофарбувати стіни в івано-франківському притулку, скласти карту чистої води – і все це протягом двох тижнів. "Репортер" теж поїхав шукати чисту воду і робити добрі справи.

В пошуках чистої води! День перший

11.07.2012На старті учасники розділились на дві команди по два авто, отримали завдання та маршрут на 1-й день. По дорозі вони повинні запитувати місцевих жителів де вони беруть воду – потім брати там проби і привозити їх на аналіз до лабораторії ввечері. Там потім цілий вечір чаклували лаборанти та визначали хімічний склад у кожній із пляшок

Руслана підтримала ініціативу з пошуків чистої води!

10.07.2012В Україні стартує безпрецедентний інтерактивний проект "У пошуках чистої води", який включає екологічну експедицію на позашляховиках з забором проб води та складанням "Карти води України".

5 канал, УНИАН: ”В поисках чистой воды”

28.05.2012Сюжет: пресс-конференция в УНИАН о совместной акции УББ и ТМ "Барьер". Участники: директор по маркетингу ТМ «Барьер» Андрей Войнов, Ирена Карпа, директор Украинской биржи благотворительности Павел Новиков, представитель медиа-партнера проекта, ведущий нового канала Сергей Кутраков.

В поисках чистой воды. Пресс-конференция

28.05.2012В Украине в июле начнется двухнедельная экологическая экспедиция по проверке качества воды. Полная версия пресс-конференции в УНИАН. Участники: директор по маркетингу ТМ «Барьер» Андрей Войнов, Ирена Карпа, директор Украинской биржи благотворительности Павел Новиков, представитель медиа-партнера проекта, ведущий нового канала Сергей Кутраков.