Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 743 252 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

У пошуках чистої води: Севастополь

м. Севастополь

стартував 18.5.2012

Проект здійснює
Севастопольська ММГО "Миротворець"

Дитячі будинки, лікарні, будинки престарілих - ці заклади не можуть собі дозволити якісні фільтри для очистки водопровідної води. І діти, пенсіонери і пацієнти стаціонарів п'ють воду з-під крану. Хоч і кип'ячену. Наша організація вважає, що час привернути увагу громадськості та влади до проблеми чистої питної води!

Проблема чистої питної води вже давно стала актуальною в нашій країні. Згідно досліджень лікарів, значний відсоток захворювань і випадків ослаблення імунітету пов'язаний саме з брудною водою, яку людина п'є регулярно. Українська Біржа Благодійності допомогла знайти можливість встановити фільтри для води «Бар'єр» в севастопольські Дитячі будинки № 1 і 2, Будинок дитини, Інтернат для дітей з порушеннями розумових здібностей, а також у Притулок для неповнолітніх та Геріатричний будинок-інтернат.

Щоб ще більше українських дітей, і не тільки, пили чисту, а не смердячу хлором та іржею воду, необхідно привернути увагу громадськості до проблеми забруднення води, популяризувати ідею доброчинності та очищення води! Для цього ми плануємо в севастопольському еко-парку «Лукомор'я» провести екологічну акцію під назвою «Чиста вода - міцне здоров'я». В рамках святкового заходу, буде проведена виставка дитячого малюнка, проведений конкурс турнікменів і концерт талановитої молоді - вихованців дитячих будинків та інтернатів, де будуть встановлені фільтри «Бар'єр».

Однак для того, щоб реалізувати цю корисну ініціативу нам необхідно надрукувати афіші, орендувати музичне обладнання та придбати призи для конкурсу турнікменів. На жаль, для всього цього своїх коштів у нашої організації недостатньо. Дуже просимо допомогти усіх, кому небайдужа доля українських дітей в інтернатах, притулках, лікарнях та дитбудинках!

Проект здійснюється УББ і ТМ "Бар'єр" в рамках спільної акції "У ПОШУКАХ ЧИСТОЇ ВОДИ".  

Деталі...
Сховати...
Зібрали 656 грн.
голосів: 1 Проголосувати
голосів: 1 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Друк афіш про проведення заходу (50 шт) - зібрано! 500.00 грн

Зроблено!

Призи на конкурс турнікменів - зібрано! 156.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
14/07/12
16:42
Благодарим также от всей души наших массовых доноров: doava, Sveta, Kuzya, Kuzya phool, Наталья, Наталья, Молодежное правительство Крыма, 3 молодёжных правительства Крыма, Василина Дибайло, Петренко Оксана Ивановна, Петренко Оксана Ивановна, Писковацкая Вероника Павловна, Писковацкая Вероника Павловна, Анонимная помощь, Молодежное правительство, Молодежное правительство, Мировое Правительство, Юлія Дмитрук, молодежное правительство.
14/07/12
16:38
Благодарим Севастопольский центр права, который поддержал этот проект! Таким образом мы убрали статьи затрат (или уменьшили их суммы здесь на сайте), так как доноры перечислили деньги нашему Оператору Помощи напрямую или помогли in-kind
УББ
10/07/12
14:42
Только что Андрей Гефтман, руководитель ОО "Миротворец" сообщил, что этот проект поддерживает Директор Детского городка "Лукоморье" Николай Помогалов, который бесплатно предоставляет аппаратуру! Таким образом, убираем статью затрат "Аренда музыкального оборудования"!
10/07/12
11:45
Дата реалізації проекту - 18 липня! Приходьте всі!

Видаткова накладна


Лист-звіт


Рахунок


Лист-звіт2


В поисках чистой воды: Херсон, Севастополь

ефір 22.07.2012Экологическая экспедиция "В поисках чистой воды" + добровольцы УББ побывали в Херсоне и в Севастополе, что не смогли оставить без внимания местные СМИ. Ролик о последствиях эко-социальной акции.

В пошуках чистої води! День перший

11.07.2012На старті учасники розділились на дві команди по два авто, отримали завдання та маршрут на 1-й день. По дорозі вони повинні запитувати місцевих жителів де вони беруть воду – потім брати там проби і привозити їх на аналіз до лабораторії ввечері. Там потім цілий вечір чаклували лаборанти та визначали хімічний склад у кожній із пляшок

В Україні розпочали експедицію ”У пошуках чистої води”

ефір 11.07.2012Новий канал, "Репортер". Почистити берег річки в Херсоні, пофарбувати стіни в івано-франківському притулку, скласти карту чистої води – і все це протягом двох тижнів. "Репортер" теж поїхав шукати чисту воду і робити добрі справи.

Руслана підтримала ініціативу з пошуків чистої води!

10.07.2012В Україні стартує безпрецедентний інтерактивний проект "У пошуках чистої води", який включає екологічну експедицію на позашляховиках з забором проб води та складанням "Карти води України".

5 канал, УНИАН: ”В поисках чистой воды”

28.05.2012Сюжет: пресс-конференция в УНИАН о совместной акции УББ и ТМ "Барьер". Участники: директор по маркетингу ТМ «Барьер» Андрей Войнов, Ирена Карпа, директор Украинской биржи благотворительности Павел Новиков, представитель медиа-партнера проекта, ведущий нового канала Сергей Кутраков.