Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
ЕКОЛОГІЯ ТА ТВАРИНИ

У пошуках чистої води: Херсон

м. Херсон

стартував 18.5.2012

Проект здійснює
ХБФ "Захист"

У Херсоні є річка «Кошова». Її назва - свідчення перебування тут запорізьких козаків ще до заснування Херсона. Прибережна зона – улюблене місце дозвілля жителів масиву. Як результат – зараз це мальовниче місце потопає в смітті, яке залишають після себе відвідувачі.

Починаючи екологічну акцію з очищення від сміття зони відпочинку на річці Кошовій, ми хочемо довести, що чистота природи залежить не стільки від влади та комунальних структур, а перш за все від нашого рівня культури, свідомості та сумління.

У нас є бажання, план робіт, домовленості із міськими службами на вивіз сміття (а його там – страх скільки!), ми долучимо до підтримки акції керівництво суднобудівного заводу, яке надасть техніку, щоб вирівняти бугри на березі та спланувати доріжки. У нас є підтримка та бажання молодіжних та екологічних громадських організацій, які й самі вийдуть на прибирання, й піднімуть мешканців масиву, адже саме вони зробили з зони відпочинку сміттєзвалище!

Для проведення акції дуже не вистачає великих та міцних пакетів для сміття у кількості 200 штук, робочих рукавиць для волонтерів у кількості 100 пар та коштів на виготовлення листівок – звернень до мешканців масиву (будуть розміщені на кожному під’їзді), які б спонукали їх до прибирання СВОГО сміття та до зберігання своїх же місць відпочинку! 

Проект здійснюється УББ і ТМ "Бар'єр" в рамках спільної акції "У ПОШУКАХ ЧИСТОЇ ВОДИ".  

Деталі...
Сховати...
Зібрали 143 грн.
голосів: 2 Проголосувати
голосів: 2 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено
user

Юлія Дмитрук

Сума: 20,00 грн.
Дата: 3 липня 2012 р. 10:51:19


user

Kuzya phool

Сума: 5,00 грн.
Дата: 26 червня 2012 р. 18:37:45


aninimouse

Лариса

Сума: 100,00 грн.
Дата: 26 червня 2012 р. 14:54:10


aninimouse

Vika

Сума: 18,00 грн.
Дата: 25 червня 2012 р. 14:03:24


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
13/07/12
09:48
Новости от Ларисы Михайловны Польской, руководителя ХБФ "Захист": "Радует, что помощь приходит , откуда не ждешь! К акции присоединилась совсем неожиданно криминально-исполнительная служба Комсомольского района (рук.Наталья Андреева). Они поднимут на спасение Кошевой своих подопечных- условно осужденных. Громада просыпается, и ценно, что инициативу проявляют не только просто херсонцы, но и чиновники"
10/07/12
11:45
Дата реалізації проекту - 17 липня! Приходьте всі!
09/07/12
17:04
УРА! Громадська організація меліораторів та водогосподарників щойно перерахувала 2097 гривень Херсонскому Благодійному Фонду "Захист"! Це означає, що завдяки цим небайдужим людям проект стовідсотково буде реалізовано! Приходьте всі! Давайте зробимо Карантинний острів оазисом чистоти та взірцем відповідальності людини перед природою! Знімаємо статті витрат, які профінансувала Громадська організація. Залишається єдина - загальна сума - на господарські рукавички - 143 грн!
УББ
09/07/12
10:24
Лариса Польская: Все больше людей отзывается совершенно предметно на наше желание сделать Карантинный остров - островом чистоты в Херсоне, мотивируя таким образом горожан всего города! Сегодня был звонок от Комарова Сергея Михайловича, руководителя ООО "Херсонавтокоммунсервис" - они взялись вывезти весь собранный мусор после акции 17 июля, причем акцент был расставлен таким образом : как только вы завершаете уборку, мы сразу выезжаем и все вывозим, чтобы вандалы не позарились на мешки!

Платіжне доручення


Лист-звіт


Лист-прохання про зменьшення суми проекту


В пошуках чистої води: Херсон

22.07.2012УББ з волонтерами, мер Херсону з помічниками, кримінально-виконавча служба Комсомольського району м.Херсон та ТМ "Бар'єр", діти і пенсіонери - всі вони рятували річку Кошову від сміття.

В пошуках чистої води: Херсон, Севастополь.

ефір 22.07.2012Екологічна експедиція "В пошуках чистої води" + добровольці УББ побували у Херсоні та Севастополі, що не змогли залишити без уваги місцеві ЗМІ. Сюжет про наслідки еко-соціальної акції.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012Восьмий день експедиції. Екологи в тому числі відвідали нашу соціальну акцію у Херсоні.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012По Херсону пронісся ударний смерч еко-соціальної кампанії "В пошуках чистої води". Більше всього "постраждав" район Корабел - дивізія екологів та добровольців повністю очистила прибережну зону річки Кошова від мусору. Шматочок життя з передової - на цьому відео.

В пошуках чистої води: Херсон, радіо Свобода

ефір 13.07.2012Ранкова програма "Місце Зустрічі" на херсонському радіо. Софія запросила в гості голову Херсонського благодійного фонду "Захист" Ларису Польську. Лариса розповіла радіослухачам про майбутню унікальну соціальну акцію "В пошуках чистої води. Знай, що ти п'єш!". Та про те, скільки хорошого планують зробити співробітники фонду разом із добровольцями для міста! Слухати всім!