Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 570 924 грн
Ua
ЕКОЛОГІЯ ТА ТВАРИНИ

У пошуках чистої води: Херсон

м. Херсон

стартував 18.5.2012

Проект здійснює
ХБФ "Захист"

У Херсоні є річка «Кошова». Її назва - свідчення перебування тут запорізьких козаків ще до заснування Херсона. Прибережна зона – улюблене місце дозвілля жителів масиву. Як результат – зараз це мальовниче місце потопає в смітті, яке залишають після себе відвідувачі.

Починаючи екологічну акцію з очищення від сміття зони відпочинку на річці Кошовій, ми хочемо довести, що чистота природи залежить не стільки від влади та комунальних структур, а перш за все від нашого рівня культури, свідомості та сумління.

У нас є бажання, план робіт, домовленості із міськими службами на вивіз сміття (а його там – страх скільки!), ми долучимо до підтримки акції керівництво суднобудівного заводу, яке надасть техніку, щоб вирівняти бугри на березі та спланувати доріжки. У нас є підтримка та бажання молодіжних та екологічних громадських організацій, які й самі вийдуть на прибирання, й піднімуть мешканців масиву, адже саме вони зробили з зони відпочинку сміттєзвалище!

Для проведення акції дуже не вистачає великих та міцних пакетів для сміття у кількості 200 штук, робочих рукавиць для волонтерів у кількості 100 пар та коштів на виготовлення листівок – звернень до мешканців масиву (будуть розміщені на кожному під’їзді), які б спонукали їх до прибирання СВОГО сміття та до зберігання своїх же місць відпочинку! 

Проект здійснюється УББ і ТМ "Бар'єр" в рамках спільної акції "У ПОШУКАХ ЧИСТОЇ ВОДИ".  

Деталі...
Сховати...
Зібрали 143 грн.
голосів: 2 Проголосувати
голосів: 2 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!
user

Юлія Дмитрук

Сума: 20.00 грн.
Дата: 03.07.2012 10:51:19


user

Kuzya phool

Сума: 5.00 грн.
Дата: 26.06.2012 18:37:45


aninimouse

Лариса

Сума: 100.00 грн.
Дата: 26.06.2012 14:54:10


aninimouse

Vika

Сума: 18.00 грн.
Дата: 25.06.2012 14:03:24


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
13/07/12
09:48
Новости от Ларисы Михайловны Польской, руководителя ХБФ "Захист": "Радует, что помощь приходит , откуда не ждешь! К акции присоединилась совсем неожиданно криминально-исполнительная служба Комсомольского района (рук.Наталья Андреева). Они поднимут на спасение Кошевой своих подопечных- условно осужденных. Громада просыпается, и ценно, что инициативу проявляют не только просто херсонцы, но и чиновники"
10/07/12
11:45
Дата реалізації проекту - 17 липня! Приходьте всі!
09/07/12
17:04
УРА! Громадська організація меліораторів та водогосподарників щойно перерахувала 2097 гривень Херсонскому Благодійному Фонду "Захист"! Це означає, що завдяки цим небайдужим людям проект стовідсотково буде реалізовано! Приходьте всі! Давайте зробимо Карантинний острів оазисом чистоти та взірцем відповідальності людини перед природою! Знімаємо статті витрат, які профінансувала Громадська організація. Залишається єдина - загальна сума - на господарські рукавички - 143 грн!
УББ
09/07/12
10:24
Лариса Польская: Все больше людей отзывается совершенно предметно на наше желание сделать Карантинный остров - островом чистоты в Херсоне, мотивируя таким образом горожан всего города! Сегодня был звонок от Комарова Сергея Михайловича, руководителя ООО "Херсонавтокоммунсервис" - они взялись вывезти весь собранный мусор после акции 17 июля, причем акцент был расставлен таким образом : как только вы завершаете уборку, мы сразу выезжаем и все вывозим, чтобы вандалы не позарились на мешки!
УББ
09/07/12
07:58
Лариса Польская: Приємно вразило обласне управління водних ресурсів: самі нас розшукали та запропонували свою допомогу. Управління повним складом вийде на акцію! Громадська організація меліораторів та водогосподарників вяла на себе витрати на придбання робочих рукавиць та пакетів для сміття!
УББ
08/07/12
18:29
Лариса Польская: Мы готовимся. И пока полны надежлы на поддержку громады. К акции присоединились общественные экологические и молодежные организации, готовые выйти и НЕ В СВОЕМ районе поднять жителей, пробудить в них чувство ответственности. Мне приятно, что без всякого нажима на власть: - самостоятельно, по своей инициативе к акции присоединилось областное управление водных рессурсов, которое всем составом выйдет убирать мусор; - общественная организация мелиораторов и водохозяйственников взяла на себя финансирование затрат на приобретение рабочих перчаток, мусорных пакетов, листовок-приглашений населения; - городская типография уже изготовила эти листовки-самоклейки; - Комсомольский райисполком, на территории которого находится объект нашего внимания взялся за мобилизацию и активизацию населения и расклейку листовок силами жеком и ОСМД; - ООО "Жилкоммунсервис", работающее в городе по вывозу мусора , само с нами св]яалось и взялось сразу после акции вывезти запакованный мусор... Это только часть (правда главная) по мобилизации громады к участию в акции "В поисках чистой воды". Очень переживаем,чтобы вышли люди- жители микрорайона и убрали за собой, и старались поддерживать чистоту. Все наши усилия направлены имено на это! Хватит просто ждать и рассчитывать, что за нами кто-то уберет. НУЖНО САМИМ БЕРЕЧЬ ЧИСТУЮ ВОДУ !!!
УББ
06/07/12
12:18
До акції "У пошуках чистої води" в Херсоні долучився Комсомольський райвиконком, на території якого проходитиме акція! Приємно, що це відбулося без жодного тиску на владу! Виконком взявся мобілізувати острівчан до участі у прибиранні ЗА СОБОЮ сміття на березі Кошової. Керівники ОСМД та ЖЕКів виконають роботи з розклейки листівок-запрошень до участі у акції на домах та у людних місцях острова, мотивуючих мешканців мікрорайону Корабел до активних дій, а головне - до збереження природи у уподальшому. У нас народився слоган, який буде активно використовуватися у соціальній рекламі на острові - "Зробимо Острів - островом чистоти в Херсоні" - новини від нашого Оператора Допомоги - ХБФ "Захист".
23/06/12
23:18
К проведению акции уже подключаются волонтеры экологических и молодежных организаций "Ласточка", "Я валяюсь", отдельные активисты и неравнодушные люди, церковь на острове... Для проведения акции в Херсоне нужно совсем немного! Благотворительный взнос можно сделать здесь, на сайте Украинской биржи благотворительности.
20/06/12
18:16
1 июня в Херсоне возле драматического театра им. М.Кулиша прошла благотворительная акция «Дети — детям» по проекту «Недетские шалости». Инициаторы и организаторы проекта и этой замечательной и резонансной акции в Международный день защиты детей — городские молодежные общественные организации «Я валяюсь» и «Клуб активного отдыха «Адреналин». Это был настоящий праздник для детей и взрослых! На площади всех ждали бои подушками, водяной зорб, ярмарка хенд-мейда, яркие аниматоры, конкурс рисунка на асфальте, аква-грим, «Веселые старты» и многое-многое другое… Каждый, кто пришел, мог поучаствовать в разных конкурсах и выиграть призы!

Платіжне доручення


Лист-звіт


Лист-прохання про зменьшення суми проекту


В пошуках чистої води: Херсон

22.07.2012УББ з волонтерами, мер Херсону з помічниками, кримінально-виконавча служба Комсомольського району м.Херсон та ТМ "Бар'єр", діти і пенсіонери - всі вони рятували річку Кошову від сміття.

В пошуках чистої води: Херсон, Севастополь.

ефір 22.07.2012Екологічна експедиція "В пошуках чистої води" + добровольці УББ побували у Херсоні та Севастополі, що не змогли залишити без уваги місцеві ЗМІ. Сюжет про наслідки еко-соціальної акції.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012Восьмий день експедиції. Екологи в тому числі відвідали нашу соціальну акцію у Херсоні.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012По Херсону пронісся ударний смерч еко-соціальної кампанії "В пошуках чистої води". Більше всього "постраждав" район Корабел - дивізія екологів та добровольців повністю очистила прибережну зону річки Кошова від мусору. Шматочок життя з передової - на цьому відео.

В пошуках чистої води: Херсон, радіо Свобода

ефір 13.07.2012Ранкова програма "Місце Зустрічі" на херсонському радіо. Софія запросила в гості голову Херсонського благодійного фонду "Захист" Ларису Польську. Лариса розповіла радіослухачам про майбутню унікальну соціальну акцію "В пошуках чистої води. Знай, що ти п'єш!". Та про те, скільки хорошого планують зробити співробітники фонду разом із добровольцями для міста! Слухати всім!