Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins307 045 337 грн
Ua
ЗДОРОВ'Я

Хочу мандрувати самостійно!

Київ

стартував 6.9.2018

Проект здійснює
МБФ "Життя з надлишком"

Коли тобі 18,озираючись назад, розумієш, що нескінчені заняття, тренування та болючі уколи - не даремно, що завдяки цій тяжкій праці ти маєш змогу тепер сміятися й радіти, мати багато друзів і розваг, планувати майбутнє та мріяти про далекі подорожі!
Михайло народився другим з двійні, передчасно, на 34 неділі вагітності. Через грубу лікарську помилку та халатність лікарів його маленька сестричка загинула під час пологів, а його, практично неживого, забрали до реанімації.

Через декілька місяців діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез, назавжди змінив життя. Чисельні лікарні, консультації лікарів, уколи та розтяжки, виснажливі заняття ЛФК та масажі - замість прогулянок та іграшок, перших кроків та перших слів - цей шлях розтягнувся на довгі 18 років.

З маленького, тяжко хворого, практично нерухомого хлопця поступово виріс високий, веселий, життєрадісний парубок, який обожнює мандри і друзів, слухає "Океан Ельзи" і, навіть, підспівує!

Завдяки допомозі величезної кількості дуже чудових і небайдужих людей всі ці роки Міша проходив інтенсивні курси реабілітації, лікувався медикаментозно, та пройшов декілька операцій. Він навчився балакати та сміятися, і навіть намагається співати. На сьогодні він із величезним задоволенням ходить і навіть бігає з ролляторами.

Але хвороба підступна і міцно тримає хлопця у своїх обіймах - це вона болісно напружує м'язи, сковує рухи металевими обіймами, змушує міцне хлопчаче тіло заливатися потом навіть взимку.

Вихід є - інтенсивний курс лікування в Міжнародній Клініці відновного лікування м.Трускавець не тільки надійно розслабляє тіло, допомагає збільшити обсяг рухів, а й дає потужний поштовх для опанування новими руховими навичками – тут Міша намагається пересуватися з паличкою! Його мета - самостійне пересування - для цього він наполегливо тренується практично кожен день.

У Міши тільки мама, яка виховує та забезпечує хлопця, тому Михайло дуже сподівається на вашу допомогу досягнути своєї мрії - самостійно, без мами, разом з друзями, мандрувати нескінченими просторами нашої чудової країни!

 

ПІБ: Щербаков Михайло Вікторович, 12.04.1999 р

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спаситична диплегія

Деталі...
Сховати...
Зібрали 12 342 грн.
голосів: 1 Проголосувати
голосів: 1 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!
aninimouse

oleg

Сума: 5000.00 грн.
Дата: 13.09.2018 17:06:10


user

Ihor Pavliuk

Сума: 5.09 грн.
Дата: 07.09.2018 22:05:30


aninimouse

Анонімна допомога

Сума: 30.55 грн.
Дата: 06.09.2018 20:16:23


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати

Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Паспорт


Рахунок


Медична довідка


Медична довідка