Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність
ЕКОЛОГІЯ ТА ТВАРИНИ

Теплий дім для собак

Суми

стартував 29.10.2012

Проект здійснює
Сумське товариство захисту тварин

Для дітей зима – чарівна пора, пора подарунків і мандарин. Для дорослих - час різдвяних розпродажів, лижних курортів і романтики. А для бездомних тварин - щорічна лотерея з виживання. Сумське товариство захисту тварин допомагає вижити «безхазяйним» Барсикам: лікує та влаштовує пухнастих у свої зимові вольєри, і будує нові - утеплені. Але організація - некомерційна, ремонт йде повільно через нестачу фінансів. Захисники тварин звертаються до всієї України: будь ласка, допоможіть зібрати гроші на споруду 4 додаткових вольєрів!

Сильні морози й снігопади - важкий час для безпритульних тварин і птахів. Аномальні зниження температури взимку все частіше трапляються в наших широтах. І навіть нам, людям з теплими квартирами, машинами і куртками, нелегко до них адаптуватися. А що казати про вуличних собак і котів, які не можуть собі виростити нову більш теплу шубку або перечекати хуртовини в Туреччині?

Головна проблема для тварин взимку - обмороження та пошук їжі. Якщо є де сховатися, то зима не страшна. Навіть коли лежить сніг, собака може вирити в ньому ямку, сховатися, і тоді вона не замерзне. Ще один головний компонент - харчування. Але собаки і коти на вулицях - майже завжди голодні.

Є особливі групи ризику. Зазвичай це цуценята і кошенята, які ще погано пристосовані до виживання взимку, вони не можуть добути собі їжу в достатній кількості, вирити чи знайти сховище. Та ж проблема з викинутими або загубленними тваринами - вони просто не знають як поводитися в такій ситуації на вулиці.

Ми плануємо побудувати 4 нових вольєра для собак. Вольєри будуть побудовані з урахуванням захисту від вітру, снігопаду, у вольєрах - встановлені утеплені теплоізоляційними матеріалами будки. Поки - лише плануємо, але, сподіваємося, з вашою допомогою і з допомогою Української Біржі Благодійності дуже скоро наші плани і мрії наших волохатих підопічних стануть реальністю! Будь ласка, допоможіть зібрати гроші на споруду теплих будинків для бездомних сумських собачок!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 20 200 грн.
голосів: 6 Проголосувати
голосів: 6 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Шифер - зібрано 7900,00 грн

Зроблено

Дошка - зібрано 5600,00 грн

Зроблено

Пінопласт, Арматура, Металополоса - зібрано 1700,00 грн

Зроблено

Профільна труба - зібрано 5000,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
15/02/17
09:51
Шановні друзі! Перепрошуємо за затримку із наданням звіту, яка виникла у зв'язку з тим, що територія на якій мали будуватися вольєри не потребувала значного очищення, що в зимову пору не представлялося за можливе. В подальшому, облаштування вольєрів проводилося силами виключно волонтерів і це затягнуло їх зведення. Крім того, після початку облаштування та різким ростом тварин, що надходили до Товариства, були змушені переглянути проект, в сторону збільшення кількості вольєрів та мінімізації їх розміщення на території. Крім того, через відсутність можливості зберігання матеріалів безпосередньо в місці облаштування вольєрів, закупівлю матеріалів змушені були проводити поетапно. Важливою складовою затягування робіт була та обставина, що перетримка тварин нами здійснювалася на самозайнятій території, та в постійному очікуванні про узгоджене переміщення тварин на інше місце. Окремо також необхідно зазначити, що взагалі вся діяльність Товариства базується на добровільній участі волонтерів в тому числі й осіб, які обізнані в бухгалтерському обліку. В цьому також криються причини значної затримки зі звітом. На отримані від Вас кошти 20 200 грн., фактично було побудовано вісім вольєрів для розміщення більшої кількості тварин та з можливістю швидкого демонтажу, в разі переміщення тварин на інше місце і для збереження неушкодженості матеріалів. Для побудови вольєрів були використані: - 5 616 грн. (брус), - 214.25 грн. (будівельні матеріали), - 359.89 грн. (будівельні матеріали), - 720 грн. (пінопласт), - 873 грн. (плита), - 1042.50 (плита будівельна та гвіздки), - 1252.49 (матеріали), - 4708.94 (металоматеріали), - 5616 (шифер так цемент). Всього на суму 20 403 грн. 07 коп. ( фотокопії банківських виписок додаються), у тому числі 20 200 грн., отримані від МБФ «Українська Біржа Благодійності». З повагою, Голова ГО «СТЗТ» О.В.Сипленко
18/12/15
21:22
2 года... Отчета так и нет.... Зато видимо у кого то новая машина?
12/10/13
18:23
Когда будет отчет о выполнении проекта?
УББ
20/08/13
14:15
Здравствуйте. По данным от Оператора Помощи (ОП) вольеры уже построили. Вопрос затянулся в связи с тем, что ожидалось выделение новой территории под приют и ОП хотел уже на новом месте построить постоянные (встроенные, зацементированные в землю) вольеры, но в связи с тем, что процесс выделения земли затянулся, было принято решение строить вольеры, которые в будущем возможно будет переместить на новое место. ОП обещает в ближайшее время прислать фотоотчет и уже готовит финансовый отчет.
20/08/13
10:34
Как там дела в Сумах? К лету вольеры построили? А то уже новая зима приближается... Интересно, на УББ отслеживают результаты работы обществ, не находящихся в Киеве?
31/12/12
05:18
В отчете написано, что не успевают до конца года закупить все необходимое для постройки 4-х вольеров... Если такими темпами работать, то хорошо бы к следующей зиме успеть. Интересно, когда проект писали, не подумали, где что купить??? Просто смешно... если бы речь не шла о жизнях животных, которым эти вольеры могли бы спасти жизни уже сейчас
УББ
26/12/12
13:42
Добавлена отчетная документация
УББ
11/12/12
12:14
Проект закрыт 06.11.2012 (шестое ноября 2012 года). Это 1 месяц и 5 дней тому назад. А галерея в разделе "Фотоотчет" демонстрирует общую жизнь приюта, его питомцев и отдельные моменты работы Сумского общества защиты животных. Что будет сделано за 20 тысяч гривен будет понятно по отчетной документации, которую вскоре предоставит Оператор помощи - ЗОЗЖ.
11/12/12
05:14
Прошло почти полгода с момента перечисления денег. Зима на дворе... Фотоотчет выглядит страшно - это все, что удалось сделать за 20 тыс грн????
07/11/12
16:32
Я спешу!! ) Отчет.
07/11/12
15:50
Ждем отчет о выполнении этого проекта.
06/11/12
15:19
Теплым домам для некогда бездомных собак в Сумах - БЫТЬ! Мечту хвостатых-усатых рыжых-мохнатых Бобиков и Шариков сделал реальностью не кто иной как Дима Коляденко!! Чтоб обеспечить Сумский приют для животных теплыми вольерами, а самих питомцев избавить от сквозняков, эпатажный шоу-мен бился не на жизнь а на смерть в очередном эфире шоу перевоплощений "ШОУМАSТГОУОН"! И победил! На счет УББ для реализации благотворительного проекта «ТЕПЛЫЙ ДОМ ДЛЯ СОБАК» уже поступили 20 тысяч гривен от Димы и Нового Канала! Огромное спасибо от лица Биржи и Оператора Помощи - Сумского общества защиты животных! Ура! Проект закрыт!!!

Теплий дім для собак


Сумское общество защиты животных — это добровольное общественное объединение, основанное людьми, неравнодушными к проблемам братьев наших меньших и действующее на территории г. Сумы и Сумской области. Общество защиты животных является некоммерческой организацией, которая не финансируется органами государственной власти и реализует свои цели исключительно за счет членских взносов и благотворительных пожертвований.

ПОВНИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ


5 616 грн._брус


214.25 грн._будівельні матеріали


359.89 грн._будівельні матеріали


720грн._пінопласт


873 грн._плита


1042.50_плита будівельна та гвіздки


1252.49_матеріали


4708.94 грн._металоматеріали


5616 грн._шифер.цемент